Як створити геолокацію в Instagram через Facebook на телефоні або комп’ютері

 • 2 Назва місця
 • 3 Причини невідображення геолокаціі
 • «Фейсбук» тісно співпрацює з багатьма іншими соціальними мережами, у т. ч. з «Инстаграмом». Разом вони утворюють ефективний маркетинговий інструмент для просування бізнесу. У підприємців часто виникає питання, як створити геолокацію в «Инстаграме» через «Фейсбук» для реклами свого профілю або підприємства.

  Додаємо нове місце в Instagram через «Фейсбук»

  Для створення геометки необхідно переконатися, що на смартфон встановлені додатки Facebook і Instagram і в них створено персональний аккаунт.

  Далі здійснюються такі дії:

  1. У додатку «Фейсбуку» в новинному блоці знайдіть пункт «Чим ви займаєтеся?» і натисніть на нього. У вікні виберіть варіант «Де ви?».
  2. Переконайтеся, що у вас включені служби геолокації. На iPhone їх можна активувати в «Налаштуваннях» через пункт «Приватність», в розділі «Служби геолокації». На «Андроїд» останній пункт розташовується в блоці «Особисті дані» і називається «Позиціонування».
  3. Повертаючись до пункту «Де ви?», напишіть назву місця, яке в подальшому буде відображатися в «Инстаграме». Натисніть під рядком кнопку «Додати».
  4. Вам відкриється вікно, де необхідно вибрати категорію зазначеного місця розташування.
  5. У блоці «Місцезнаходження» вкажіть місто, в якому розташований ваш бізнес.
  6. Додаток відкриє вкладку, де можна створити необхідне вам місце. Напишіть адресу магазину, якщо він не визначився автоматично.
  7. Зайдіть в Instagram і почніть викладати фотографію. У блоці «Поділитися», де вказується місце, почніть вводити назву вашого підприємства. Воно з’явиться в підказках.
  8. Виберіть його і опублікуйте фотографію.

  Як створити геолокацію в Instagram через Facebook на телефоні або компютеріЛоготип Инстаграма.

  Як створити місце, щоб його могли додавати інші

  Коли ви створили геометку, що інші користувачі не зможуть нею користуватися, поки вона не буде внесена в загальну базу даних. Для цього необхідно встановити додаток Swarm і зробити наступне:

  • запустивши програму, натисніть на кнопку «Check-in», розташовану внизу сторінки у вигляді синього кола;
  • у вікні в пошуковому рядку наберіть найменування локації і натисніть «Додати це місце?»;
  • заповніть подробиці про вашому закладі: введіть його назву, тип, адреса;
  • для підтвердження самостійно перетягніть курсор у точку його розташування на карті з’явилася;
  • натисніть «Додати».

  Тепер і інші користувачі зможуть вказувати на своїх фотографіях локацію вашого магазину чи закладу.

  Додавання геолокації на iPhone

  Користувачі системи iOS можуть відзначати розташування телефону наступним чином:

  1. Встановіть програми «Фейсбук» і «Instagram». Створіть обліковий запис в кожному з них.
  2. У Facebook для додавання геолокації необхідно мати хоча б одного друга, інакше опція недоступна.
  3. У блоці «Новини», де додаток запитує, чим ви займаєтеся, торкніться кнопки «Де ви?».
  4. Переконайтеся, що геолокація включена. Для цього зайдіть в «Налаштування» в розділ «Приватність». Там розташовані «Служби геолокації», які повинні бути активовані.
  5. В додатку в пошуковому рядку напишіть необхідний адресу чи ваше місце розташування і виберіть категорію підприємства.
  6. Вкажіть місто розташування бізнесу. Після цього додаток дозволить створити нове місце.
  7. Зайдіть в «Instagram». Почніть викладати фотографію і пункті, де пропонують вказати місце, виберіть ваше місце розташування.
  Читайте також:
  Використання безпечного протоколу https для входу на Facebook

  Як створити геолокацію в Instagram через Facebook на телефоні або компютеріЛоготип Фейсбуку.

  На Android

  Власники телефонів з операційною системою Android для додавання розташування повинні відкрити налаштування свого смартфона і включити передачу геоданих. Потім слід увійти в «Instagram». Додаток самостійно розпізнає адресу, з якого була опублікована фотографія.

  Назва місця

  Найменування локації залежить від виду бізнесу. Установи варто називати по їх офіційним позначенням або розташування. Якщо необхідно привернути увагу людей до закладу, націленому на широку аудиторію, потрібно підбирати незвичайні назви.

  Причини невідображення геолокаціі

  Головна проблема, що виникає при додаванні розташування – неможливість його визначення. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що на телефоні вимкнені служби геолокації. Якщо вони активовані, то їх роботі заважає антивірус, блокуючий програму. Це характерно для смартфонів з системою Android. Він розпізнає спробу визначення місцеположення як шпигунську атаку на смартфон. Для вирішення цієї проблеми скористайтеся програмою від Google – Google Play Services.

  У власників гаджетів Apple теж виникають труднощі, пов’язані з роботою геолокації. Користувачі системи iOS повинні переконатися в наявності GPS на своєму смартфоні. Також на визначення геолокації впливають погодні умови, рух в швидкісному транспорті, подавители сигналу GPS і т. д.

  Моя довідка - Корисні поради