Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з комп’ютера | Віддалитися з ПК

Багато користувачів соцмережі цікавляться, як видалити Фейсбук акаунт назавжди з комп’ютера. Зробити це нескладно, але важливо розуміти наслідки такого кроку, адже після виконання розглянутих нижче дій увійти в свій профіль не вийде. Нижче виділимо, які наслідки очікують користувача, як правильно приділити сторінку Facebook назавжди за допомогою комп’ютера, і яким способом можна заблокувати соціальну мережу.Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПК

Наслідки

Перед тим як видалити профіль Фейсбук з компа назавжди, важливо врахувати наслідки, які очікують користувача.

Виділимо основні результати:

 1. Відновити обліковий запис більше не вийде.
 2. Профіль користувача, фотографії, відеозаписи, публікації та інший контент видаляється повністю і відновленню не підлягає.
 3. Застосування месенджера Фейсбук більше неможливо.
 4. Не вийде увійти через Facebook в інші програми, де передбачено авторизація через соціальну мережу. Щоб відновити можливість входу на таких сайтах, доведеться зв’язуватися з адміністрацією і вирішувати питання в індивідуальному порядку.

Плюс в тому, що деякі відомості, приміром, надіслані, можна відновити (навіть у випадку видалення особистої сторінки). Копії такої інформації можна знайти в папці Вхідні в акаунтах друзів (тим, кому надсилалися листи).

Альтернатива

Перед тим як видалити сторінку в Facebook з комп’ютера, подумайте, навіщо вам це необхідно. Якщо завдання — тимчасово закрити доступ до соцмережі (наприклад, на час тривалої подорожі), можна просто вимкнути обліковий запис. В такому випадку користувачі зможуть:

 • бачити профіль Фейсбук;
 • дивитися фото, відео та публікації в записі з комп’ютера або телефону.

Також залишається можливість входу в аккаунт через Фейсбук Месенджер і бачити листування, а друзі зможуть відправляти повідомлення. Важливий плюс — можливість авторизації через соцмережу на інших сайтах. При цьому відбувається деактивація не назавжди, тому користувач може увійти на сторінку з ПК або телефону в будь-який час.

Як видалити акаунт у Фейсбуці назавжди — інструкція для комп’ютера

Якщо ви вирішили повністю віддалитися з соцмережі, виконайте підготовчу роботу. Для початку увійдіть у свій обліковий запис і скачайте копію всіх даних (фотографій, публікацій, відео тощо). Пам’ятайте, що після видалення інформація забирається назавжди і відновити її не вийде.

Читайте також:
Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

Щоб завантажити копію особистих даних, зробіть наступне:

 1. Праворуч вгорі сторінки аккаунта Фейсбук тисніть стрілку вниз.
 2. Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПК

 3. Клацніть Настройки, а далі — Ваша інформація на Facebook.
 4. Увійдіть в розділ Завантажити інформацію та тисніть Переглянути.
 5. Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПК

 6. Зробіть позначки з правого боку, щоб видалити або додати категорії.
 7. Визначтеся з іншими опціями — формат файлу, якість (фотографій, відео та інших матеріалів), період, за який буде викачуватися інформація.
 8. Натисніть на посилання Створити файл.

Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПКПоле оформлення запиту він з’являється зі спеціальним статусом На розгляді. Протягом декількох днів посилання на скачування може стати активною. Після цього увійдіть в розділ Доступні файли, натисніть Завантажити, та введіть пароль. Якщо натиснути посилання Показати ще, система покаже відомості про строки, формат і інші дані.

Як тільки попередні кроки виконані, можна видалити сторінку з Фейсбуку назавжди. Для цього перейдіть на сторінку з комп’ютера і зробіть такі кроки:

 1. Натисніть на стрілочку вниз праворуч вгорі сторінки.
 2. Виберіть Установки.
 3. Знайдіть у стовпчику з лівої сторони напис Ваша інформація на Facebook.
 4. Клікніть Видалення облікового запису інформації, а після цього виберіть пункт Видалити мій акаунт.
 5. Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПК

 6. Пропишіть пароль і натисніть кнопку Далі.
 7. Виберіть Видалити обліковий запис.

Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПК
Якщо все зробити правильно, вам вдається закрити сторінку назавжди.

Доступне відновлення?

Відзначимо, що відновлення профілю Фейсбук з комп’ютера можливе у строк до одного місяця. Після закінчення цього періоду всі дані видаляються, а відновлення виключено. У деяких випадках, щоб видалити обліковий запис, може знадобитися до трьох місяців. Весь цей період дані недоступні для інших учасників соцмережі. Копія інформації може зберігатися в термін до трьох місяців в спеціальному сховищі. Воно призначене для відновлення даних при появі помилок, лих чи інших форс-мажорів. Крім того, дані можуть зберігатися для розв’язання юридичних проблем.

Якщо ви вирішили видалити профіль у Фейсбук назавжди, зробили це, а протягом місяця передумали, увійдіть в обліковий запис і натисніть Скасувати видалення.

Як заблокувати Facebook

Багато користувачів вирішуються на кардинальні заходи — назавжди видалити сторінку з комп’ютера і не користуватися соціальною мережею. Але бувають ситуації, коли потрібно просто закрити доступ до аккаунту від чужих осіб. Для цього досить знати, як заблокувати Фейсбук на комп’ютері.

Тут існує кілька варіантів:

 1. Блокування через Internet Explorer. Для вирішення завдання перейдіть в розділ Сервіс, а далі Властивості оглядача і на вкладку Зміст. Там тисніть на кнопку Настройка і увійдіть до розділу Санкціоновані сайти. Тепер введіть Facebook.com і тисніть на кнопку Never. Браузер запропонує закрити доступ за допомогою пароля. Мінус в тому, що цей метод працює тільки для IE, а на інші браузери він не поширюється. Крім того, доведеться самому постійно вводити пароль, що сильно дратує.
 2. Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПК

 3. З допомогою hosts. Видалити Фейсбук акаунт назавжди з комп’ютера — крайня міра. Як варіант, можна повністю закрити доступ до нього через hosts. Для цього перейдіть по шляху C:WindowsSystem32Driversetc. Там знайдіть вказаний файл і зробіть його копію на всяк випадок (просто скопіюйте файл в інше місце). Далі увійдіть в документ за допомогою блокнота. Після рядка # 127.0.0.1 localhost пропишіть сайти, до яких потрібно заблокувати доступ (в нашому випадку це Фейсбук). Можна додати й інші посилання. Після цього збережіть інформацію і переконайтеся, що доступ до аккаунту блокований. Плюс в тому, що цей метод не назавжди. У будь-який момент можна видалити внесену сходинку і знову відкрити доступ до аккаунту з комп’ютера. Мінус в тому, що при наявності доступу адміністратора зроблені записи може прибрати і інша людина.
 4. Блокування через маршрутизатор. Ще один метод — заблокувати Фейсбук через маршрутизатор назавжди або на якийсь час. Алгоритм дій залежить від типу роутера. Суть в тому, щоб прописати IP-адреси або слова, які будуть блокуватися пристроєм.
 5. Батьківський контроль в Windows 7. Якщо стоїть завдання захистити Фейсбук від дітей, не потрібно його видалити назавжди. Простіше поставити функцію Family Safety з Windows Live. Після установки увійдіть в батьківський контроль, вкажіть користувача (того, для якого активна блокування), а після введіть сайт, ID та пароль.
 6. Стороння програма. Щоб заблокувати соцмережа в браузері, використовуйте Github’s Facebook Blocker. На сайті програми є версії для всіх видів веб-провідників. З допомогою можна заблокувати Фейсбук назавжди або на певний час.

Як видалити Фейсбук акаунт назавжди з компютера | Віддалитися з ПКЯк видно, видалити Фейсбук акаунт назавжди або заблокувати його на комп’ютері не становить праці. Головне — відразу визначитися з метою. Видалити особисту сторінку найпростіше, але після закінчення місяця відновити її не вийде. Ось чому краще при необхідності вимкнути або заблокувати аккаунт і тільки в крайньому разі видаляти.

Моя довідка - Корисні поради