Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків

Головний помічник у питанні, як створити групу в Фейсбуці — інструкція, за допомогою якої можна швидко «зробити» і налаштувати співтовариство для спілкування або бізнес-цілей. У процесі створення користувач ставить на меті зібрати людей з схожими інтересами, наприклад, любителів кішок, мешканців одного мікрорайону і т. д. У випадку з бізнесом група корисна, якщо є високий попит на певний товар або послугу.Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків

Як створити групу — інструкція для телефону і ПК

Незалежно від цілей, які ви переслідуєте — створити групу у Фейсбук для бізнесу або для інших завдань, алгоритм дій буде ідентичний. Підходи відрізняються тільки по відношенню до апарата, з якого виконується робота — телефон або ПК. Розглянемо ці моменти детальніше.

Інструкція для комп’ютера

Щоб створити паблік у Facebook на комп’ютері увійдіть у свій профіль. Тепер дотримуйтесь такої інструкції:

 • на своїй сторінці з лівої сторони тисніть Групи;Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків
 • тепер натисніть на посилання Створити групу зліва вгорі;
 • вкажіть назву і додайте декілька чоловік (вкажіть їх адреси);Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків
 • визначтеся з налаштуваннями конфіденційності.

Спільноти бувають трьох видів:

 1. Секретне — закрите без відображення в пошуку.
 2. Закрите — закрите, але показується в пошуку.
 3. Загальнодоступне — відкрите і можна знайти через пошук.Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків

На завершальному кроці поставте позначку Додавати в швидкі посилання, а після тисніть на кнопку Створити.

Адміністрація Фейсбук рекомендує адміністраторам розповідати іншим членам про ділових і комерційних зв’язках. При бажанні можна оновити групу і поміняти опис.

Інструкція для телефону

Не менше питань стосується того, як у Фейсбук створити спільноту на телефоні. Тут інструкція однакова для всіх апаратів (незалежно від ОС — iOS або Android). Алгоритм такий:

 • увійдіть у свій профіль і стрічку новин, після чого тисніть три горизонтальні смужки;
 • натисніть кнопку Групи;Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків
 • тисніть на кнопку Створити з «плюсом» праворуч вгорі;Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків
 • вкажіть назву, додайте декількох учасників і визначитеся з налаштуваннями конфіденційності;
 • тисніть на кнопку Створити.Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків
Читайте також:
Як видалити публічну сторінку компанії в Фейсбук

Як і в минулому випадку, рекомендується інформувати про сповіщення або зміни в описі.

Як правильно зробити налаштування?

Вище ми розглянули інструкцію, як у Facebook створити групу. Але це тільки перший етап, адже паблік необхідний правильно налаштувати. В першу чергу зробіть наступні кроки:

 1. Додайте барвисту картинку, яка тематичні підходить найбільше. Приміром, якщо спільнота для любителів кішок, то й на зображенні повинні бути коти.
 2. Додайте учасників. З правого боку можна натиснути на кнопку Запросити навпроти людей, які можуть статтю частиною спільноти в Фейсбук.
 3. Додайте опис. Тут важливо дати коротку характеристику — для чого створено, кого об’єднує, яку користь приносить учасниками і т. д.
 4. Місце розташування. Виберіть певний місто, якщо група в Фейсбуці створюється для певного населеного пункту. У цьому випадку при пошуку назву пабліка побачить тільки обмежене коло осіб.
 5. Налаштуйте доступ. Після створення спільноти і введення основних параметрів, перейдіть в Розділ Модерувати групу. Там можна побачити різні розділи, що дозволяють контролювати заплановані публікації, правила, скарги учасників і т. д. Іншими словами, це головна панель адміністратора пабліка.Як створити групу, спільноту, паблік Фейсбук, інструкція з кроків

Головна робота — створити і налаштувати групу в Фейсбук зроблена, а наведена інструкція допоможе виконати всі маніпуляції без помилок. Тепер можна публікувати пости, запрошувати нових користувачів і створювати обговорення. Особливість пабліка в тому, що можна додавати будь-яких людей без їх схвалення. Але такий підхід краще не використовувати (особливо для бізнесу).

Корисні поради

Створити групу у Фейсбук по інструкції — лише перший етап. Не менш важливо правильно вести співтовариство і «вичавлювати» з нього тільки корисні плоди. При користуванні пабликом врахуйте наступні поради:

 1. При кількості учасників менше 250 адміністратор може бачити кількість переглядів для кожного постав. Після натискання можна подивитись, хто саме прочитав інформацію, а хто обійшов її стороною. Якщо паблік створений для бізнесу, а інформація викладається для співробітників, можна побачити працівників, які прогулюють і не виконують свої обов’язки.
 2. При частому користуванні співтовариством краще встановити додаток Фейсбук на Android або iOS. У цьому випадку корисна інформація буде завжди під рукою. При цьому функціональність і якість управління жодним чином не страждає. Крім того, при бажанні можна створити паблік у Фейсбуці через телефон (інструкція наведена вище).
 3. Назва кирилицею можна задавати тільки в момент створення. Надалі, якщо потрібно змінити ім’я, використовувати такі символи вже не вийде. Соцмережа буде пропускати тільки латинські букви. Але, можливо, програмісти Фейсбук вже виправили цю проблему на момент прочитання статті.
 4. Для видалення адміністратор повинен спочатку прибрати всіх учасників, а вже після покинути спільноту сам. В такому разі воно видаляється в автоматичному режимі.
 5. Загальнодоступний паблік бажано відразу налаштувати і вказати, які з користувачів можуть в нього додавати. В іншому випадку його «атакують» спамери і піде багато часу на очищення від зайвих людей.
Читайте також:
Перекладач Facebook в постах — як встановити

Але от і все. Тепер у вас під рукою інструкція, як створити групу в Facebook на телефоні або ПК. Також є інформація, які внести налаштування, і що враховувати для успішного залучення нових користувачів. Дотримання простих порад підвищить ефективність пабліка і дозволить швидко зібрати багато учасників. Це особливо важливо, коли мова йде про вирішення цілей у сфері бізнесу.

Моя довідка - Корисні поради