Як створити сторінку в фейсбук для організації

Як створити сторінку в фейсбук для організації

Фейсбук надає великі можливості всім. Із зростанням соціальної мережі бізнес отримує все більше шансів розповісти про себе найбільш платоспроможної аудиторії. Останні статистичні дані говорять про те, що постійні користувачі фейсбук – це активні молоді люди від 25 до 47 років….

Що ж, таке рішення, як зареєструвати організацію в фейсбуці, дозволить розширити коло клієнтів і географію свого бізнесу……………………………….

 

Початок реєстрації

Бізнес-сторінка надає своїм власникам можливість ділитися з передплатниками останніми новинами, дізнаватися думку цільової аудиторії і підтримувати зв’язок з усіх важливих питань.

Завести сторінку організації займе трохи часу. Як вимагає фейсбук, сторінка організації може бути заведена тільки її офіційним представником.

Перед тим, як створити сторінку в фейсбук, призначену для організації, необхідно:?

 1. Перейти по ссылке facebook.com/pages/create. Якщо на фейсбук вже є особистий профіль, можна на основній сторінці натиснути кнопку «Створити», праворуч на верхній панелі і вибрати рядок «Сторінка». Тоді створювана сторінка буде прив’язана до профлю.Як створити сторінку в фейсбук для організації
 2. Вибрати тип створюваної сторінки з двох запропонованих варіантів: «Компанія чи бренд», «Співтовариство або публічна особа», для організацій підходить тільки перший варіант, тут більш широкий функціонал для аналітики і рекламної діяльності.

Добаваить Інформацію

На наступному етапі необхідно максимально точно заповнити всі запропоновані поля:?Як створити сторінку в фейсбук для організації

 1. Назва. Його варто поставити у відповідності з назвою рекламованого бренду. Заборонена ненормативна лексика, навіть із заміною окремих букв зірочками. Не можна писати назву великими буквами, використовувати зайві знаки пунктуації, а також загальні терміни і фрази.
 2. Категорія. Варто лише почати вводити ключове слово опису діяльності, як система запропонує список безлічі можливих варіантів. Залишається вибрати найбільш підходящий варіант для організації.
 3. Адреса і телефон. При реєстрації необхідно обов’язково вказати адресу організації. Показувати на сторінці можна за бажанням, для цього необхідно проставити галочку «Не показувати адресу, показати тільки те, що компанія знаходиться в даному регіоні». Телефон можна вказати за бажанням.
 4. Натиснути «Продовжити».

 

До речі дуже цікава статистика : ? Як створити сторінку в фейсбук для організації

Як створити сторінку в фейсбук для організації

 

 

Створити Оформлення

Тепер, дотримуючись інструкцій на екрані по кроках, необхідно задати зовнішній вигляд:?

 1. Завантажити фото профілю, воно буде розміщуватися ліворуч у верхній частині екрана. Зазвичай це логотип компанії. Не варто перевантажувати його написами, так як зображення невелике, це тільки погіршить візуальне сприйняття. Як створити сторінку в фейсбук для організації
 2. Завантажити фото для обкладинки сторінки. Обкладинка займає велику площу на сторінці, цим варто скористатися. Фото варто вибрати хорошого якості, можна додати написи на зображенні.Як створити сторінку в фейсбук для організації
 3. Це все, що вимагає оформити фейсбук, реєстрація буде закінчена і відбудеться перехід на нову тільки що створену сторінку. Тут можна продовжити оформлення або створити свій перший пост.

 

Приступаючи до роботи, варто вказати ім’я користувача, воно пишеться латинськими літерами, доступно в правій частині сторінки, під фото. Чим коротше і простіше ім’я, тим легше буде його вказувати на інших ресурсах.

Дуже важливо придумати цікавий опис: текст повинен легко читатися, у декількох реченнях потрібно розповісти про організації, зацікавити клієнта.

На неоформлених полях сторінки є зручні підказки для того, щоб нічого не пропустити. Після завершення реєстрації на електронну пошту прийде лист з порадами щодо подальшої роботи.

Підбірка кращий відео з ведення бізнесу в FB

Правила

Для сторінок існує окремий розділ правил. Їх дотримання строго відстежується, в іншому випадку можливий бан. Перед тим, як створити обліковий запис або сторінку на фейсбук, призначену для організації, потрібно ознайомитися з основними із них є:?

 1. Якщо сторінка не є офіційною, про це має бути чітко сказано у назві або інформації. Заборонено видавати свою сторінку за офіційну, якщо це не так.
 2. Фейсбук не несе відповідальність за проведення заходів та промоакцій на сторінці. Адміністратор зобов’язаний дотримуватися законності.
 3. Заборонено заохочення користувачів за вступ до групи, написання відгуків та рекомендацій.
 4. Не можна створити організацію на фейсбуці для просування товарів, послуг чи вмісту, що потребують вікових обмежень, без обмежень доступу для певних вікових груп на саму сторінку.
 5. Публікується інформація повинна бути достовірною і унікальною, не можна використовувати свідомо невірні хештэги.
Моя довідка - Корисні поради