Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Реклама в фейсбук оплачується за постоплатной системи. Тобто, спочатку соціальна мережа надає рекламні послуги, накопичуючи заборгованість, а потім списує цю суму в певні моменти…..

Перед тим, як створювати рекламу, потрібно знати, як сплатити заборгованість, яка в подальшому буде накопичуватися на фейсбук, які є типи оплати і які платіжні засоби підходять для прив’язки до рекламного аккаунту…..Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Типи платежів

В який момент відбудеться списання і як сплатити борг за рекламу в фейсбук залежить від того, який спосіб був обраний при створенні рекламного облікового запису.

Необхідно вибрати один з двох типів: Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

 1. Автоматичні платежі. Для кожного облікового запису індивідуально встановлюється ліміт витрат, який називається порогом білінгу. Він залежить від сум, які витрачаються на рекламу і від регулярності оплати боргу. Тобто, поріг білінгу встановлюється системою як критерій довіри до платника. Як тільки величина витрат досягає цього значення, гроші будуть списані з рахунку. Також при такому способі встановлюється щомісячна дата виставлення рахунків – день, у який буде виставлений рахунок на оплату, навіть якщо сума заборгованості менше порога білінгу. Списання не станеться, якщо витрати дорівнюють нулю або становлять суму менше $1.
 2. Неавтоматичні платежі. Спочатку грошові кошти перераховуються на рекламний обліковий запис, а потім вони будуть поступово списуватися з цієї суми. Тут немає ніяких порогів, гроші списуються не частіше одного разу на день.

Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Якщо при реєстрації був обраний спосіб неавтоматичних платежів, змінити його буде неможливо.

Загальне правило, яке стосується всіх типів оплати та платіжних коштів: валюта рахунку повинна відповідати тій країні, яка вказана в рекламному обліковому записі.

 

При автоматичному списання

Списання буде відбуватися автоматично з обраного платіжного засобу кожен раз при виставленні рахунку: якщо заборгованість дорівнює порогу білінгу або при настанні дати щомісячного платежу. Якщо платіж не був здійснений з яких-небудь причин, показ реклами буде зупинений.

У налаштуваннях рекламного аккаунта необхідно прив’язати засіб платежу, при використанні автоматичного списання це можуть бути:

 • Кредитні картки або дебетові картки American Express, Mastercard або Visa;
 • PayPal.Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Якщо вибрано один з цих способів, спосіб оплати за замовчуванням буде встановлено автоматичний.

Увага — Пройди наш ТЕСТ наскільки ти Facebook професіонал Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

 

Прив’язка карти

Перед прив’язкою банківської картки необхідно переконатися, що на рахунку є сума не менше 1$, її спишуть і відразу ж повернуть. Така операція проводиться для перевірки дійсності картки. Для того, щоб прив’язати карту, потрібно:

 1. Зайти в налаштування рекламного аккаунта в AdsManager;
 2. Перейти в Налаштування платежів»;
 3. З’явиться вікно «Виберіть спосіб оплати», тут необхідно вибрати свою країну і спосіб оплати банківською карткою, з цього моменту до аккаунту буде застосовуватися автоматична система списання;Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу
 4. Вибрати поле «Додати метод оплати»;
 5. Ввести 16-ти значний номер картки, термін закінчення її дії і CVC код;
 6. Після натискання кнопки «Далі» карта стає основним засобом платежу для даного облікового запису. Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

З цього моменту не варто турбуватися про те, як оплатити заборгованість, що утворилася в фейсбук на рахунку за рекламу, списання буде відбуватися автоматично, після виставлення рахунку. Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу !!!

Єдина умова, яку необхідно дотримуватися, це наявність достатньої суми на рахунку картки.

Щоб уникнути блокувань варто вибирати карту, яка оформлена на те ж ім’я, що і аккаунт. Відомі випадки, коли адміністрація сайту йде назустріч, і після розгляду документів, що підтверджують спорідненість власників карти і аккаунта, дозволяє прив’язати карту іншої особи, але це займе досить багато часу.

 

? Читайте статтю — як отримати + 50$ на рекламу фейсбук безкоштовно ! Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

 

PayPal

При списанні грошей фейсбук не бере комісію з клієнта, проте комісія може бути утримана банком, якому належить карта. При використанні PayPal всі комісії бере на себе соціальна мережа, крім комісії за конвертацію валюти, у випадку, якщо рахунок рекламного облікового запису і рахунок карти, прив’язаною до PayPal, ведуться в різних валютах. Для того, щоб підключити PayPal, необхідно для початку включити в своєму браузері спливаючі вікна, якщо вони були заблоковані.

Далі виконати наступні дії:

   1. Зайти в «Налаштування платежів» AdsManager.
   2. Вибрати розділ «Способи оплати», після чого натиснути «Додати спосіб оплати».Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу
   3. Із запропонованих способів вибрати PayPal, потім «Продовжити». З’явиться спливаюче вікно, в якому потрібно ввести реквізити запису або зареєструватися заново в PayPal.

 

Потрібно чекати дати списання ?

Дата виставлення рахунку або досягнення порогу білінгу – це не єдині моменти, коли може відбутися списання. При автоматичних платежах також можливе списання вручну.

Безготівкою

Перед тим, як оплатити неоплачений рахунок, накопичений на рахунку в фейсбук безготівкою, необхідно переконатися в тому, що обраний спосіб оплати відповідає саме автоматичній системі.

 • Після цього в AdsManager у вікні «Поточний баланс» поряд з сумою поточного боргу натиснути на кнопку «Сплатити зараз».
 • Гроші одразу ж будуть зняті з картки або PayPal, а на електронну пошту буде надіслано рахунок.

 

Якщо дата щомісячного списання не зручна, її можна змінити. Для цього: ?

1. Увійти в «Налаштувань платежів» AdsManager.

2. В розділі «Наступний рахунок» вибрати опцію «Управління».

Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

3. Натиснути на рядок «Виберіть нову дату виставлення рахунку».

4. Спливаюче меню, в якому можна вибрати будь-яку зручну дату.

5. Натиснути «Зберегти зміни».Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Якщо буде вибрано 31-е число, гроші будуть списуватися в останній день місяця.

Наступна дата списання буде в день, встановлений до зміни, в подальшому рахунки будуть виставлятися на нову дату.

Не автоматичні — передплачені

Якщо в момент додавання способу платежу буде обраний QIWI, Yandex переклад або Yandex гаманець, до акаунта будуть застосовуватися правила списання неавтоматичних платежів. Це значить, що поки на рахунок у фейсбук не буде внесена достатня сума грошей, рекламна кампанія не проводиться.

Як тільки гроші на рахунку закінчуються, реклама зупиняється.

Для того, щоб додати кошти на баланс, потрібно:?

 1. Відкрити Налаштування платежів».
 2. У розділі «Способи оплати» вибрати «Поповнити рахунок».
 3. Вибрати спосіб QIWI або Yandex, тепер рахунок буде вважатися передплаченим.
 4. Ввести реквізити свого платіжного засобу і суму переказу, натиснути «Продовжити».

Баланс у фейсбуці буде поповнено відразу ж або після завершення платежу. Всі платежі, виконані вручну, можна відстежувати в списку транзакцій, який ведеться в розділі «Біллінг». Всі зараховані кошти можна буде повернути, вони можуть бути витрачені тільки на показ реклами.

 

Платежі за рекламу не були проведені

Налаштована рекламна кампанія – велика праця, на її результати покладаються великі плани. Для того, щоб показ реклами не зупинявся, оплата повинна відбуватися вчасно.

Якщо платіж не пройшов, рекомендується :

 • звернутися в службу підтримки фінансової організації, якій належить платіжний засіб;Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу
 • якщо є можливість, додати додатковий спосіб оплати, з якого провести списання вручну.

При будь-якому разі неоплати фейсбук не буде відразу ж зупиняти показ реклами, спочатку буде спроба повторного списання з основного платіжного засобу, а також перевірка наявності додаткових способів, зазначених у записі. Якщо заборгованість буде погашена, рекламна кампанія буде відновлена з коригуванням на всі початкові налаштування бюджету і дат Як сплатити заборгованість в фейсбук за рекламу

Моя довідка - Корисні поради