Як розблокувати FaceBook аккаунт – докладна інструкція

Відповідь на питання, як розблокувати “Фейсбук”-аккаунт, часто залежить від причини блокування. Вона могла статися через помилку з боку соціальної мережі або порушення правил користувачем. Про те, що профіль був відключений, сигналізує інформаційне вікно з написом “Your Account Has Been Disabled” на екрані при вході на сторінку.

Чому заблокували обліковий запис “Фейсбук”

Як розблокувати FaceBook аккаунт  докладна інструкціяОсь, що написано про блокування на самому
сайті.

Це могло відбутися з ряду причин:

 1. Контент на сторінці суперечить умовам Facebook.
 2. Зазначене в профілі ім’я є вигаданим.
 3. Користувач має кілька акаунтів.
 4. Вироблені дії порушують норми співтовариства, права інших осіб і є незаконними або шахрайськими.

Серед додаткових приводів – винність у скоєнні сексуального злочину, недосягнення віку, що дає право на користування продуктами компанії, заподіяння шкоди стабільної дієздатності соціальної мережі.

Ознайомитися з обмеженнями можна, якщо перейти в “Умови використання” в правому нижньому кутку екрана безпосередньо на сторінці соціальної мережі, а потім натиснути на “угода”.

Як розблокувати сторінку

Найдієвіший спосіб відновлення облікового запису – подача апеляції. Але щоб запобігти блокування або повернути доступ до профілю, варто заздалегідь зробити кілька корисних дій.

Прив’язка телефону до акаунту

Дані можуть опинитися в руках зловмисників. Тому для відновлення доступу потрібен номер мобільного телефону, на який буде надіслано СМС-повідомлення з кодом.

Як розблокувати FaceBook аккаунт  докладна інструкціяДодавши свій номер телефону до вашого облікового запису, ви забезпечите його.

Щоб прив’язати номер на сторінці в соцмережі, перейдіть в “Налаштування” та виберіть “Безпека і вхід”. Знайдіть пункт “Двофакторна аутентифікація” і дотримуйтесь інструкції.

Довірені друзі

Як розблокувати FaceBook аккаунт  докладна інструкціяЗа такою схемою працюють
“надійні друзі”.

Щоб скористатися цим способом, потрібно зайти в “Безпека і вхід” в налаштуваннях. Необхідно знайти пункт “Рекомендується”, де буде запропоновано вибрати від 3 до 5 друзів, які в разі блокування вашого аккаунта вирішать проблему з доступом до сторінки.

Читайте також:
Як додати Facebook стікери безкоштовно

Процедура схожа на порядок дій при прив’язці номера телефону до аккаунту. Різниця лише в тому, що на головній сторінці при відсутності доступу потрібно натиснути “Забули аккаунт?”, де після введення електронної адреси у вас буде можливість вказати ім’я та прізвище довіреної контакту. Після низки дій, встановлених інструкцією, цього користувачеві буде надіслано СМС-повідомлення з кодом відновлення.

Подача апеляції

На головній сторінці необхідно натиснути кнопку “Швидка допомога” у вигляді знаку питання, після чого перейти в “Довідковий центр”. У пошуку потрібно ввести “Мій особистий аккаунт на Facebook відключений”. Під всією інформацією буде пункт “Що можна зробити, якщо мій аккаунт був заблокований?”, в якому сказано про форму запиту перевірки.

Як розблокувати FaceBook аккаунт  докладна інструкціяПодати апеляцію можна, заповнивши просту форму.

Вам належить вказати адресу електронної пошти або номер телефону, до яких є доступ, ім’я та прізвище. Ці дані повинні бути використані раніше при реєстрації облікового запису. Щоб підтвердити свою особистість, вам знадобляться сканована копія або фото посвідчення особи.

Що робити, якщо нову сторінку в “Фейсбуці” відразу блокують

Слід упевнитися в тому, що правила, встановлені соціальною мережею, не були порушені користувачем. Якщо порушень немає, проблема може полягати в комп’ютері. Адже деякі навіть не здогадуються, що програмне забезпечення підхопила вірус, який призводить до підозрілої активності в обліковому записі.

Як “Фейсбук” блокує рекламні акаунти

Облікові записи, пов’язані з рекламою, блокують співробітники або робот. Логічно, що більшу частину роботи виконує машина, адже в придбаному компанією “Инстаграме” і “Фейсбуці” рекламні публікації, за минулорічними даними, були створені більш ніж 5 млн осіб.

У першому випадку, коли блокування справив вручну модератор, відновити доступ буде важче, адже людині набагато легше виявити обґрунтоване порушення з боку користувача. Тоді як робот при великій кількості оброблюваної інформації здатний робити помилки.

Читайте також:
Активувати Facebook акаунт повторно або після деактивації

Інструкція з відновлення рекламного аккаунта в “Фейсбук”

Іноді акки блокуються за помилку, але нерідко причинами можуть бути:

Як розблокувати FaceBook аккаунт  докладна інструкціяІноді FB блокує акаунти
з-за підозрілої активності.

 1. Використання банківської карти, на ім’я якої відрізняється від зазначеного в Facebook. Компанія дає на вибір своїм клієнтам 4 способи оплати реклами. Один з них – з допомогою банківської карти. І навіть якщо різниця в іменах полягає лише в одному або декількох символів (наприклад, Alexey і Aleksey), за це банять.
 2. Інший IP-адресу. Якщо вхід в профіль був здійснений в країні або місті, де ви ніколи не були, аккаунт буде заблоковано при підозрі на злом.
 3. Різке збільшення витрат на рекламу та зарахування великої суми на баланс. Починайте просування поступово, щоб убезпечити себе від деактивації. Тому не рекомендується запускати рекламну кампанію після реєстрації з використанням великої суми або збільшувати витрати в кілька разів, щоб “Фейсбук” не заблокував ваш аккаунт.
 4. Оплата з допомогою чужої картки. Існує ймовірність, що при оплаті реклами ви користуєтеся вкраденої кредитною карткою.
 5. Вхід в рекламний аккаунт з Криму. Влітку 2016 р. у зв’язку з санкціями жителям півострова було заборонено користуватися платними послугами Facebook.
 6. Злом аккаунта. Підозріла активність може бути результатом дій зловмисників. Тому вашу сторінку деактивує в цілях забезпечення безпеки та подальшого розгляду.
 7. Наявність старих несхвалених оголошень. Одне з ранніх оголошень, яке не пройшло модерацію, може стати причиною бана. Щоб цього уникнути, систематично видаляти старі матеріали.
 8. Використання віртуальної карти. Такими часто користуються шахраї для досягнення власних цілей, тому здійснювати оплату за допомогою такої карти не рекомендується.
 9. Погана репутація доданого користувача. Для початку варто переконатися, що раніше він не був власником заблокованого аккаунта, інакше це стане причиною відключення і вашої сторінки.
 10. Реклама заборонених матеріалів. До таких відносять тютюнові вироби, небезпечні харчові добавки, товари і послуги для дорослих, а також інші матеріали, про які можна дізнатися в “Правилах рекламної діяльності”.
 11. Реклама обмеженого вмісту. Завжди перевіряйте, щоб продукт, який ви збираєтеся рекламувати, не був заборонений на території якої-небудь країни.
 12. Використання банківської карти в іншій державі. Facebook знає про місцезнаходження користувачів, тому якщо станеться така ситуація, то будьте готові до блокування.
 13. Зміна способу оплати. Якщо ви вирішите проводити оплату з допомогою PayPal або Qiwi Wallet (для жителів Російської Федерації), пам’ятаєте, що цього буде достатньо, щоб адміністрація “Фейсбуку” запідозрила вас в шахрайстві.
 14. Скарги на рекламу. Ніхто не здатний уберегти себе від невдоволення користувачів. Але якщо рекламувати якісний продукт і не обманювати людей, то кількість скарг, що надходять може виявитися мінімальним.
 15. Невідповідність сторінки рекламному оголошенню. Якщо зазначена інформація буде відрізнятися від дійсної, це стане причиною блокування.
 16. Використання заборонених скриптів на сторінці. Перевантажувати аккаунт, постійно додаючи аудіо – та відеоматеріали з автоматичним відтворенням, заборонено.
 17. Перенаправлення користувача на інший сайт. Потенційний клієнт повинен отримати всю необхідну інформацію на сторінці, куди його переносить рекламний блок. Якщо ж за цим перехід на інший сайт, ви будете забанені.
Читайте також:
Як у Фейсбук приховати своїх друзів і подивитися прихованих

Розблокування облікового запису шляхом спілкування з технічною підтримкою

Можна скористатися формою для зв’язку з технічною підтримкою. Заповнення кожного пункту важливо, так як це може вплинути на прийняття рішення щодо вашого питання. Варто писати об’ємно, роз’яснюючи ситуацію. У всіх полях, які потрібно заповнити, потрібно використовувати англійська мова.

Як розблокувати FaceBook аккаунт  докладна інструкціяОдин із способів зв’язку з техпідтримкою ФБ.

Один із способів зв’язку з техпідтримкою ФБ.

Відповідь на російськомовне звернення може довго не приходити. Це пов’язано з тим, що “Фейсбук” є зарубіжною компанією, де не прийнято спілкування російською мовою. Є ймовірність, що відповідь вам можуть і не дати.

Через скільки часу Facebook відновить доступ

Якщо запит був складений англійською мовою і причина блокування несерйозна, відповідь можна отримати вже через кілька днів в залежності від того, в який день було відправлено повідомлення.

Однак якщо є підозра в порушенні правил соцмережі, то розгляд може зайняти не один тиждень.

Моя довідка - Корисні поради