Як правильно вести сторінку фейсбук – 200% результат

Робота по веденню пабліка у фейсбуці – це складний безперервний процес. Увага та інтерес читачів потрібно заслужити якісним наповненням. Разом з тим необхідно розуміти алгоритми роботи соціальної мережі, щоб успішно зайняти своє місце….Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

В огляді зібрані основні поради, які підкажуть, як правильно вести фейсбук аккаунт.

Вибір типу аккаунта

У фейсбуці можна відкрити особистий профіль, сторінку або групу. Особистий профіль не дуже підходить для просування в мережі, але його можна легко трансформувати у сторінку.

Група – це простір для обговорень і живого спілкування, але функціонал сильно обмежений. Якщо перед вами стоїть таке завдання, як вести фейсбук аккаунт для бізнесу, вибір повинен бути зроблений на користь сторінки.

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

В таблиці зібрані основні особливості всіх трьох типів.

Профіль Сторінка Група
Відстеження статистики немає докладний часткове
Налаштування платної реклами немає так немає
Індексування пошуковими системами немає так немає
Покази у стрічці новин передплатників так немає так
Контактні дані і геометки немає так немає

 

Хороша ідея:

? Досить ефективно застосовують одночасне ведення сторінки і приєднаної до неї групи: наприклад, магазин будівельних матеріалів може вести групу «Ідеї ремонту» Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат паралельно з бізнес-профілем, в якому публікуються новини будівельної галузі та технологій, виворіт бізнесу та пізнавальні статті.

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

Група ж дозволить учасникам обмінюватися досвідом, давати один одному корисні поради та запрошувати до обговорення експертів. Поєднання функцій різних типів профілів дозволяє ефективно вирішити питання: як вести фейсбук з максимальною віддачею !!!

Контент

1. Як і коли публікувати пости. Увага повинна бути сконцентрована не на кількості, а на якості матеріалів, так як вести запис фейсбук – це цілий комплекс заходів. Справа в тому, що при побудові новинної стрічки користувача алгоритми фейсбуку віддають перевагу новинам друзів і близьких, а також пости, що збігаються з інтересами.Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

Тому важливо враховувати особливості системи: ???

 • Якщо пост отримує реакції в першу годину після розміщення – він має більше шансів потрапити у стрічки новин. У зв’язку з цим час розміщення варто вибирати на основі статистики, коли найбільше число передплатників знаходяться в мережі. Для цього на сторінках є функція планування публікацій, яка дозволяє публікувати пости, підготовлені заздалегідь в потрібний час.Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат
 • У разі, якщо публікації не виправдовують очікувань публіки, люди можуть ставити негативні оцінки «Мене це не цікавить». Це вплине на загальну статистику: паблік отримає менше показів. Будьте в темі, не зациклюйтеся на активних продажах.
 • Частіше отримують покази публікації, в яких обговорюють гарячі трендові теми. Всі, хто знають, як успішно вести сторінку у фейсбук, не втрачають шанс отримати перегляди і лайки на хвилі хайпи (в постах обов’язково використовувати ключові слова).
 • Фейсбук просуває контент, який викликає реакції і взаємодії публіки: лайки, репости, коментарі. Жвавий інтерес читачів заохочується додатковими показами.
 • Якісні матеріали, унікальні фото і відео можуть розраховувати на більший успіх, ніж звичайні репости. Відео, які стали найбільш популярними, варто додати в обране, щоб вони не загубилися серед інших публікацій.

 

2. Тип вмісту

Публікації повинні бути різноманітними. По-перше, так паблік не буде нудним, а по-друге різний тип контенту по-різному просувається в мережі. Завжди працює правило: нові функції будуть частіше потрапляти в стрічки користувачів. Що зараз подобається публіці:

 • прямі ефіри;
 • історії;
 • цікаве відео та інфографіка. Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

Все це необхідно чергувати з інформативними текстами, легким гумором по темі і, звичайно, рекламою свого бренду. Добре, якщо оформлення витримане в єдиному стилі: логотипи, посил тексту, фірмові кольори.

Авторські матеріали – найкращий спосіб заявити про себе. Якщо таких немає, перед тим, як вести фейсбук аккаунт, для початківців блогерів краще вивчити іноземні інтернет-видання.

Основний вірусний контент приходить до нас саме звідти. Головне – першим помітити нові тенденції, перекласти на російську мову і забезпечити власними оригінальними коментарями.

Приклад вірусного контенту ?

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

3. Спілкування

По-перше, адміністратор пабліка повинен всіляко провокувати аудиторію на спілкування, в хорошому сенсі цього слова. Для цього гарні всі засоби:

 • пости з провокаційними питаннями, які змусять людей активно коментувати і висловлювати свою думку;
 • періодичне проведення опитувань, розіграшів і конкурсів забезпечує залучення аудиторії і впізнаваність бренду;Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат
 • робота з лідерами думок – це люди, до яких прислухається публіка, професіонали та експерти у своїй області. Репост публікації такої людини і доречне згадка його імені допоможе залучити додаткових користувачів;
 • участь у схожих або суміжних з тематики суспільствах коментарі можна залишати від імені своєї сторінки (з групами такої можливості немає), головне не спамити і не викликати негатив;
 • повинні бути налаштовані кнопки закликів до дії: написати, зателефонувати, підписатися. Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

 

Сервіси:

Likealyzer — непоганий сервіс оцінить вашу сторінку

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

До речі, кнопки можна додавати не тільки на головній сторінці, але і в рекламних постах. Це значно підвищує кількість відгуків на оголошення.

По-друге, всі питання та звернення клієнтів повинні оперативно оброблятися. Це самий простий і корисний спосіб заявити про якість своєї роботи. Крім відповідей на поставлені питання, необхідно постійно моніторити коментарі, що не допускаючи поширення спаму та некоректної поведінки. Особливо це актуально для спільнот, так як грамотно вести групу в фейсбук потрібно в атмосфері взаємної поваги і доброзичливості.

5. Мобільні пристрої

Щорічні звіти показують, що частка користувачів мобільного сегменту постійно збільшується, тому всі публікації повинні бути адаптовані для перегляду на невеликих екранах. Особливо це стосується відео і картинок.

Блоги

Особистий блог давно став основною формою спілкування автора з інтернет-користувачами. На платформі facebook немає такого функціоналу в чистому вигляді, але шляхи вирішення все ж є.

1. Посилання на основний блог в публікації. Вести свій живий журнал можна на будь сторонньої платформі. Аккаунт фейсбук стане лише інструментом для популяризації та розширення кола читачів. При створенні нової публікації просто вставте посилання на основний блог і невеликий опис до статті.

2. Використання заміток. Ця функція може бути приховано за замовчуванням на деяких шаблонах сторінок і особистих профілях. Тим не менш, не варто недооцінювати замітки, у них набагато більше можливостей для форматування тексту, вставки посилань і графічних об’єктів в будь-якому місці статті. Якщо такий розділ відсутній, на особистій сторінці його можна додати так: ???Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

 1. Натиснути «Ще…» під фото обкладинки.
 2. Перейти в пункт «Управління розділами».
 3. Проставити галочку розділу «Нотатки», зберегти.

На сторінці нотатки активуються наступним чином:

 1. Вкладка «Налаштування» над фото обкладинки.
 2. Вибрати розділ «Шаблони і вкладки» у лівому стовпці.
 3. Прокрутити вниз і натиснути кнопку «Додати вкладку».Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат
 4. Натиснути кнопку «Додати вкладку» навпроти розділу «Нотатки».

Тепер можна створювати власні красиво оформлені статті з заголовками різних рівнів, фото, списками і виділенням шрифтів.

3. Додатка.

Для чого ?:

Вони дозволяють розсилати пости у всі соц мережі !

Ще одне рішення питання, як вести блог в фейсбук, — це використання спеціальних додатків. Знайти їх можна через систему пошуку по запитах «blog feed» або «link to blog», потім вибрати вкладку «Програми».

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

Програму необхідно інтегрувати зі своїм аккаунтом. Єдина незручність – сервіси, як правило, англомовні.

Просування чи варто платити?

В фейсбук є безліч інструментів, здатних розкрутити паблік навіть при нульовому бюджеті. Однак платформа буде пропонувати платне просування з перших днів реєстрації сторінки.

І як би не старалися адміністратори, створюючи креативні публікації, вони будуть показані тільки 3-5% новинних стрічок. Якщо до найбільш вдалим постам застосувати платне просування – охоплення збільшується в рази, навіть якщо бюджет встановлений мінімальний.

Іноді витрачена невелика сума дає кращі результати, ніж тривала робота.

Можете також скористатися безкоштовним купоном для реклами — http://7facebook.ru/2019/04/09/st77/

Мій приклад використання такого купона ?

Як правильно вести сторінку фейсбук  200% результат

Співпраця з іншими пабликами можна організувати як на платній основі, так і у вигляді безкоштовних публікацій один для одного.

Взаємовигідне співробітництво легко організувати з рівнозначним за кількістю передплатників співтовариством, яке не є прямим конкурентом (наприклад, магазин дитячого одягу і група про виховання і психології).

Моя довідка - Корисні поради