Як видалити групу в Фейсбук, яку створив сам?

Групи і публічні сторінки у соціальній мережі Фейсбук є одним з основних форматів спілкування і просування бізнесу. Кожен користувач може підписатися на цікаві спільноти та за необхідності відписатися від них. Ліквідувати співтовариство складніше, тому перед власниками часто постає питання про те, як видалити групу в Фейсбук, яку створив сам.

Як видалити групу в Фейсбук, яку створив сам?Видалити групу може лише користувач
з правами адміністратора.

Як видалити групу в Фейсбук

Назавжди видалити створене спільнота у соціальній мережі Фейсбук може лише користувач, який володіє правами адміністратора. Пряма функція видалення групи творцями соціальної мережі не передбачена. Спільнота припиняє своє існування лише в тому випадку, коли в ньому немає учасників.

Виключення всіх учасників

Перший крок полягає в обмеженні доступу до спільноти нових учасників. Для цього в лівому сайдбарі потрібно знайти розділ «Ваші групи» і клікнути на того пункту, який потрібно видалити. Під обкладинкою натиснути на кнопку «Ще» і в випадаючому меню вибрати рядок «Редагувати налаштування». Внизу сторінки клацнути пункт «Змінити настройки конфіденційності», в контекстному меню вибрати «Секретна» та двічі натиснути «Підтвердити».

Як видалити групу в Фейсбук, яку створив сам?Для видалення групи потрібно виключити
з неї всіх учасників.

Другий крок полягає у видаленні існуючих учасників. Для цього потрібно клікнути по розділу «Учасники», натиснути на крапки навпроти користувача та пункт «Виключити з групи». У спливаючому вікні зазначають, які дії слід виконати разом з видаленням користувача.

Як адміністратор виходимо самі

Останній крок полягає у видаленні адміністратора. Проте робити це потрібно тільки після того, як буде виключено останній учасник. Щоб назавжди видалити свою групу в Facebook, необхідно в розділі «Учасники» клацнути по пункту «…» навпроти адміністратора і вибрати у випадаючому списку «Залишити». З’явиться вікно з попередженням про те, що сторінка буде видалена. Дія необхідно підтвердити.

Читайте також:
Як поступати при отриманні підозрілих повідомлень «від PayPal»

Як видалити групу в Фейсбук, яку створив сам?Для видалення адміністратора групи
натисніть “Покинути групу”.

Як скасувати підписку на групу

Якщо користувач не бажає читати новини та отримувати повідомлення від будь-якого облікового запису, він може відмовитися від нього. Зробити це можливо за допомогою комп’ютера або смартфона, планшета.

Через комп’ютер

Щоб відписатися від оновлень через комп’ютер, необхідно виконати наступний алгоритм дій:

  1. Відкрити список спільнот, який знаходиться у лівому сайдбарі соціальної мережі.
  2. Знайти той, від якого потрібно відмовитися.
  3. Щоб більше не отримувати повідомлення від спільноти, потрібно ще раз натиснути на кнопку «Подобається», а потім «Більше не подобається».
  4. Щоб відписатися від групи, потрібно клацнути по кнопці «Приєднався (-лась)» і вибрати «Залишити».

Після виконання дій користувач перестане отримувати повідомлення про діяльність сторінки. Якщо група була закритою, то користувач не зможе переглядати стрічку, залишати відео та публікації, але йому було дозволено відправити повторний запит на приєднання до спільноти.

Існує ще один спосіб відмовитися від новин спільноти, але при цьому залишитися передплатником. Для цього необхідно натиснути на хрестик у правому верхньому куті публікації у стрічці новин і в випадаючому списку вибрати «Скасувати підписку на оновлення спільноти». З’явиться повідомлення про те, що користувач більше не буде бачити публікації сторінки в стрічці новин.

Через телефон

Щоб відписатися від повідомлень через мобільний додаток, необхідно виконати наступний перелік дій:

  1. Відкриваємо додаток на мобільному пристрої.
  2. Клікаємо на три горизонтальні смуги у правому верхньому кутку вікна і вибираємо розділ «Групи».
  3. Клікаємо по співтовариству, від якого потрібно відмовитися.
  4. У верхньому правому куті, натискаємо на кнопку «…», у вікні, що відкриється вкладці натискаємо на розділ «Ви підписані». Якщо напис зміниться на «Підписатися», видалення зроблено правильно.
Читайте також:
Як поміняти номер телефону в Фейсбук - покрокова інструкція

Якщо сторінка створює розсилки, відписатися можна через месенджер. Для цього відкриваємо додаток, клікаєм по діалогу з групою і по кнопці «Відписатися», яка розташовується відразу після повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради