Як увійти в скайп через фейсбук – за 3 секунди

Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди

Skype – одна з перших програм, познайомила світ з перевагами відеозв’язку, групових конференцій та вебінарів. Додаток працює на будь-яких пристроях, його найчастіше використовують для корпоративного зв’язку. Facebook і Skype раніше вели співпрацю, проте кілька років тому воно припинилося.

Як зареєструватися в сервісі, є можливість увійти в скайп через фейсбук ??? розглянемо в цій статті…….

Процес реєстрації

Хочете відкрити Skype через Facebook наприклад як тут ? ???

Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди

Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди

 

Скайп можна встановити на комп’ютер, на мобільні пристрої з OC Android, iOS або Windows, і навіть на Xbox.

Для початку роботи з програмою:?

 1. Завантажувальний файл доступний для вільного скачування на офіційному сайті skype.com.
 2. Дочекавшись завершення завантаження, необхідно встановити програму.
 3. Зареєструватися в сервісі за номером телефону або за адресою електронної пошти.

Увага !!! Проблемка Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди

Раніше для реєстрації було доступно кілька способів, для дзвінків в скайп, вхід можна було здійснити, вказавши дані «моєї сторінки» через фейсбук, але з початку 2018 року цей спосіб більше не підтримується.

Тобто цей метод більше не працює

Причина:

Так як програма належить компанії Microsoft, в ній тепер використовуються єдиний облікові дані для всіх продуктів цього розробника. Тому, якщо раніше використовувався вхід в скайп через фейсбук, тепер необхідно вибрати інший метод.

Як змінити облікові дані

Всі, хто намагався зайти останнім часом в скайп через фейсбук, відзначають, що зробити це не вдається. У цій ситуації є лише два рішення:???

 1. Увійти за допомогою облікових даних від будь-якого продукту Microsoft (наприклад, Outlook, Xbox), якщо вони є.
 2. Створити новий обліковий запис.Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди

Проте як бути, якщо необхідно відкрити скайп через фейсбук, щоб відновити контакти, збережені в обліковому записі. До 1.01.2018 можна було встигнути увійти в акаунт і скопіювати потрібні дані. Якщо це не було зроблено вчасно, є наступний вихід:?

 1. У меню «Пуск» в рядку пошуку вписати команду %AppData%skype.Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди
 2. Система знайде теку з програмою, в ній потрібно знайти папку з колишнім логіном, звідти перенести файл main.db на робочий стіл (копіювати його не можна, тільки перенесення).Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди
 3. Зареєструватися в skype з новими обліковими даними, після цього обов’язково вийти з свого облікового запису і закрити програму.
 4. Знову повторити дії з пункту 1, щоб відкрити папку Skype.
 5. Тут з’явиться папка з новим ім’ям користувача, якій було задано тільки що, в неї потрібно скопіювати файл main.db, перенесений на робочий стіл.
 6. Увійти в скайп з новими обліковими даними, тепер тут з’являться всі старі контакти. Необхідно буде знову відправити їм запити.

Для того щоб завжди бути в курсі останніх оновлень і не запізнитися із збереженням цінних контактів, можна стежити за новинами скайп через фейсбук на сторінці www.facebook.com/Skype. Тут завжди доступні актуальна інформація і живе спілкування з технічною підтримкою і іншими користувачами.Як увійти в скайп через фейсбук  за 3 секунди

Моя довідка - Корисні поради