Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в Facebook

Про те, як у Фейсбуці подивитися гостей, хоче знати чи не кожен другий користувач соціальної мережі. Адже цікаво, хто переглядає фотографії та події з нашого життя, але ніяк їх не коментує. Ми розповімо, як проаналізувавши деякі дані можна розпізнати неактивних відвідувачів.

Прямий джерело

Видно гостей у Фейсбук, так як це показується, наприклад, в Однокласниках?

Можна точно відповісти, що Фейсбук не розголошує інформацію про відвідувачів сторінки, які не проявили жодної активності – не залишили лайків та коментарів. Розробники в інтересах безпеки самих користувачів не розголошують подібну інформацію. Тому безпосередньо з’ясувати хто, коли і скільки раз не вийде.

А якщо ви зустріли таку пропозицію, то воно повинно вас насторожити – не шахраї це. Ви можете нічого так і не дізнатися про гостях, але втратити гроші і конфіденційні дані своєї сторінки.

І все ж ви можете подивитися на таємничих відвідувачів своєї сторінки кількома непрямими методами.

Непрямі методи

Розглянемо способи самостійного визначення Фейсбук гостей:

  • Аналіз розділу ймовірних друзів. Опція стрічки новин «Ви можете їх знати» досить красномовно говорить про ваших гостей. Ось тільки статистичних даних не надає. Пройшовши за посиланням «Усі рекомендовані друзі», можна подивитися повний список. І якщо цей розділ відвідувати щодня, можна помітити новоприбулих.Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в Facebook
  • Посилання – пастка програми. Це спосіб упіймання допитливих відвідувачів сторінки. Щоб подивитися зацікавлених користувачів, потрібно розмістити посилання на свій блог або сайт з своїй сторінці. Перейшли з нею будуть зафіксовані там.Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в Facebook

Важливо! Це виверт не нова, багато про неї знають і просто не потраплять у пастку.

  • Аналіз гостей за збігом з літерами. Досить копітка спосіб, але дає свої результати, якщо періодично практикувати. Отже, як дізнатися хто заходив у гості у Фейсбук? Вибираємо вкладку «Люди» і вводимо будь-яку букву в пошукову панель, натискаємо Enter. В виведеному списку першими будуть показані останні користувачі, якими цікавилися ви або які виявляли інтерес до вас. Відкиньте перших і можна подивитися на ваших таємних шанувальників. Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в FacebookЯкщо вводити літери по черзі, то можна отримати цілий список користувачів, які побували у вас на сторінці. Переконатися в правильності результатів можна, якщо проводити ці маніпуляції періодично, а ще вийде виявити постояльців.
  • Перевірка через браузерний код. Здійснити її можна з комп’ютера через браузер з функцією перегляду вихідного коду сторінки. Підійдуть браузери Яндекса або Chrome. Для цього:
  1. Відкриваємо свій Фейсбук профіль і по вільному простору екрану натискаємо правою кнопкою мишки. Вибираємо пункт «Переглянути код сторінки»;Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в Facebook
  2. На новій сторінці з кодом вставляємо в пошуковий рядок команду InitialChatFriendsList;Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в Facebook
  3. Відобразиться список профілів друзів, а поруч з ними числа.Щоб дізнатися, кому належить профіль, копіюємо посилання без останньої цифри і вставляємо в пошуковик браузера. Число 1 відповідає профілю, який відвідував вас найбільш часто.Як у Фейсбук гостей подивитися хто заходив | Гості в Facebook
Читайте також:
Як сторінку Instagram відв'язати від Фейсбуку і навпаки

Вийшло подивитися, хто таємно відвідував вашу сторінку в Фейсбуці? Ці способи не займуть багато часу, але дозволять відстежити гостей профілю.

Дивіться відео про інші можливості Фейсбук, про які ви точно не знали.

Цікаві факти

Ось деякі цікаві факти, про які ви напевно не знали.

  • Саме керівництво Фейсбуку відстежує активність користувачів і активно використовує цю інформацію для розміщення таргетингової реклами і актуалльных новин. Ось тільки ділитися цією інформацією з простими користувачами вони і не планують – така політика сервісу.
  • Не так давно були дуже популярні сервіси-шахраї, які заявляли, що можуть подивитися гостей за фіксовану плату. Після перерахування грошей, так і не надавши послугу, вони благополучно ховалися.

Ми з’ясували, відображаються гості в Фейсбук, і як можна неочевидними способами подивитися анонімних гостей нашої сторінки.

Моя довідка - Корисні поради