Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону

Користувачі Мережі часто запитують, як у Фейсбук знайти людину за номером телефону. Це нескладно, якщо користувач Fb не закрив доступ для чужих людей до свого аккаунту. Нижче розглянемо, як правильно «пробити» людини, маючи на руках тільки його телефон. Також виділимо ряд рекомендацій, як захистити свої дані від такого пошуку і перерахуємо інші шляхи, як відшукати людину за номером в Інтернеті.Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону

Як шукати за номером телефону у Фейсбук?

У соціальній мережі Facebook передбачена пошукова рядок, через яку можна знайти користувача шляхом введення різних персональних даних (в тому числі і телефону). При наявності під рукою такої інформації зробіть наступні кроки:

 1. Увійдіть у профіль Фейсбук.
 2. У пошуковому рядку вбийте телефонний номер людину, яку необхідно знайти.
 3. Перейдіть до профілю, який видасть система.Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону

Зазначимо, що інформація в Фейсбук видається тільки в тому випадку, якщо людина відкрила доступ для цими даними усім користувачам соцмережі. Найчастіше відомості можуть побачити тільки друзі, що обмежує маневр для пошуку.

Як закрити телефонний номер?

Якщо у вашому профілі прописаний телефон, його краще закрити від сторонніх очей. Для цього:

 1. Увійдіть у Facebook під особистими даними.
 2. Натисніть на стрілку вниз праворуч угорі.
 3. Виберіть розділ Налаштування.Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону
 4. В лівій колонці знайдіть посилання Конфіденційність.
 5. Знайдіть рядок «Хто може вас знайти за допомогою зазначеного… телефону.
 6. Виберіть потрібний варіант.Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону

Якщо встановити Тільки я, пошук у Фейсбук за номером телефону стає недоступним для всіх користувачів. Якщо ця інформація не є великою таємницею, її можна відкрити для друзів або для друзів друзів в залежності від побажань. Ще один спосіб закрити конфіденційну інформацію — видалити телефон з профілю Фейсбук (якщо він був раніше прописаний).

Читайте також:
Як знайти відео на фейсбуці - 100% всі способи

Як пробити телефон через пошукові системи або іншими методами

Маючи під рукою телефонний номер людини, можна «пробити» відомості про нього одним з трьох популярних способів. Розглянемо їх докладно.

Пошукові системи

Найпростіший і ефективний метод, що дозволяє знайти людину — ввести номер телефону в пошуковій системі Яндекс, Гугл або будь-який інший). Активні користувачі Мережі обов’язково десь «засвітять» цю інформацію, що дозволяє виявити їх і отримати додаткові відомості. Джерелом можуть бути різні сайти, форуми та інші майданчики. Крім того, людина може щось продавати або надавати послуги, вказавши при цьому телефон. У такому випадку знайти його не становить праці. Крім того, ваші дані могли бути вказані при реєстрації на якомусь порталі.Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону

Якщо пошукова система видає ряд посилань з важливими даними, необхідно відкрити всі вкладки і зібрати доступні дані. Людина може «засвітитися» на сайті копірайтингу, на порталі з продажу будь-яких товарів, у соцмережах і т. д. Буває, що пошукова система не дає результатів, і тоді потрібно спробувати знайти людину іншим способом.

Соцмережі

Другий спосіб ми вже коротко розглянули вище — пошук за номером телефону в Facebook і в інших соцмережах. Чим ширша географія, тим більша ймовірність відшукати потрібну людину. Деякі сервіси працюють таким чином, що можуть видати користувача за будь-якої інформації навіть у тому випадку, якщо він не виставляв дані для загального огляду. Крім Фейсбук, де працює принцип конфіденційності, можна задіяти й інші соцмережі, наприклад, Instagram, Twitter, ВКонтакте і т. д. На якомусь з сайтів клієнт соціальної мережі обов’язково «засвітиться».

Найзручніше шукати людину за номером телефону через Фейсбук, адже система видає докладну інформацію — місце проживання та навчання, захоплення і т. д. Крім того, можна побачити аватар, швидко розпізнавши необхідного суб’єкта. Багато користувач просто не знають, як правильно закрити особисті дані, номер телефону і, відповідно, профіль відкритий для інших людей.

Читайте також:
Підозрілі повідомлення електронної пошти та повідомлення на Facebook

Дошки оголошень

Ще один спосіб знайти людину — використовувати дошки оголошень, де майже кожен користувач має свій профіль. Багато хто з нас одного разу щось продають або купують, тому на майданчиках відображається деяка інформація, включаючи номер телефону.

Для початку знайдіть кілька таких ресурсів і введіть у рядок наявні дані. Якщо в системі є яка-небудь інформація, вона обов’язково відображений в пошуку. На жаль, якщо користувач не вбив потрібні дані, відшукати його не вийде. Пошук не спрацьовує для номерів, зазначених в записі, а не всередині оголошення.

Приміром, для Росії можна використовувати наступні сервіси:

 • Avito.ru;Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону
 • rusale.net;
 • adiso.ru;
 • russia.dorus.ru та інші.

В Інтернеті можна знайти й інші сайти, де легко знайти людину за номером телефону. Ще один варіант — використання різних форумів. Складність в тому, що вони мають тематичний характер, і пошук конкретної особистості може зайняти багато часу.

Підсумки

У розпорядженні користувача багато варіантів, як знайти людину. При цьому пошук по номеру телефону, як правило, дає кращі результати при використанні соціальної мережі Фейсбук. Труднощі виникають у тому випадку, якщо людина знає, як встановити конфіденційність і захистити себе від «сторонніх очей».

Моя довідка - Корисні поради