Як шукати групи у Фейсбук: як правильно шукати спільноти

Facebook – найбільша соціальна мережа в світі. Для одних користувачів вона стала майданчиком для розвитку бізнесу, для інших – можливістю спілкуватися і знаходити нові знайомства по всьому світу. Знаючи, як шукати групи “Фейсбук”, користувач зможе легко познайомитися з людьми з такими ж інтересами, знайти музику, фотографії і статті.

Як шукати групи у Фейсбук: як правильно шукати спільнотиГрупи на Фейсбуці можна знайти в розділі Групи.

Пошук спільноти

Щоб використовувати всі можливості “Фейсбук”, створіть обліковий запис. Для цього підтвердіть свій e-mail або номер мобільного телефону. Відразу після реєстрації будуть доступні всі функції сайту.

Авторизуйтесь і зайдіть на свою сторінку. Щоб знайти контент, використовуйте пошукову рядок, що знаходиться вгорі сторінки над навігаційними кнопками. Введіть слова для пошуку, наприклад Alternative music, і натисніть кнопку зі значком лупи або клавішу Enter на клавіатурі. У пошукову видачу потраплять сторінки користувачів, їх записи, відео, публічні сторінки, спільноти.

Щоб обмежити пошук групами, натисніть кнопку «Групи» на верхній панелі навігації. Ви отримаєте список усіх спільнот, у назві або описі яких зустрічаються шукані слова. Натисніть кнопку «Приєднатися» навпроти найменування, щоб читати новини спільноти у своїй стрічці, або натисніть на його назву або зображення, щоб перейти на сторінку в Facebook.

Адміністратор може налаштувати сторінку свого співтовариства так, щоб особисто підтверджувати вступ нових учасників. У цьому разі, натиснувши кнопку «Приєднатися», ви подаєте запит на вступ до групи. Коли заявка буде схвалена, ви зможете бачити всю інформацію, що розміщується на сторінці групи, і отримувати новини від неї в свою стрічку.

Існують також закриті спільноти, які не можна знайти, навіть знаючи точну назву. Стати учасником можна лише за запрошенням адміністратора.

Читайте також:
Як редагувати перевірочний питання в профілі Facebook

На сайті є два види пошуку інформації. У російськомовному інтерфейсі доступний тільки один: пошук за ключовим словами. Його буде достатньо, щоб знайти людей, сторінки і спільноти, ввівши в рядок ім’я, назву або ключову фразу. В англомовному інтерфейсі працює розумний пошуковик Graph Search. Це семантична пошукова система, яка видає результати, пов’язані за змістом з вашими запитами, а не тільки включають певні шукані слова.

Цей інструмент активно використовують бренд-маркетологи. Завдяки Graph Search вони можуть подивитися записи, які розміщують люди, відзначили лайком просувний товарний знак. Знаючи інтереси своєї цільової аудиторії, маркетолог зможе розробити стратегію чергової рекламної кампанії, яка приверне більше клієнтів.

Поради з пошуку груп

Вступ до групи допоможе зробити вашу стрічку новин насиченою і цікавою, дозволить знайти людей для спілкування або дізнатися нову інформацію.

Якщо ви не знаєте точного назви групи або не можете знайти активні спільноти для обговорення цікавої для вас теми, скористайтеся рекомендаціями сайту. “Фейсбук” враховує вашу активність, поставлені лайки, теми спільнот, в яких ви вже перебуваєте, хештеги до вашим записам. Грунтуючись на цій інформації, система рекомендує нові групи.

Як шукати групи у Фейсбук: як правильно шукати спільнотиМожна знайти групу через Пошук.

Як знайти співтовариство в “Фейсбук”, рекомендований з урахуванням особистих інтересів:

  1. Авторизуйтеся на сайті.
  2. Перейдіть на головну сторінку. Для цього натисніть кнопку «Головна» у верхній частині сторінки. Ви побачите свою стрічку новин, посилання на профілі людей, яких ви можете знати, і т. д.
  3. У лівому блоці переходів клацніть «Групи».
  4. Виберіть із запропонованих цікаві спільноти і приєднаєтеся до них.

Групи, які можуть вас зацікавити, відображаються в першому блоці сторінки. Нижче знаходиться тематичний каталог. Клікніть на потрібну категорію і виберіть зі списку. Щоб рекомендації сайту більше відповідали вашим запитам, відмітьте лайками цікаві записи або заповніть особисту інформацію у своєму профілі.

Моя довідка - Корисні поради