Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

Користувачі соцмереж, які хочуть швидше продати товар або послугу, запитують — як просувати пост в Instagram для отримання нових передплатників і клієнтів. Нижче розглянемо два шляхи — як вирішити завдання безпосередньо через додаток або за допомогою бізнес-профілю в Фейсбук. У кожному із способів є свої особливості, на яких зупинимося докладніше.Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

Перший крок — створення бізнес-акаунту

Перед тим як почати просувати рекламу в Instagram, переведіть профіль в бізнес-аккаунт. Якщо не зробити цю роботу, запустити рекламну кампанію не вийде. Для цього зробіть наступне:

 1. Увійдіть у потрібний профіль Instagram, в якому ви плануєте просувати пост.
 2. Перейдіть в Налаштування, далі — в розділ Аккаунт, а після увійдіть у категорію Перетворити в акаунт компанії.
 3. При наявності бізнес-сторінки у Фейсбук прив’яжіть її до профілю (потрібні права адміністратора). При відсутності профілю в Fb є три шляхи — не пов’язувати з Fb, створити сторінку прямо з Instagram або зробити це вже в Фейсбуці. Зв’язати сторінки можна і через бізнес-аккаунт в Fb. Для цього в меню з лівого боку знайдіть розділ Instagram і перейдіть в профіль.

Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

Після виконання цих кроків можна просувати пости, залишати коментарі під постами в Instagram і редагувати опис профілю. Крім того, ім’я у рекламі стає активним, а натискання на нього дозволяє перейти в профіль соцмережі.

Як просувати пост безпосередньо

Якщо у вас немає профілю в Fb, потрібно буде все одно зв’язати акаунти. Для цього наведемо інструкцію, як просувати Instagram без Фейсбуку. Зробіть такі кроки:

  1. Додайте або знайдіть старий пост, який необхідно розкрутити.
  2. Тисніть біля нього кнопку Просувати. Підготуйте пост заздалегідь, щоб він привертав користувачів, змушував увійти і почитати зміст. При бажанні можна просувати та Історії, але тут є ряд обмежень по терміну додавання, кількістю тексту і т. д.
Читайте також:
Зараження облікового запису Facebook на прикладі вірусу Koobface

Як просувати пост, публікацію в Instagram через ФейсбукЯк просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

  1. Виберіть місце призначення або цільове дію. Якщо ви вирішили просувати посаду, відразу визначитеся, куди будете направляти людини. Тут можливі три шляхи — переклад в профіль, на сайті або в повідомлення в Директ.

Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

  1. Додайте кнопку дії. З її допомогою можна змусити людину зробити якийсь крок. Напис на клавіші і посилання, куди буде вести кнопка, можна редагувати.
  2. Визначтеся з аудиторією. Якщо ви плануєте ефективно просувати пост, а не ставите рекламу для «галочки», робіть налаштування вручну. Виберіть назву, інтереси, стать і вік, вкажіть геолокацію. Попередньо підготуйте портрет цільової аудиторії. Ви повинні розуміти, кому продукт або послуга будуть цікаві.

Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

 1. Визначте бюджет і тривалість кампанії. Почніть з невеликого бюджету, перегляньте результати. У разі успіху можна просувати пост в Instagram на великі суми.

Як просувати пост, публікацію в Instagram через ФейсбукЯк просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

На завершальному етапі перевірте, як реклама буде відображатися у стрічці новин. Після цього контролюйте статистику і вносите правки, якщо це потрібно. Якщо раптом кнопка «Просувати» не працює, причин може бути кілька — борги по оплаті, відсутність прав адміністратора чи ні зв’язки з Фейсбук-аккаунтом. Крім того, не виключені глюки самого Fb, що останнім часом є не рідкісним явищем.

Як просувати пост в Instagram через Facebook

Альтернативний спосіб для рекламодавця — просування постав в бізнес профілі Fb. Алгоритм дій наступний:

  1. Увійдіть у Ads Manager через профіль, який прив’язаний до сторінці Фейсбук.
  2. Почніть створювати рекламну компанію.

Як просувати пост, публікацію в Instagram через Фейсбук

   1. Виберіть мета. Тут може бути декілька напрямів — підвищення впізнаваності бренду, збільшення трафіку, залученість, конверсії, генерація лідів та інше. Визначитися з цим питанням необхідно до того, як ви почнете просувати свій пост в Instagram.
   2. Вирішите питання з білінгом. Якщо раніше ви не створювали рекламну компанію, після зазначення мети заповніть відомості про рекламному обліковому записі. Тут необхідно вказати країну, грошову одиницю і часовий пояс. Цей момент важливий для звітності.
   3. Налаштуйте аудиторію. При бажанні можна створити кілька постів і просувати їх під різних користувачів Instagram. Для зручності створіть різні групи. На цьому етапі заповніть наступні поля — місця, вік, стать і мови. Надалі можна знаходити людей, які підходять під зазначені критерії. Для цього тисніть на кнопку Схожа аудиторія.
   4. Виберіть місце для розміщення. Тут вкажіть типи пристроїв (все). Виберіть в Instagram, де саме будете просувати пост — в Історії або стрічці.
   5. Вкажіть бюджет і графік відображення. Для зручності можна прописати добовий бюджет або вказати суму на весь період. Другий варіант більш зручний, адже дозволяє контролювати ціну рекламної кампанії. При установці бюджету врахуйте параметр ПДВ, що становить 20% від реальної вартості реклами.
Читайте також:
Як у Фейсбук змінити назву і змінити прізвище в ПК або телефону

Як просувати пост, публікацію в Instagram через ФейсбукНа наступному етапі створіть рекламне оголошення або виберіть пост в Instagram, який ви плануєте просувати (якщо він вже був розміщений раніше). Допускається створення до шести оголошень з різними картинками або відео. При бажанні можна налаштувати пост під Історію або стрічку. У завершенні виберіть спосіб оплати. Для цього вкажіть картку, з якої буде проходити списання.

Після цього відправте оголошення на модерацію і дочекайтеся повідомлення про позитивну відповідь. Статистику по рекламі можна побачити в бізнес-профілі.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як просувати пост в Instagram через Фейсбук або робити це прямо. Врахуйте, що налаштування реклами через додаток обмежує можливості рекламодавця і не дозволяє точно націлити. Ось чому краще діяти через Fb і Ads Manager. Також постарайтеся розділяти аудиторії і контролюйте отриманий ефект. І ще одне — завжди вказуйте свою карту способи платежу, адже в іншому випадку можуть виникнути труднощі. Особливу увагу приділіть посаді в Instagram, який ви плануєте просувати. Ефективність реклами залежить не тільки від налаштувань. Має значення якість картинки і опис.


Моя довідка - Корисні поради