Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати

Власники сторінок у соцмережі Fb часто запитують, як у Фейсбук додати в друзі, що врахувати при подачі запиту, як його видалити або відхилити. Незважаючи на зручність інтерфейсу, знайти необхідні відповіді вдається не відразу. Для економії часу наведемо докладну інструкцію, як і що робити для отримання результату.Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати

Як додати друзів в Фейсбук

Для підтримки зв’язку з людиною необхідно знайти його в особистих даних та відправити запит на додавання в список товаришів. Після підтвердження заявки відкривається доступ до стрічки новин. Кожна сторона бачить пости та історії один одного. Принцип подачі заявки в Фейсбук відрізняється для ПК і телефону, тому розглянемо ці моменти окремо.

Як додати на ПК

Якщо під рукою тільки ПК, увійдіть в профіль Фейсбук. Далі зробіть такі кроки:

 • натисніть на рядок пошуку вгорі сторінки Fb;

Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати

 • введіть ім’я людини, яку ви плануєте додати в список товаришів для подальшого спілкування;
 • тисніть на кнопку біля фотографії потрібного облікового запису користувача.

Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати
Відсутність кнопки може свідчити про закриття цієї опції в налаштуваннях чи інші труднощі (на цьому зупинимося нижче).

Як додати на телефоні

При бажанні можна додати власника іншої сторінки, відправивши запит через телефон. Для прикладу розглянемо дії на смартфоні з системою Android. Алгоритм такий:

  1. Доторкніться до символу пошуку зліва вгорі.

Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати

 1. Вкажіть ім’я, e-mail або номер телефону потрібного суб’єкта. Якщо ви не можете знайти людину з першого разу, використовуйте спеціальний фільтр по назві, місцем роботу і іншим параметрам. Чим більше інформації відомо про користувача, тим вище шанси його знайти і додати.
 2. Тисніть на спеціальну кнопку.
Читайте також:
Написати слово Facebook російською та англійською

Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати
В обох випадках необхідно дочекатися підтвердження від другої сторони.

Чому не вдається додати

Якщо додати в друзі не вдається, причина може бути наступною:

 • заявка вже вирушала раніше;
 • у користувача або у вас більше 5000 друзів (максимальна кількість);
 • в налаштуваннях приватності закрита можливість одержання запитів;
 • заявка видалена другою стороною або ви самі раніше видалили заявку, яка від нього надійшла;

Труднощі можуть виникнути, якщо користувач раніше був заблокований.Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасувати

Що таке запит на додавання в друзі

Перед тим як подавати запити на додавання в друзі в Фейсбук, розберіться, що це таке. Простими словами, це заявка іншому користувачеві з проханням додати в окремий список контактів. При взаємному схвалення обидва власника сторінок Фейсбук отримують наступні привілеї:

 • можливість швидко знайти людину в списку друзів;
 • доступ до інформації, яка розміщується на сторінці;
 • зручне спілкування за допомогою повідомлень і т. д.

Іншими словами, подачею запиту ви позначаєте намір ближче спілкуватися з користувачем і контролювати інформацію на його сторінці. Такі листи рекомендується направляти знайомим людям, які викликають довіру і не скористаються своїм статусом для крадіжки конфіденційної інформації. Для надійності можна вказати в профілі, хто може додавати в «товариші», підписуватися на вас і т. д.

Як видалити і скасувати заявку на додавання в друзі в Фейсбук

Якщо людина спочатку подав запит, а потім поміняв думку, він має право «відкотити» ситуацію назад. Перед тим як видалити запит в друзі в Фейсбук, важливо пам’ятати про наслідки. Протягом року не можна буде додати людини в список товаришів. Друга людина при цьому не зможе відправити заявку протягом року.

Для видалення заявки перейдіть за посиланням facebook.com/find-friends, а після тисніть на кнопку видалення.

Читайте також:
Як додати, призначити адміністратора в сторінку в Фейсбук

Як у Фейсбук додати в друзі | Запит в друзі надіслати/скасуватиТепер розберемо, як у Фейсбук скасувати запит в друзі на ПК та телефон. Якщо під рукою лише смартфон, перейдіть до надісланих запитів за посиланням facebook.com/friends/requests/?fcref=none&outgoing=1 і відмінили дію. При наявності під рукою тільки телефону, увійдіть в профіль потрібного користувача Фейсбук, доторкніться до символу людини зі стрілкою та тисніть Скасувати запит.

Як запросити друга в Фейсбук

Ще один популярний запит — як запросити друга в Фейсбук і спілкуватися з ним у звичному режимі. Якщо людина ще не зареєструвати в соцмережі, відправте йому посилання на сторінку реєстрації і розкажіть про всі переваги створення профілю Fb. Якщо товариш має свій аккаунт, залишається лише надіслати заявку та додати його в друзі. Як це робити правильно, ми розглядали вище. Надалі можна запросити користувача в групу або попросити його відзначити потрібну сторінку.

Підсумки

Додати людини в друзі в Фейсбук — просте дію, яке проходить у два етапи, а саме подача заявки та очікування її підтвердження. Але пам’ятайте про обмеження системи і не поспішайте з вибором товаришів, щоб надалі не довелося чистити список від «зайвих» людей.

Моя довідка - Корисні поради