Як розблокувати акаунт у фейсбук – Топ 5 способів !

Фейсбук приділяє особливу увагу дотриманню політики безпеки, а також норм і правил співтовариства. Саме тому блокування тут трапляються нерідко.

Розглянемо, як розблокувати акаунт у фейсбук: найбільш надійні та перевірені способи…

Як дізнатися про це

При будь-яких проблемах зі входом, користувачі, знаючи про суворої політики соц. мережі, починають підозрювати найгірше: бан або навіть видалення профілю.

 • Разом з тим дізнатися про будь-яких накладені санкції дуже легко: намагаючись зайти, ви обов’язково отримаєте повідомлення про блокування.
 • Якщо ніяких додаткових повідомлень немає, потрібно спробувати відновити свій профіль за цим посиланням.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

У тому випадку, якщо ви отримали повідомлення про те, що ваш аккаунт заблокували, варто спробувати повернути доступ в фейсбук: в огляді описано, як розблокувати будь-який тип аккаунта всіма доступними методами.

Всі Можливі Методи:

За контактними даними

Такий спосіб може бути ефективним, якщо з боку користувача не було серйозних порушень правил. Часто блокування спрацьовує не як метод покарання, а як захист, якщо активність в профілі викликає підозри про злом. Бували випадки, коли власники акаунтів ще не встигли помітити дії зловмисників, а система вчасно зреагувала і включила бан.

Прив’язка номера телефону до фейсбуку – надійний спосіб захистити свої дані Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів ! і просто бути в курсі всіх подій. Система дозволяє підключити таку опцію за бажанням, при цьому можна вибирати, в яких випадках будуть приходити смс-оповіщення.

Як це зробити:

 1. Натиснути «стрілку вниз» у правому верхньому куті.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !
 2. Вибрати «Налаштування», потім в лівому стовпці вибрати розділ «Мобільні телефони».Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !
 3. Ввести номер мобільного, дочекатися смс-повідомлення з кодом, ввести ці цифри в спеціальне поле і натиснути «Підтвердити».

 

Перед тим, як розблокувати фейсбук аккаунт через телефон, необхідно упевнитися в тому, що номер мобільного, вказаний в налаштуваннях, на даний момент діє і до нього є доступ.

Порядок дій буде наступним:

 1. У разі підозрілої активності система блокує обліковий запис та надсилає сповіщення про це з кодом підтвердження.
 2. При спробі входу на сайт буде запропоновано ввести код з смс, після чого доступ буде відновлений.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Якщо ви не прив’язували номер телефону, є спосіб, як розблокувати фейсбук аккаунт через пошту, так як при реєстрації електронкою вказується завжди.

Увага: Якщо система помітить вхід з нового IP, нетипові фінансові витрати, занадто активне вступ до спільноти, дію облікового запису буде призупинено і на мейл прийде посилання для підтвердження.

 

З допомогою друзів

Ще один спосіб захистити свої дані – вказати друзів, які допоможуть розблокувати профіль.

Як це зробити: ???

 1. Натиснути значок «стрілка вниз» вгорі праворуч.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !
 2. Перейти в «Налаштування», потім вибрати розділ «Безпека і вхід» у правому стовпчику.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !
 3. Прокрутити вниз, до рядка «Виберіть від 3 до 5 друзів…», натиснути «Редагувати».
 4. Клацнути по рядку «Ввести імена друзів», після чого вказати людей, з якими ви можете зв’язатися особисто, крім фейсбуку.
 5. Для завершення операції може знадобитися пароль від аккаунта.

Такий захист встановити зовсім неважко, це займе 2-3 хвилини часу. Але тепер, у випадку автоматичних блокувань з міркувань безпеки, ви завжди зможете попросити друзів допомогти відновити дані.

 

Також, якщо система вважатиме, що вашого аккаунту щось загрожує, може бути затребувана комплексна перевірка:

1. Вказати імена друзів на запропонованих фотографіях.

2. Вийти на зв’язок з одним з друзів.

3. Вказати дату свого народження.

 

За фото

Причини: Порівняно недавно в фейсбуці з’явилася перевірка людей, яких підозрюють у використанні чужого імені, чужих фотографій або контактних даних. В один прекрасний момент профіль перестає працювати, а на екрані з’являється прохання завантажити свою фотографію.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Таким чином мережа намагається обмежити число фейкових акаунтів і поширення вірусних новин. Якщо така вимога з’явилося і на вашому екрані, обійти перевірку не вдасться.

Що потрібно зробити:???

 1. Завантажити максимально чітке фото, зроблене анфас в хорошому освітленні.
 2. На зображенні має бути лише одне обличчя крупним планом.
 3. Чекати результатів: якщо не буде виявлено збігів з фотографіями інших користувачів, доступ буде відкрито (зазвичай на це йде 1-2, максимум 3 дні).Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Якщо вам нічого приховувати, ви зареєструвалися під своїм іменем і не використовуєте чужі фото, така процедура не складе ніяких проблем. Перевірка на фото – один із способів, як розблокувати фейсбук аккаунт без паспорта, часто цього виявляється достатньо.

 

За паспортом

Фейсбук може зажадати і скани документів.

Причини: Частіше за все це потрібно для такої операції, як розблокувати рекламний акаунт у фейсбук, з міркувань фінансової безпеки.

Так само, як і перевірка фотографії, вимога надати документ, що засвідчує особу, може з’явитися з ініціативи адміністрації соц.мережі і обійти його не можна.Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Що потрібно зробити:?

 1. Сфотографувати або відсканувати документ державного зразка, у якому чітко видно ПІБ і фото або дата народження. Повний перелік вимог до документів можна знайти тут.
 2. Завантажити зображення (краще JPEG) у відповідну форму входу і дочекатися рішення. Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Порада: якщо ви не довіряєте систем зберігання даних і стурбовані подальшою долею наданих зображень документів, можна змінити настройки підтвердження особи в своєму профілі.

 

Через службу підтримки

На завершення розглянемо ще один метод. Він дозволить вирішити, як розблокувати обліковий запис, якщо всі засоби, описані вище, не працюють: у фейсбук працює техпідтримка, яка зобов’язана вирішувати такі питання.

Причини: Якщо бан настав несподівано, при цьому соціальна мережа ніяк не обґрунтовує свої дії і не пропонує шляхів рішення, вихід тільки один – звертатися безпосередньо до адміністрації сайту. (У деяких випадках аккаунт може бути забанений на певний термін і активується відразу після його закінчення).Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Однак, не маючи можливості увійти в систему, найскладнішим є питання: куди написати в фейсбук, щоб розблокували аккаунт, де знайти ту саму заповітну посилання?

Для якнайшвидшого вирішення проблеми необхідно робити все строго по інструкції: ???

 1. Перейти за посиланням у форму зворотнього зв’язку. Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !
 2. Вказати на вибір: номер мобільного або адресу електронної пошти.
 3. Вписати своє ім’я, під яким зареєстрований акк.
 4. Завантажити зображення документів, що засвідчують особу у форматі JPEG.

На жаль, в даний момент ця форма не має поля, в якому можна описати суть своєї проблеми і навести аргументи на свій захист. Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Тому залишається тільки відправити свої дані і чекати позитивного рішення. ?

А тепер відпочинемо, підбірка смішних мемів на FB ??? Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів ! Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів ! Як розблокувати акаунт у фейсбук  Топ 5 способів !

Моя довідка - Корисні поради