Як у Фейсбук підписатися на людину: інструкція

На “Фейсбуці” зареєстровано 3 млрд користувачів зі всього світу, є безліч публічних сторінок та спільнот, що об’єднують людей з їх інтересами. Знаючи, як у “Фейсбуці” підписатися на людину або групу, можна наповнити стрічку цікавими новинами і стежити за їх оновленням.

Як у Фейсбук підписатися на людину: інструкціяЯк підписатися на друзів у Фейсбуці.

Підписки допоможуть створити цікаву стрічку, в яку потрапить свіжа інформація з усіх розділів профілю людини або спільноти. З’явиться можливість бачити нові фотографії, сторіс і відео від обраних користувачів відразу після публікації. Ви будете знати, що обговорюють учасники груп зі схожими захопленнями.

Оформлення передплати на сторінку

Новини друзів у стрічці показуються автоматично. Оновлення будуть видні до тих пір, поки ви не видалите контакт або не приховаєте публікації одного в налаштуваннях. Щоб бачити новини інших людей, не обов’язково бути їх друзями на “Фейсбуці”. Досить на них підписатися.

У мобільному додатку

Останнє оновлення “Фейсбук” для смартфонів і планшетів з операційною системою Windows 10 не додало нових функцій. Механізм оформлення підписок теж не змінився.

Якщо для спілкування в Facebook ви використовуєте мобільний додаток, принципи формування стрічки будуть ті ж, що і на сайті. Навігація незначно змінена для зручності роботи з невеликим екраном смартфона.

Щоб підписатися на сторінку через мобільний додаток:

  1. Увійдіть під своїм логіном і паролем.
  2. Знайдіть профіль користувача, чиї оновлення ви хочете бачити в стрічці.
  3. Торкніться кнопки Follow («Слідкувати»).

Якщо такого рядка в профілі немає, значить, власник сторінки заборонив підписуватися на себе тим, хто не перебуває у нього в друзях. Запропонуйте цікавить вас стати другом, і коли той прийме заявку, публікації з його профілю потраплять у вашу стрічку.

Читайте також:
Як створити бізнес акаунт у фейсбук - Покроково

На сайті

На комп’ютері або ноутбуці використовується той же алгоритм. Потрібно перейти в профіль людини і натиснути на кнопку «Підписатися». Вона знаходиться праворуч від аватара господаря сторінки.

Як у Фейсбук підписатися на людину: інструкціяПідписка в Фейсбуці на сайті.

Тут же ви можете винести новини користувача пріоритет, щоб не пропустити нічого важливого. Для цього відкрийте список додаткових опцій, натиснувши на стрілку в правій частині кнопки «Підписатись».

У вікні, виберіть пункт «Пріоритет у показі». Налаштування за замовчуванням будуть виводити вміст цього аккаунта першим серед інших ваших підписок і новин друзів.

У повній версії сайту (при вході на “Фейсбук” через браузер на комп’ютері) ви так само, як і в мобільному додатку, можете не побачити кнопки підписки. Це означає, що користувач заборонив стежити за його новинами всім, крім друзів. В такому випадку необхідно відправити власнику сторінки запит на додавання в друзі.

Як стежити за оновленнями групи

Щоб стежити за новинами спільноти, потрібно вступити в нього. Іноді для цього необхідно підтвердження кандидатури іншими членами групи або адміністратором. У такому разі новини спільноти будуть відображатись в вашій стрічці після схвалення заявки.

Підписка на оновлення публічної сторінки оформляється аналогічно підписки на новини особистих сторінок користувачів.

Скасування підписки у “Фейсбук”

Якщо сторінка користувача перестала цікавити, новини спільноти стали неактуальними, можна скасувати підписку.

Щоб це зробити:

  1. Перейдіть на сторінку, від якої хочете відписатися.
  2. Натисніть кнопку «Підписки».
  3. У розташовувався списку виберіть пункт «Відмінити підписку на цю сторінку».

Як у Фейсбук підписатися на людину: інструкціяСкасувати підписку на людину в Фейсбуці.

Щоб перестати отримувати нову інформацію від групи, в якій ви перебуваєте, потрібно покинути її. Якщо ви не хочете бачити в стрічці новини когось із друзів, заблокуйте публікації цієї людини через меню «Додатково». Можна обрати тимчасову або постійну блокування.

Моя довідка - Корисні поради