Як у фейсбуці перейти на російську мову: способи зміни мови на телефоні і комп’ютері

Facebook – найбільша соціальна мережа, створена Марком Цукербергом. Сотні тисяч людей по всьому світу щодня відвідують свої сторінки і спільноти. Користувачам з Росії завжди було цікаво, як поміняти мову в «Фейсбуці» на російську.

Як змінити мову в “Фейсбуці” з англійської на російську

При створенні персонального акаунту додаток відображається на тій же мові, який вибраний в налаштуваннях вашого пристрою (телефону або ПК). Відображення дати, часу і чисел підбирається у відповідності з встановленим регіоном.

Як у фейсбуці перейти на російську мову: способи зміни мови на телефоні і компютеріЗаміна мови у налаштуваннях Фейсбуку. © Rawpixel / depositphotos.com

Користувач може змінити ці установки, щоб кнопки, повідомлення, текст і підказки відображалися в іншому форматі або іншою мовою. Крім російської, в сервісі доступно більше 50 діалектів і говірок для інтерфейсу, у т. ч. арабська, китайська, японська та ін.

Технічна підтримка російською мовою була відкрита тільки в 2010 році, через 6 років після заснування компанії «Фейсбук». Це пов’язано з тим, що в Росії сервіс не користувався великою затребуваністю з-за наявності схожого за призначенням «ВКонтакте».

Загальна аудиторія зарубіжної соціальної мережі обчислюється мільйонами, але серед російськомовних користувачів Facebook все ще не так поширений.

На телефоні

Сервіс бере мовні параметри безпосередньо з системи. Це підходить і для айфонів, і для пристроїв з Андроїдом. Тому і спосіб їх зміни буде відповідним. Існує інструкція для кожного з двох випадків.

Як у фейсбуці перейти на російську мову: способи зміни мови на телефоні і компютеріЗаходимо в налаштування.

На ОС Android

Щоб виконати зміни, потрібно слідувати алгоритму:

 1. Зайти в меню, натиснути на іконку налаштувань.
 2. Вибираємо розділ “Language”.
 3. Зі списку вибираємо потрібний діалект.
 4. Натискаємо “Зберегти”.

На ОС iOS (iPhone, iPad)

 1. Заходимо в пункт “Settings”.
 2. Відзначаємо пункт “Language and Region”.
 3. Вибираємо мову.
 4. Міняємо на необхідний.
Читайте також:
Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

Також дану задачу можна вирішити за допомогою додатків, які допоможуть налаштувати мову на Андроїд. Їх можна безкоштовно скачати в Google Play. У таких програмах можна налаштувати потрібну локалізацію за допомогою сортування або навіть додати нову мову.

При зміні інтерфейсу регіональні налаштування (формат дати, часу і чисел) автоматично перемикаються у відповідності з обраним регіоном.

Порівняно з багатофункціональною веб-версією програми мобільний аналог дозволяє зробити подібні зміни тільки одним методом через розділ з налаштуваннями. Параметри, змінені зі смартфона, не будуть автоматично синхронізуватися з офіційним сайтом. З-за цього, якщо використовуються обидві платформи, настройку доведеться виконувати окремо на кожному пристрої.

На комп’ютері

“Фейсбук” при вході користувача робить автоматичний вибір, грунтуючись на вашій геолокації. Але якщо регіон користувачеві не підходить, доводиться змінювати його налаштування вручну. Регіональні налаштування доступні тільки на комп’ютері.

Метод зміни мови на комп’ютері можна використовувати на будь-якій сторінці соцмережі, проте краще всього перед цим клікнути по логотипу Facebook в лівому верхньому куті, щоб перейти на головну сторінку. Швидше всього додаток працює в браузері Google Chrome, в якому інтерфейс буде адаптований під стандартні налаштування.

Алгоритм зміни мовних налаштувань:

 1. Натиснути значок «трикутника» у верхньому кутку програми.
 2. Відкрити налаштування.
 3. Вибрати вкладку «Language».
 4. Натиснути «Редагувати».
 5. Вибрати зі списку відповідний.
 6. Зберегти зміни.

У налаштуваннях можна змінити формат відображення дати, часу і чисел для сервісу Facebook. При цьому сама мова не буде змінено. Крім того, можна змінити відображення температури на градуси Фаренгейта або Цельсія, перекласти текст на арабському або будь-якому іншому мовою з допомогою вбудованого перекладача.

Іноді користувачі стикаються з проблемою, коли мова інтерфейсу автоматично змінюється на англійську. Це пов’язано з тим, що оновлення «Фейсбук» встановлюються у фоновому режимі і старі налаштування (час, дата, мову і т. д) скидаються.

Читайте також:
Скачати месенджер Фейсбук на телефон Андроїд, Айфон (IOS), WP

Моя довідка - Корисні поради