Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкція

Соціальні мережі – це майданчик не тільки для персонального спілкування, але і для просування бізнесу індивідуальних підприємців. Створити Фейсбук-сторінку компанії можна без залучення веб-фахівців, своїми силами. Досить керуватися покроковим алгоритмом. При правильній організації та налаштування сервісу рекламна вкладка в записі буде працювати на просування фірми, послуг або торгових пропозицій.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяАкаунт у Фейсбук є інструментом просування бізнесу.

Що таке бізнес-сторінка на Facebook і чим вона відрізняється від особистого профілю

При уважному прочитанні умов користувальницького договору стають зрозумілі основні відмінності персонального кабінету, який представляє особу в мережі.

Творці сервісу забороняють використовувати інструмент соціалізації та розваги в меркантильних цілях. В профілі можна розміщувати рекламні оголошення, займатися продажами. За порушення правил слід блокування без винятків і домовленостей.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяОбліковий запис може замінити компанії сайт.

Для занять підприємницькою діяльністю можна скористатися іншим інструментом, та позиціонується як бізнес-аккаунт.

Станицю компанії використовують для запуску рекламних повідомлень, залучення грошей на сторонні комерційні портали.

Зазначений спосіб застосовується як великими організаціями, так і індивідуальними комерсантами, які ще не встигли завести власний сайт.

При оформленні рекламної сторінки у компанії з’являються наступні можливості:

 • індексація в пошукових системах;
 • ведення статистичних даних;
 • особисте або стороннє адміністрування;
 • регулювання параметрів націлювання та інших видів реклами;
 • підключення додатків.

На діловій сторінці може бути необмежена кількість передплатників, однак додавання друзів передбачається тільки в персональному кабінеті. Без нього не вийде запустити в роботу підприємницької сторінку.

Відзначено, що основна аудиторія Фейсбук відрізняється високою платоспроможністю.

Ця якість має велике значення для бізнесу. Крім зазначеного умови, соціальна мережа дозволяє реалізувати наступні цілі:

 • Просування товарів і послуг.
  Користувачі FB заходять на ресурс не тільки за віртуальним спілкуванням. За останні роки відзначена підвищена активність пошуку інформації про торгові пропозиції. По окремих позиціях запити перевищують дані з популярних пошукових систем.
 • Розвиток, підтримку позитивного іміджу організації.
  Незалежно від змісту текстів коментарів, оцінок, можна створити позитивну думку про компанію. При появі труднощів клієнти не тільки пишуть в техпідтримку, але і задають питання безпосередньо адміністраторам мережі. Адекватна реакція, прагнення вирішити ситуацію в сприятливому руслі, пропозиція варіантів виходу з положення формують позитивне ставлення користувачів.
 • Можливість аналізу аудиторії.
  Комерційний аккаунт має налаштування статистики, за допомогою якої контролюється рівень інтересу, вік та стать потенційних покупців, їх соціальне становище, країна проживання і т. д. При спілкуванні через зворотний зв’язок вибудовується прямий діалог з людьми, досліджуються їх переваги.
Читайте також:
Творець Фейсбуку: історія заснування і розвитку соцмережі

Як створити бізнес-сторінку в Фейсбуці: покрокова інструкція

Перш ніж завести комерційний ресурс на FB, необхідно зареєструвати профіль. Для цього вводяться дані в рядки «електронна пошта/номер телефону», «пароль». Для підтвердження прийде лист на e-mail, всередині повідомлення розміщено посилання, при переході через яку завершується процес реєстрації.

Створення

Існує два шляху відкриття бізнес сторінки:

 1. Профіль – Верхня панель – Значок трикутника – «Створити» – «Сторінку».
 2. Стрічка новин – Ліва нижня панель – Команда «Створити» – Активне посилання «Сторінка».

Для відкриття майданчика з нуля потрібно вдатися до першого варіанту, перейти до створення через кабінет, оформити компанію з охопленням максимальної кількості налаштувань.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяСтворити сторінку можливо через кабінет.

Вибір категорії

Після проходження описаних етапів сервіс відкриває нову вкладку з вибором типу організації:

 • компанія/бренд;
 • спільнота/публічна особа;
 • загальна ідея/співтовариство;
 • виконавець/публічна особа;
 • місцева компанія/місце;
 • організація/установа.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяОбрана категорія впливає на швидкість відображення фірми.

Якщо ви не збираєтеся відкрити «загальну ідею/спільнота», для інших варіантів потрібно вибрати категорію майданчики.

Момент вимагає уваги, тому що далі буде впливати на швидкість відображення фірми при пошуковому запиті.

Якщо організація має географічну прив’язку (адреса, офіс, телефон), рекомендується зазначити її як «компанія/бренд».

Далі натиснути на список, що випадає, обрати категорію з представленого переліку, наприклад «Ресторан/Кафе».

Якщо первісна мета – розкрутка особистого бренду без фактичної прив’язки до місця, потрібно вказати тип «співтовариство/публічна особа», натиснути «Почати».

Назва і контактні дані

Щоб користувачі не мали труднощів з пошуком компанії, потрібно вводити точне найменування бізнесу. Зробити ім’я організації впізнаваним допоможе особистий профіль з ділової сторінкою. Передплатники і гості вже знайомі з назвою вашої справи, їм простіше відшукати фірму з таким самим ім’ям і логотипом.

Поширеною помилкою виступає бажання додати якомога більше ключових фраз або слів найменування. Не варто цього робити, тому що узагальнений характер заголовка сприймається програмою сайту як «Спільнота», а не рекламний продукт. Можливості профілі будуть обмежені, перевести статус стане важко.

Читайте також:
Видалення публікацій і обмеження функцій при порушеннях правил Facebook

Контактні дані вводяться за бажанням або необхідності. Адреса і номер телефону будуть потрібні при виборі категорії «місцева компанія/місце». В інших випадках назви буде достатньо.

Настроювання бізнес-сторінки у Фейсбук

Далі сервіс пропонує заповнити і відрегулювати поля інформації. Можна пропустити цей крок і повернутися до нього пізніше, але при наявності часу рекомендується зробити це відразу ж після реєстрації.

Налаштування платформи включає проходження декількох етапів:

 • Ім’я користувача для сторінки.
  Надалі може використовуватися в якості адреси сайту компанії. Кнопка форми розташована нижче фотографії профілю. Якщо бренд організації вже пізнаваний, він повинен стати основою для ресурсного імені. У назві повинно бути більше п’яти знаків на латиниці, можна використовувати цифрові значення, точки. Caps Lock не додає унікальності, яку можна перевірити у вікні введення. Якщо форма підсвічується зеленим кольором, застосувати назву можна, воно вільно.
 • Інформаційний блок.
  Ліва колонка меню бізнес-сторінки містить форми для заповнення, деякі з них приховані у вкладці «Ще» (відгуки, відео, спільнота, інформація, фото). У першу чергу потрібно заповнити «Інформацію»: короткий опис (до 250 знаків), додаткові контакти, відомості про організації (юридичні дані, каталоги продукції, нагороди, конкурентні переваги), співробітники (власника також потрібно вказати).
 • Регулювання налаштувань.
  Кнопка розташована у верхньому правому куті особистого кабінету. Вкладка містить 17 блоків з параметрами. Рекомендується перевірити все. У розділі «Загальні» необхідно обмежити «Публікації відвідувачів», щоб головний контент не загубився серед фото, відео і постів. «Фільтр нецензурних виразів» допоможе виключити публікацію небажаних коментарів. При необхідності працює «Вікове обмеження». Відредагувати кожний розділ можна простим вибором варіанту.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяЧим більше заповнено полів, тим більш докладну інформацію про
організації отримають користувачі.

Обкладинка

Фонове оформлення сторінки у Фейсбук – обов’язкова умова, т. к. аватар з логотипом має невеликі розміри. Майданчик виглядає «голої» без графічного заднього плану.

Створити картинку можна в будь-якому графічному редакторі. Зображення на ній має відповідати основним напрямом бізнесу. Можна внести короткий опис, інформацію про фірму, знижкову пропозицію, контакти або заклик.

Дані краще розміщувати трохи далі від кордонів обкладинки, т. к. в мобільному варіанті фон трохи урізується.

Технічні вимоги до зображення:

 • мінімальні розміри – 400/150 пікселів (ширина/висота);
 • краще відображення і швидке завантаження на ПК – 850/315 пікселів;
 • для смартфонів – 640/360 пікселів;
 • швидке завантаження у форматі jpg;
 • висока якість у форматі png.
Читайте також:
Побачити свій профіль у Фейсбуці в якості відвідувача

Фото профілю

Для оформлення ділової облікового запису потрібно заздалегідь створити логотип зі слоганом, абревіатурою або впізнаваною картинкою. Зображення можна завантажити з наявного робочого сайту або додати з комп’ютера.

Розмірні показники повинні співпадати з мінімальними вимогами FB – 180 pxl в ширину.

Якщо завантаження проведена, натисніть «Далі». При відкритті сторінки ділової знімок буде стандартно прямокутним, а при публікації оголошень користувачі побачать повідомлення з круглим зображенням.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяЛоготип краще завантажувати у форматі png, щоб
не зіпсувалося якість картинки.

Технічні вимоги:

 • розміри для ПК – 170/170 пікселів (ширина/висота);
 • смартфон – 128/128;
 • багатофункціональні апарати – 36/36;
 • відображаються формати jpg/png.

Опис і посилання на сайт

У блоці «Інформація» розміщені вкладки, рекомендовані для заповнення власникам розвиненого бізнесу.

Якщо підприємець користується платформою соц мережі як додатковим каналом залучення клієнтів, при цьому працює основна майданчик у вигляді сайту, що продає, потрібно заповнити рядок «Веб-адреса».

Записи в «Короткому описі» допомагають гостям сторінки зрозуміти, що являє собою ваш бізнес, що цікавого можна знайти на ресурсі.

Кнопка дії

Додатковим інструментом налагодження зворотного зв’язку з клієнтами служить посилальна вкладка, розміщена під зображенням обкладинки.

При натисканні на меню «Додати кнопку» відкривається перелік можливих дій:

 • зв’язатися через мессенжери, електронну пошту, телефон або форму сайту;
 • купити товар;
 • замовити послугу або дзвінок;
 • забронювати час на сервіс;
 • завантажити додаток;
 • почати гру;
 • дізнатися більше про компанію.

З урахуванням первісної мети рекламної кампанії вибираємо одне з описаних дій.

Як створити бізнес сторінку компанії в Facebook: інструкціяНеобхідно вибрати функцію для кнопки дії.

Натискаємо «Далі». Для перевірки функціональності кнопки наводимо на її значок, натискаємо «Протестувати». Контролюємо працездатність посилання, введеної для перенаправлення користувачів.

При необхідності можна змінити значення кнопки, натиснувши на вкладку «Редагувати». Також працює функція «Видалити».

Статистика сторінки

У настроечном меню в лівій частині бізнес-профілю розміщена вкладка «Статистика». Вона дозволяє проконтролювати активність, яку виявляли відвідувачі аккаунта або власник особистого кабінету. Доступна інформація щодо кількості переходів на прикріплений продає сайт, числа зацікавлених осіб за вказаний період, кліків, переглядів каталогу або відеороликів.

При аналізі статистики власник компанії може коригувати зміст контенту, створювати персональні пропозиції, спрямовані на найбільш активну аудиторію.

Користувачі можуть завести кілька бізнес-сторінок, відслідковувати ефективність роботи кожної з них. При бажанні одну з платформ можна видалити через налаштування «Загальні». Діловий профіль блокується на 2 тижні з можливістю відновлення. Після закінчення терміну видаляється.

Моя довідка - Корисні поради