Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

У соціальній мережі фейсбук можна знайти цікаві або смішні ролики про все на світі. Вподобані можна зберегти в своєму профілі і подивитися пізніше, поділитися з друзями або переслати в ватсап, месенджер або instagram……..

Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Якщо ж потрібно завантажити відео з фейсбуку на свій телефон, це можливо, залишається лише вибрати один із способів.

Всі доступні методи – в цьому огляді. ?

Онлайн-сервіси

Перший і самий популярний спосіб завантаження – це сайти, які дозволяють завантажити ролики, розміщені в facebook та інших соціальних мережах.

Принцип їх роботи дуже простий: скопійована посилання вставляється в спеціальне вікно, після чого починається скачування.

І все тут Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Варто відзначити, що в чистому вигляді використовувати такі завантажувачі без додаткових додатків можна, якщо потрібно завантажити відео з фейсбуку телефон на андроїд.

1) На мобілку:

Як це зробити:??

 1. На facebook в правому верхньому куті відео натиснути «три крапки».
 2. Вибрати рядок «Копіювати посилання», тепер вона в буфері обміну.
 3. Зайти в будь онлайн-завантажувач і зробити довгий тап по спеціальній рядку, спливе напис «Вставити».Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон
 4. Слідувати вказівкам на екрані (можливо, буде потрібно вибрати якість відео або варіант завантаження).Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

 

2) На компі:

 1. Тиснемо на дату щоб отримати посилання саме для цього відеоЯк скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон
 2. Коли відкриється ролик у новому вікні — копіюємо посилання
 3. Вставляємо в завантажувач

Онлайн завантажувачі:

Такі сервіси корисні, коли потрібно завантажити відео з фейсбуку онлайн на телефон, не встановлюючи додаткові додатки, які займають зайву пам’ять пристрою.

В пошуку є багато помічників для завантаження, але в наш список потрапили тільки ті, що дадуть 100% результат і точно підходять для роботи з фейсбуком:

 1. fbdown – завантажувач відео, розроблений спеціально для facebook. Сайт на англійському, але все інтуїтивно зрозуміло і дуже просто. Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон
 2. savefrom.net – дозволяє викачувати з десятків різних платформ, вибираючи потрібну якість. Останнім часом сильно перевантажений рекламою, з-за чого користуватися не зручно.Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон
 3. tubeoffin – відмінний сервіс для скачування, працює з безліччю платформ. Є невеликі особливості: для початку роботи потрібно вибрати сайт, звідки будемо качати «Pick a site to download from», натиснути кнопку «f» і вибрати facebook, після чого вставити посилання. Автоматично генерує кілька посилань для скачування відео в різній якості, потрібно натиснути «download» поряд з будь-якою з них.
 4. 9xbuddy – простий і зрозумілий, хитає буквально в три кліка, надає кілька варіантів завантаження.Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Порада: відеозапису не завжди завантажені на фейсбук, вони можуть програватися через вбудований плеєр youtube. У такому разі качати потрібно саме з youtube, для цього також стануть у нагоді сервіси зі списку, наприклад savefrom, tubeoffin або 9xbuddy.

Іноді при спробі зберегти кліп замість старту завантаження відкривається відео в окремому вікні. Що потрібно робити: довгий тап по картинці – з’явиться віконце «Завантажити відео» — натиснути по ньому і почнеться скачування.

Якщо завантажити відео з фейсбуку на андроїд, збережені кліпи знаходяться в галереї в папці «Завантажені».

Ще відмінний спосіб: ? — але складний

Як качати онлайн на iOs

Всі перераховані вище служби також допоможуть завантажити відео з фейсбуку на айфон або айпад, але є невеликі нюанси. Справа в тому, що штатний браузер на iOs не дозволяє качати файли на пристрій. Щоб обійти цей момент, потрібно встановити безкоштовний додаток DManager.

Ця програма поєднує функції інтернет-браузера і файлового менеджера.Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Як їй користуватися:

 1. У додатку фейсбук над відео натиснути «три крапки» — копіювати посилання.
 2. Відкрити DManager і відкрити будь-який сервіс для скачування.
 3. Вставити збережену посилання в рядок, вибрати якість і почати збереження.
 4. Процес збереження можна відслідковувати у вкладці «Завантаження».
 5. Після завершення завантаження потрібно торкнутися імені файлу, а коли він з’явиться, натиснути: «три крапки» — «надіслати» — «зберегти відео». Тепер цей відеоролик з’явиться в галереї.

Програми для Android

Онлайн-завантажувачі – відмінне рішення, якщо зберігати матеріали доводиться нечасто. Якщо це потрібно робити регулярно, краще встановити спеціальний додаток. Воно займе якусь кількість пам’яті на пристрої, зате заощадить час.

Якщо потрібно завантажити відео з фейсбуку для телефону на андроїд, вибір додатків на Play Market дуже великий.

Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

За пошуковим запитом «завантажити відео з фейсбуку» система видає десятки програм з схожими назвами, можна сміливо встановлювати будь-яку з рейтингом більше 4.

 

Як працюють такі мобільні помічники:

 1. Відкрити програму і авторизуватися в соціальній мережі.
 2. Переглянути стрічку або вибрати службу Facebook Watch. При торканні за потрібною контенту з’явиться кнопка «завантажити».

 

Програми для iOS

В App Store немає такого великого вибору додатків, але є одне корисне і ефективне !!! :

 • Video SaverЯк скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Програмка для виконання різних завдань з відеофайлами, завантаження доступна в розділі «Video Download». У нижній частині екрана необхідно вписати в рядок www.facebook.com, після чого авторизуватись і вибрати потрібний кліп. При натисканні на нього з’явиться можливість закачати.

Через ПК

Найдовший шлях – скачати спочатку на ПК, а потім перекинути на мобільний пристрій.

Завантажити можна за допомогою онлайн-сервісів зі списку вище або розширень для браузера. Хороша репутація у завантажувача 4k Video Downloader. З ним можна отримати максимальну якість записів.Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Плагін:

Встановлюємо плагін для Гугл хром і качаємо будь-яке відео

Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Як скачати відео з фейсбуку на андроїд телефон або на айфон

Моя довідка - Корисні поради