Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук

Рекламодавці часто стикаються з блокуванням з боку адміністрації і тоді виникає питання, як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук. При виявленні такої ситуації необхідно зрозуміти причини такого жорсткого рішення, а вже потім приймати рішення щодо подальших дій. Нижче розглянемо різні ситуації, і наведемо інструкції, як розблокувати роботу рекламного облікового запису.Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук

Причини

Фейсбук стежить за діями користувачів і вчасно вживає заходів для захисту репутації та інших рекламодавців. У разі порушення правил система блокує рекламу або гроші на рахунку користувача. Таким способом присікаються дії нечесних рекламодавців. Але іноді під загальну гребінку» потрапляє і правильно оформлена реклама.

Для захисту інтересів важливо розуміти, чому система блокує рекламний аккаунт. До основних причин можна віднести:

 1. Низька якість реклами. Фейсбук може заблокувати рекламний аккаунт, якщо відразу кілька оголошень не відповідає правилам, або з’являється багато скарг з боку користувачів. Алгоритм Facebook дивиться на обсяг тексту, відповідність картинки правилами і сторінку, куди направляє реклама. Найчастіше оголошення не проходить перевірку, якщо рекламуються неприпустимі товари, більше 20% тексту на картинці, є неіснуючі функції, низька якість матеріалів і т. д.
 2. Підозріле застосування аккаунта або грошей. Система може блокувати рекламний акаунт у Фейсбук при підозрі на шахрайство. Наприклад, користувач зайшов з IP іншої країни, що використовується чужа банківська карта, часто змінюється спосіб платежу, нарахована надмірно висока сума на баланс. Якщо правила не порушувалися, розблокувати профіль не складе праці.
 3. Проблеми з фінансами. Платіж можуть заблокувати, якщо на карті недостатньо коштів для списання або з іншої причини.
 4. Помилка. Кількість бізнес-сторінок обчислюється кількома мільйонами. Не дивно, що сервіс іноді діє неправильно і не блокує користувачів. Щоб розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук в подібних обставинах, потрібно повідомити про помилку.
Читайте також:
Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

При виникненні труднощів потрібно розуміти, що робити і куди звертатись для відновлення справедливості. У всіх випадках потрібно зв’язатися зі службою підтримки, але способи можуть відрізнятися.

Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук — всі способи

Виділяється чотири варіанти, як зв’язатися зі службою підтримки Facebook. Але виникає питання, куди саме звернутися. Тут багато залежить від причини. Розглянемо основні шляхи, що робити, якщо заблокували рекламний акаунт у Фейсбук з урахуванням обставин.

Існуючі варіанти:

  1. Підозріла активність. Якщо рекламний кабінет прийшло повідомлення про блокування із-за підозрілу активність, швидше за все, це відбулося автоматично. Причини — перший старт реклами, відсутність нормальної прив’язки карти, вхід в профіль під чужим IP і т. д. Щоб розблокувати обліковий запис, необхідно перейти за посиланням facebook.com/help/contact/531795380173090 і заповнити форму.

Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук

 1. Порушення. Якщо оголошення порушило політику Фейсбуку і на нього є скарги з боку користувачів, спробуйте розблокувати рекламний акаунт шляхом оскарження прийнятого рішення за формою facebook.com/help/contact/2026068680760273.
 2. Відхилення реклами. Бувають ситуації, коли у рекламодавця відхилили рекламу, і він не може розібратися з причинами такого рішення. Щоб розблокувати профіль, необхідно написати сюди — facebook.com/help/contact/1582364792025146. Цей варіант підходить у випадку, якщо блокування сталася з-за конкретного оголошення.

Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук

 1. Інші причини. Якщо рекламний акаунт Facebook заблокований з інших причин, необхідно використовувати універсальний метод — відразу писати в чат. Розділ, який вас цікавить можна знайти за посиланням facebook.com/business/help (доступний внизу).

Тепер ви знаєте, як розблокувати рекламний акаунт Facebook, і куди звертатись для вирішення питання. Далі залишається заповнити запропоновані поля і вказати в них правдиві відомості. Якщо система просить прикріпити документи, зробіть це. Найчастіше необхідно вказати загальну інформацію, заповнити дані про власника картки та описати рекламну кампанію (коротко). Далі описуються відомості про спосіб оплати і прикладаються особисті дані (фото паспорта, скан документ тощо).

Після відправлення запиту на пошту приходить інформація про питання передачі в службу підтримки. Ці відомості можна побачити в розділі входять за посиланням facebook.com/support/. Відповідь приходить на e-mail і у папку Вхідні.

Якщо все зроблено правильно, заблоковані платежі і ADS Manager повинні розблокувати. Швидкість прийняття рішення залежить від причин блокування та дня звернення. Найчастіше сигнал обробляється протягом 24-72 годин. Вихідні та свята не враховуються. Якщо причина несерйозна, розблокувати рекламні акаунт вдається через кілька днів. При порушенні правил реклами строк може бути більше.

Як швидко розблокувати профіль

Щоб прискорити процес і з більшою ймовірністю розблокувати рекламний аккаунт, важливо дотримуватися кількох правил у спілкуванні з адміністрацією Фейсбук. Дотримуйтесь таких порад:

 1. Пишіть тільки на англійській мові. Можна використовувати Гугл перекладач.
 2. При відсутності відповіді зверніться ще раз.
 3. Не сваріть і не ображайте працівників, адже там працюють такі ж люди.
 4. Не здавайтеся навіть якщо пишуть, що відновлення неможливо. Якщо ви нічого не порушували, знову пишіть в техпідтримку.
 5. Просіть зателефонувати і вкажіть номер телефону. При цьому будьте готові відповісти на дзвінок і заздалегідь підготуйте перелік запитань.
Читайте також:
Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Дотримання зазначених правил обов’язково, якщо ви ходите розблокувати профіль і далі використовувати рекламний акаунт Фейсбук. Головне — відразу визначитися з можливою причиною. Якщо ви не розумієте, що сталося, і чому могли заблокувати, пишіть в чат і розкажіть про ситуації. Фахівці підкажуть причину і дадуть рекомендації щодо подальших дій.Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук

Моя довідка - Корисні поради