Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі

Користувачі Інтернету часто запитують, як у Фейсбук подивитися, коли чоловік був у мережі останній раз. Незважаючи на політику конфіденційності соцмережі, цю інформацію можна знайти за допомогою обхідних варіантів, а саме Messenger на телефоні або через комп’ютер. Розглянемо доступні методи більш детально.Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі

Що таке статус У мережі Фейсбук

У соцмережі Facebook передбачений статус В мережі, що дозволяє уточнити, заходив чоловік на сторінку раніше або знаходиться на сервісі в поточний момент. Інформація відображається тільки при переході в Месенджер (в основному додатку або спеціальною програмою). Якщо статус У мережі активний, відбувається наступне:

 1. Друзі та контакти бачать зелену крапку біля фотографії профілю, а також у різних розділах Месенджера і Фейсбук.
 2. Ви зможете подивитися, знаходиться людина онлайн чи ні.

Якщо зазначений вище статус відключений, це свідчить про відсутність людини на сторінці. При цьому потрібно враховувати, що інформація оновлюється з певною затримкою. Отже, якщо горить зелена крапка В мережі, це не означає, що цікавить особа на зв’язку. Можливо, він був на сайті, але вже вийшов.

Політика конфіденційності

В соцмережі Фейсбук все продумано таким чином, щоб власник сторінки міг закрити конфіденційну інформацію від сторонніх очей. Людина сама визначає — які відомості відкрити, а що закрити для інших осіб. При бажанні, можна вказати осіб, які можуть зайти на сайт, зареєструватися, коментувати записи, робити коментарі і т. д. Якщо виставити жорсткі настройки, можна взагалі закрити всі відомості від сторонніх.Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі

Читайте також:
Як використовувати лайки на Facebook і реагувати на позначки

Аналогічна політика проводиться і щодо часу відвідування. На звичайній сторінці Фейсбук не вийде дізнатися, коли чоловік був в останній раз в профілі. Мета таких дій — захист користувачів від шахраїв чи інших ситуацій. Ось чому у Facebook відсутня опція, що дозволяє побачити гостей сторінки. Вже кілька років люди просять додати таку функцію, але адміністрація залишається глухою до запитів.

В Інтернеті попадається багато програм, які дозволяють обійти блокування і нібито подивитися всі відомості про людину. Але не варто їм довіряти. Найчастіше мова йде про шахраїв, які створюють софт, щоб виманити конфіденційні відомості. Якщо довіритися такій програмі, особисті дані можуть опинитися в руках стороннього суб’єкта.

Як подивитися, коли чоловік був онлайн — всі способи

Перед тим як дізнатися, коли чоловік був онлайн Facebook, важливо врахувати ряд важливих моментів. По-перше, інформацію на головній сторінці знайти не вийде. Це ж стосується і звичайного застосування Фейсбук. Але у вирішенні завдання допомагає Меседжер, який дозволяє спілкуватися з зареєстрованими користувачами. Але і тут виникають труднощі, якщо людина встановить обмеження на відображення цієї інформації. По-друге, якщо учасник закриє доступ, побачити потрібні дані, було потрібне обличчя в мережі чи ні, не вийде.

Як подивитися на комп’ютері

Якщо перед очима тільки ПК, увійдіть в свій профіль на Facebook. Після цього зробіть такі кроки:

 • тисніть на посилання Messenger у правому стовпчику;
 • знайдіть у списку потрібну людину і клікніть на потрібну строчку;Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі
 • вгорі подивіться, коли користувач останній раз був в мережі.

Для полегшення пошуку можна ввести ім’я користувача, а після цього подивитися потрібну інформацію.

Як подивитися на телефоні

Якщо під рукою лише смартфон, не біда. Потрібні дані можна отримати таким способом:

 • увійдіть у Facebook через панель додатків;
 • доторкніться до іконці Контакти;
 • гортайте вниз, поки не знайдете потрібну людину (вказується час з правого боку).
Читайте також:
Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

Якщо біля імені світиться точка зеленого кольору, це говорить про наявність користувача в мережі (можливо, він був на зв’язку і лише нещодавно вийшов). Хвилини, години і дні показують, як давно користувач був у соцесети Фейсбук.Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі

Аналогічним способом можна подивитися потрібні дані через Месенджер. Просто увійдіть у програму. Перейдіть в чат і подивіться, коли людина входив у свій профіль раніше.

Як включити і вимкнути статус?

При бажанні статус У мережі можна відключити в Месенджері. Це робиться для того, щоб стороння людина не могла подивитися конфіденційну інформацію і не використовував її у своїх цілях.

Для Андроїд алгоритм такий:

 • увійдіть в програму, а далі — в розділ Чати;Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі
 • доторкніться до фотографії профілю зліва вгорі;Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі
 • вимкніть статус У мережі за допомогою перемикача, який знаходиться зверху екрану;
 • підтвердіть вибір.Як у фейсбук подивитися коли чоловік був у мережі

Якщо під рукою iPhone, алгоритм дій буде аналогічним.

Підсумки

Вчіть, що подивитися, коли чоловік був у мережі Фейсбук, можна тільки через Месенджер. Більш того, це можливо тільки при наявності дозволу з боку користувача. Іншими словами, якщо відключити цю опцію, зазначені дані стають недоступними.

Моя довідка - Корисні поради