Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

Існує кілька способів, як видалити Фейсбук з телефону Айфон — з допомогою тривалого натискання, через розділ налаштувань або за допомогою iTunes. Користувач сам вибирає, який з варіантів йому підходить. Результат у всіх випадках однаковий, а саме видалення програми зі смартфона Айфон без можливості його використання. При цьому в подальшому можна повернути на місце шляхом завантаження з App Store і входу в особистий профіль. Але про все детальніше.Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

Як видалити Facebook з iPhone назавжди — Метод №1

Найпростіший спосіб, який підходить для Айфон 5, 6, 7 і більш високих версій — використання тривалого натискання. Щоб видалити ПЗ, зробіть наступні кроки:

 1. Зніміть блокування і знайдіть на екрані телефону піктограму програми.
 2. Натисніть на нього пальцем і тримайте до моменту, поки дисплей Айфона не увійде в режим видалення. Його можна розпізнати по появі хрестиків біля кожної з програм.
 3. Натисніть на хрестик біля додатки Фейсбук (зліва вгорі).
 4. У вікні підтвердіть свою дію, натиснувши кнопку Видалити.

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

Переконайтеся, що програми більше немає на робочому столі та в додатках телефону Айфон. Варто врахувати, що при наявності в розпорядженні iPhone з версією iOS від 10 і більше користувач може видалити не тільки стороннє, але і стандартне ПЗ. У разі деінсталяції таких програм їх завжди можна завантажити з офіційного магазину App Store, а після цього увійти в особисту сторінку.

Як видалити Фейсбук з телефону Айфон — Метод №2

Другий спосіб, як видалити Facebook c iPhone назавжди передбачає використання можливостей меню телефону. Переваги такого шляху є те, що перед деинсталляцией можна побачити реальну вагу програми в пам’яті пристрою (у тому числі з кешем). Алгоритм дій такий:

 1. Зніміть блокування Айфона і увійдіть в розділ Налаштування.
Читайте також:
Розміри шапки та обкладинки в Фейсбуці для особистого профілю

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

 1. Перейдіть до категорії Основні, а далі — Використання сховища iCloud.

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

 1. У відкритій секції тисніть на категорію Управління.
 2. Виберіть зі списку Фейсбук. Тут відразу наводяться дані за обсягом пам’яті, яку займає програма, що допомагає краще продумати подальшу організацію сховища.
 3. Натисніть кнопку Видалити, а після підтвердіть свою дію в новому вікні.

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди
Якщо у переліку відсутній додаток Фейсбук, але ви впевнені, що раніше ставили його на телефон, пройдіть розглянуті вище кроки (перший і другий), а після кликніть на посилання Показати всі програми. Іноді додаток Facebook виявляється у додатковому переліку, але на практиці таке буває рідко. Найчастіше значок програми десь в перших рядах.

Як видалити додаток Фейсбук з iPhone — Метод №3

Ще один спосіб позбутися від непотрібної програми в Айфон — скористатися можливостями iTunes. Ця методика найбільш ефективна для власників телефонів, які синхронізуються з ПК для обміну файлами і виконання інших дій.

 1. Підключіть Айфон до ПК і увійдіть в iTunes.
 2. Перейдіть в розділ управління апаратом.
 3. Увійдіть у категорію Програми, а після цього клікніть на сторінку головного екрану, де знаходиться для видалення з Айфон.
 4. Натисніть на хрестик в зліва вгорі біля значка Фейсбук (ця відмітка повинна з’явитися після наведення стрілочки мишки). Пам’ятайте, що вилучення підтверджувати не потрібно — воно відбувається автоматично.
 5. Тисніть на кнопку Готово.

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди
Тепер потрібно дочекатися синхронізації, після якої деинсталлированное ЗА пропаде і з мобільного телефону. Надалі, щоб увійти на свою сторінку, доведеться використовувати ПК або інший пристрій, де ще встановлений Фейсбук.Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

Видалення облікового запису iPhone

Перед тим як видалити акаунт у Фейсбук на Айфоне, необхідно ретельно все продумати, адже відновити особисту сторінку буде неможливо. Алгоритм дій такий:

 • увійдіть у додаток Фейсбук на iPhone;
 • внизу натисніть на іконку Далі (три горизонтальні смужки);
 • гортайте вниз і тисніть Налаштування, а після — Налаштування облікового запису;
 • перейдіть в розділ Безпеку;
 • тисніть зліва внизу Деактивувати.
Читайте також:
Тест реклами у вкладці «Групи» - fbuk.ru

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

Розглянуті вище дії дозволяють “анулювати” аккаунт. Якщо мова йде про видалення програми, ніяких проблем з поверненням колишньої функціональності не буде. Все, що потрібно — увійти в магазин App Store, праворуч вгорі натиснути значок користувача, а після цього перейти у Покупки. Там потрібно вибрати цікаву програму і натиснути на «хмару».

Проблеми з видаленням і відновлення

Бувають ситуації, коли видалити Фейсбук з першого разу не вдається. Причиною може бути включення на телефоні Айфон обмеження на деінсталяцію ПО. В такому випадку необхідно увійти в меню і вимкнути цю функцію. Алгоритм такий:

 • перейдіть в Налаштування;
 • тисніть Основні;

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

 • клікніть на розділ Обмеження;
 • введіть пароль, який був установлений раніше для скасування деяких дій на телефоні Айфон;
 • переведіть тумблер розділу Видалення програм в положення включення.

Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди
Перед тим як видалити акаунт у Фейсбук на Айфоне, необхідно ретельно все продумати, адже відновити особисту сторінку майже неможливо. Якщо мова йде про видалення програми, ніяких проблем з поверненням колишньої функціональності не буде. Все, що потрібно — увійти в магазин App Store, праворуч вгорі натиснути значок користувача, а після цього перейти у Покупки. Там потрібно вибрати цікаву програму і натиснути на «хмару».

Підсумки

Як видно зі статті, видалити Фейсбук з телефону Айфон просто. Для цього існує три способи, кожен з яких дозволяє прибрати зайве додаток зі смартфона. Якщо надалі ви захочете повернутися до використання програми, досить знову поставити на телефон і насолоджуватися спілкуванням з друзями і колегами по роботі.

Моя довідка - Корисні поради