Як прив’язати пошту до фейсбуку і коригувати надалі

Щоб забезпечити додаткову безпеку облікового запису при реєстрації в Фейсбук потрібно вказати свою електронну адресу. З його допомогою, наприклад, можна відновити доступ до вашої сторінки. Для цього необхідно знайти інформацію про те, як прив’язати пошту до Фейсбуку.

Як привязати пошту до фейсбуку і коригувати надаліГоловна сторінка соціальної мережі Facebook.

Реєстрація та підтвердження адреси електронної пошти в Фейсбук

Щоб зареєструватися на Facebook, необхідно зайти на офіційний сайт соціальної мережі. З’явиться вікно, в яке потрібно ввести свої дані (ім’я, прізвище, дату народження, стать). Також необхідно вказати свій мобільний телефон або адресу електронної пошти і натиснути на кнопку “Створити акаунт”.

Щоб закінчити створення облікового запису, потрібно підтвердити поштову адресу.

Для цього слід зайти в свій електронний ящик, в папці вхідних повідомлень буде лист, який було відправлено по введеному раніше поштовою адресою. Потрібно його відкрити і перейти за вказаною там посиланню.

Якщо лист не прийшов, потрібно переконатися, що email введений вірно. Також можна перевірити папку “Спам” або, якщо використовується пошта Gmail, зайти у вкладку “Соцмережі”, можливо, це повідомлення буде там.

Після того як поштову адресу підтверджено, можна використовувати аккаунт.

Як змінити пошту на акаунті у Фейсбуці

Людина може перестати використовувати поштову скриньку з будь-яких причин або завести новий електронну адресу, деякі забувають логін і пароль від пошти і не можуть її відновити. В цьому випадку потрібно змінити пошту в Фейсбук. Це можна зробити як на мобільному пристрої, так і на комп’ютері. Для цього потрібно виконати наступні дії:

 1. Зайти на сторінку, натиснути на трикутник, який розташований зверху в правому куті.
 2. В меню вибрати “Налаштування”.
 3. Натиснути на розділ “Загальне”.
 4. Навпаки електронної пошти натиснути на кнопку “Редагувати”.
 5. Вказати додатковий електронну адресу, для цього натиснути на кнопку “Додати”.
 6. Для безпеки потрібно ввести пароль. Натиснути “Відправити”.
 7. Далі слідує етап підтвердження нової пошти. Після цього новий email з’явиться в налаштуваннях, при цьому відмітьте ящик, який буде основним, та клікніть на “Зберегти зміни”.
Читайте також:
Огляд Facebook VS Instagram | Що краще Instagram або Фейсбук?

Електронна пошта рекламного облікового запису

Багато ведуть свій бізнес в інтернеті, наприклад в соціальних мережах, в тому числі у Фейсбуці. Для того щоб створити рекламний облікового запису, потрібно провести запуск реклами. Це можна зробити двома способами: через менеджер реклами та бізнес-сторінку.

Варіант з використанням бізнес-сторінки віднімає менше часу.

Щоб ним скористатися, необхідно відкрити сторінку, вибрати будь-яку публікацію і натиснути на “Піднімати публікацію”. В налаштуваннях вибрати цільову аудиторію, валюту, бюджет і термін показу реклами. Далі потрібно вибрати країну, повторно вказати валюту і часовий пояс. Натиснути “Продовжити”. З’явиться вікно з вибором способу оплати, потрібно вибрати найбільш зручний з запропонованих. Після виконання цих кроків відразу створюється рекламний аккаунт.

Як привязати пошту до фейсбуку і коригувати надаліІнтерфейс для налаштування рекламних постів у Фейсбуці.

Поштова скринька вказується також, для того щоб приходили повідомлення. Є кілька типів повідомлень:

 1. Про виконання платежу.
 2. Бюлетень і новини про продукти.
 3. Зведення про рекламу.
 4. Нагадування про створення реклами.
 5. Результат перевірки реклами.
 6. Попередження про динамічної реклами.
 7. Тестування і вивчення оголошень.

З усіх повідомлень рекомендується залишити тільки Результат перевірки реклами”. Це робиться для того, щоб не засмічувати пошту, так як реклама потребує особливої уваги. Якщо обліковий запис вказано декілька поштових скриньок, то повідомлення будуть приходити на той, який обраний основним.

Моя довідка - Корисні поради