Як у Фейсбук згадати людини в статусі

Згадка людей в пості на сторінці «Фейсбуку» іноді призводить до необхідності показати їх сторінку. Процедура нескладна, і освоїти її легко. Дізнавшись, як зробити посилання на людини у «Фейсбук», можна зацікавити читачів своїми постами.

Як у Фейсбук згадати людини в статусіВідзначаємо людини в публікації на Фейсбуці.

Як згадати людину на Facebook

Якщо треба поділитися інформацією про будь-який абонент «Фейсбуку» з іншим користувачем, можна поставити посилання на його профіль в особистому повідомленні. Для цього необхідно зайти на сторінку, скопіювати її адресний рядок і вставити в повідомлення. Ваш співрозмовник зможе пройти за отриманою посиланню і з’ясувати, про кого йде мова.

Щоб вказати людини на своїй сторінці в «Фейсбуці» і проставити клікабельну посилання на його профіль, спершу знадобиться поставити значок @. Потім потрібно написати ім’я. У полі для набору тексту починайте вводити перші букви, і система сама видаватиме збігаються з текстом імена. Коли з’явиться потрібне, треба натиснути на нього.

В пості можна згадати ім’я людини або написати текст на яку-небудь тему, згадавши в ньому потрібні ім’я і прізвище. Не обов’язково набирати їх повністю. Якщо користувач хоче вказати тільки ім’я, прізвище у рядку він повинен стерти, а після закінчення запису – додати пробіл.

Додавання посилання на свій статус

Можна вибрати й інший варіант розміщення посилань. Від попереднього він відрізняється тільки місцем розташування.

Як у Фейсбук згадати людини в статусіУ Фейсбуці посилання на людини.

Посилатися на іншого користувача у власному статусі люди можуть з різних причин. Наприклад, необхідно проставити посилання з метою розкрутити інший обліковий запис. Всі дії будуть майже такими ж, як у попередньому випадку:

 1. Виконати вхід на свою сторінку в «Фейсбуці».
 2. Знайти текстове поле «Статус».
 3. В полі «Про що ви думаєте» ввести потрібний текст.
 4. Там, де треба поставити гіперпосилання в рядку ввести знак @.
 5. Набрати ім’я одного.
 6. Вибрати варіант із запропонованих системою.
 7. Після виконання всіх дій в тексті з’являться ім’я та прізвище користувача з прикріпленою гіперпосилання. Її текст можна відредагувати (наприклад, стерти прізвище).
 8. Закінчивши роботу над статусом, натиснути кнопку «Опублікувати».
Читайте також:
Як змінити прізвище в фейсбук - змінити в 3 кліка

Оновлений статус з’являється в стрічці новин після виконання цієї процедури. Створений таким чином елемент виділяється синім кольором.

Додаємо посилання на коментар

Для того щоб користувач неодмінно прочитав текст, необхідно вкласти в коментар переадресацію на його ім’я: так до людині прийде повідомлення. Більшість користувачів «Фейсбуку», отримавши повідомлення, переходять на сторінку з коментарем і дивляться, про що йде мова.

Як у Фейсбук згадати людини в статусіПосилання в коментарях.

Щоб створювати посилання в коментарях, слід діяти за наступною інструкцією:

 1. Вибрати публікацію, за якою потрібно написати коментар.
 2. Надрукувати текст в полі під публікацією.
 3. Коли потрібно підставити посилання, ввести символ @.
 4. Набрати ім’я користувача, якого вона буде вести.
 5. Під час набору імені з’явиться список друзів, які можуть підходити під набрану композицію.
 6. Відзначити потрібного користувача і дописати коментар (при необхідності).

Гіперпосилання на профіль людини можуть проставити, якщо розраховують привернути його увагу до якої-небудь інформації на просторах соціальної мережі. Щоб це зробити, слід перейти на потрібний пост і написати до неї коментар, зазначивши в ньому тієї чи іншої людини. Після цього користувач отримує повідомлення і, якщо тема зацікавила його, клацає по посиланню.

Для створення перенаправлення не потрібно освоювати трудомістких процесів. Повторивши процедуру 2-3 рази з використанням інструкції, можна досконало вивчити її.

Моя довідка - Корисні поради