Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламу

Один з найпопулярніших питань рекламодавців — як видалити рекламну кампанію в Фейсбук, щоб зупинити процес просування, почати новий етап або перейти до інших методів. Нижче розглянемо покрокову інструкцію, як розв’язати завдання різними способами, починаючи з видалення одного оголошення, закінчуючи повним закриттям» профілю. Вам залишиться лише вибрати найбільш підходящий варіант.Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламу

Існує кілька причин, по яких людина приймає рішення скасувати розміщення оголошень і видалити рекламну кампанію Фейсбук. Виділимо основні:

 1. Користувач більше не хоче займатися просуванням і вирішив піти зі сфери маркетингу.
 2. Рекламодавець придбав покинутий акаунт Facebook і на всяк випадок вирішив видалити іншого.
 3. Рекламна кампанія в Фейсбук виявилася неефективною, і користувач вирішив спробувати інші методи.

Незалежно від причин алгоритм дій у всіх випадках ідентичний. При цьому пам’ятайте про наслідки, наприклад, неможливості відновити профіль або накопичення заборгованості на останньому рахунку.

Як видалити оголошення, групи оголошень або кампанію

Самий простий спосіб відключити таргетовану рекламу телефону або ПК — прибрати певні оголошення або кампанію в цілому. Після виконання цих дій ви більше не побачите віддалені об’єкти в своєму профілі і не зможете їх відновити. В майбутньому, якщо ви захочете створити нову рекламну кампанію, одне або декілька оголошень, доведеться все робити знову. Щоб уникнути такої проблеми рекомендується відключати, а не видаляти дані.

Для перегляду результатів реклами, яку ви вирішили прибрати, можна додати фільтр. Отримання інформації щодо результативності рекламної кампанії передбачає вхід в розділ Фільтри, і вибір секції Віддалені в розділі Показ.

Тепер розглянемо, як у Фейсбук видалити рекламу або кампанію в цілому. Алгоритм такий:

 1. Увійдіть у Ads Manager.
 2. Тисніть Кампанії, оголошення або групи оголошень для пошуку потрібного варіанту.
 3. Поставте позначку біля тієї кампанії або оголошення Фейсбук (одного або групи), які планується видалити.
 4. Тисніть на символ кошика в панелі дій, після чого відбувається видалення об’єкта.
Читайте також:
Як завантажити особисті дані з Facebook в одному файлі

Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламу
При відсутності символу із зображенням сміттєвого відра в панелі інструментів натисніть кнопку і виберіть Видалити у спливаючому меню.

Як повністю видалити рекламну кампанію: деактивація облікового запису

Вище ми розглянули, як зупинити рекламу в Фейсбук шляхом видалення певної кампанії або оголошення. Але бувають ситуації, коли людина хоче повністю прибрати рекламний аккаунт. В такому випадку його потрібно деактивувати через налаштування. Деактивація дає наступні результати:

 • видалення основного способу оплати реклами;
 • зупинка показу усіх рекламних оголошень;
 • неможливість створення нових кампаній із застосуванням старого запису (при бажанні розмістити оголошення профіль доведеться відновити).

Перед тим як видалити рекламу разом аккаунтом на Фейсбук, зробіть підготовчу роботу. Для початку погасите заборгованість в профілі і почекайте 48 годин, які відводяться на видалення кредитних карт.

Відновити обліковий запис можна в тому випадку, якщо він повністю закритий, а заборгованість виплачена. Для повернення рекламної кампанії і аккаунта тисніть на кнопку відновити вгорі сторінки Ads Manager. Система пропонує виконання певних дій, яким необхідно слідувати.

Видалення рекламного облікового запису

Щоб видалити рекламний акаунт у Ads Manager, а разом з ним і кампанію, зробіть такі кроки:

 1. Увійдіть у Фейсбук з ПК.
 2. Перейдіть в Налаштування в Ads Manager. Для цього може знадобитися введення пароля Facebook.

Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламу

 1. Гортайте вниз до кінця сторінки, а після перейдіть за посиланням Деактивувати…
 2. У спеціальному вікні, яке з’являється після натискання посилання, підтвердіть дію.
 3. Вкажіть причину або виберіть свій варіант.

На цьому етапі система попереджає, що заборгованість з кредитки списується протягом двох діб.

Якщо не вдається видалити рекламний профіль з кампанією, що причина може бути у відсутності прав. Пам’ятайте, що вилучення доступний лише адміністратору. При наявності боргу може виникнути затримка з закриттям профілю, а система не зможе списати кошти з зазначеної кредитки (наприклад, через відсутність грошей або виходу терміну дії). Для погашення боргу може знадобитися додавання нового способу оплати. Лише після цього аккаунт в Facebook можна буде видалити. Якщо минуло більше двох діб, а профіль не деактивується, пишіть в службу підтримки.

Читайте також:
Видно чи у фейсбук хто заходив - як це дізнатися ?

Якщо стоїть завдання видалити рекламний профіль і кампанію в бізнес-менеджері Facebook, підхід буде іншим. Для початку увійдіть в сам менеджер по посиланню business.facebook.com, а після цього зробіть наступне:

 • клікніть на шестерню праворуч вгорі;
 • виберіть пункт Рекламні акаунти;

Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламу

 • вкажіть рекламний кабінет, який ви плануєте видалити;
 • тисніть на три точки вгорі і виберіть Вимкнути;
 • підтвердіть дію шляхом натискання кнопки деактивації.

Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламуНадалі у користувача є можливість скасувати рішення, якщо це зроблено помилково. На повну деінсталяцію йде до трьох днів, а іноді до тижня.

Видалення бізнес-менеджера Фейсбук

Цей спосіб підходить для людей, які вирішили не тільки видалити рекламну кампанію, але і повністю «спалити мости». Перед виконанням роботи необхідно спочатку прибрати рекламні акаунти і людей, які раніше додавалися для управління кампанією. Після цього зробіть наступне:

 • увійдіть в менеджер;
 • перейдіть в налаштування;
 • виберіть Рекламні акаунти і прокрутіть бічній тумблер до кінця;
 • клікніть Інформація про компанії;

Як видалити рекламну кампанію в Фейсбук | Скасувати рекламу

 • натисніть кнопку видалити компанію.

Якщо все зроблено правильно, запускається процес видалення. В результаті користувач втрачає все, що було пов’язано з бізнес-менеджером — сторінки, публікації і контент. Іноді система видає повідомлення про помилку і неможливості деінсталяції. Це відбувається, якщо чоловік забув видалити працівників, програми або рекламні кампанії.

Видалення облікового запису

Крайня міра, що дозволяє прибрати платну рекламу — повністю видалити акаунт Фейсбук. Для цього увійдіть в профіль Fb, перейдіть в Налаштування та виберіть Ваша інформація на Facebook. Скачайте корисну інформацію, а після цього видаліть профіль безповоротно. Пам’ятайте, що при повної деінсталяції відновити інформацію вже не вийде, а всі рекламні кабінети і кампанії будуть анульовані.

Підсумки

Знаючи, як видалити непотрібне оголошення або кампанію в Фейсбук, ви завжди зможете вибрати і реалізувати його на практиці. Не забудьте підготуватися до такого кроку і пам’ятайте про наслідки. Зокрема, після закінчення виділеного часу відновити дані вже не вийде.

Моя довідка - Корисні поради