Як повідомити про порушення реклами на сторінках Facebook

Інформація про рекламу на Facebook

Що таке “Оголошення” на Facebook

Facebook постійно прагне до того, щоб надати оголошення, які будуть найбільш цікавими і корисними для Вас і ваших друзів.

Як повідомити про порушення реклами на сторінках Facebook

Ось факти, що стосуються реклами на Facebook:

 • Оголошення можуть з’являтися в правій колонці сторінки Facebook. Оголошення можуть бути розміщені на сторінках багатьох типів, у тому числі і на сторінках додатків, картинок і груп, на сторінках Facebook, а також на осі часу, і на головній сторінці.
 • Зміст оголошення на Facebook іноді пов’язана з інформацією про дії, які здійснюються через друзів (наприклад, з інформацією про схвалення сторінки).
 • Ваші друзі можуть побачити у рекламі на Facebook інформацію про вашу діяльність. Такі відомості будуть відображатися тільки перевіреним друзям, і вони будуть сумісні з відповідними параметрами конфіденційності користувача в налаштуваннях облікового запису. Якщо буде використана ваша фотографія, то це буде фотографія профілю, а не нові фотографії з альбомів.
 • Facebook не продає ваші дані рекламодавцям;
 • Facebook активно застосовує правила, що захищають Вас під час використання сайту і контакту з програмами інших компаній, а також рекламними мережами.

Як переглянути оголошення, які були показані раніше

Якщо ви хочете побачити оголошення, які були показані Вам під час минулих відвідин Facebook, ви можете натиснути кнопку Дошка оголошень.

Однак, система не в змозі дістатися до старих оголошення або оголошень, поданих у додатках. Цю сторінку ви можете також переглянути, натиснувши на посилання Більше реклами, яка з’являється під більшістю оголошення на Facebook.

Відгуки про оголошеннях на Facebook

Чому в моєму профілі повно банерів

Деякі програми, в тому числі ті, які в описі пропонують користувачам Facebook спеціальні можливості, наприклад, функцію перевірки, хто дивився профіль або функцію вибору власної теми осі часу (більшість з цих функцій не існує) потребують завантаження програмного забезпечення, яке може заповнити профіль оголошеннями, уповільнити завантаження сторінок або порушити безпеку вашого облікового запису.

Читайте також:
Як закрити профіль на Facebook від індексування пошуковими системами

Можна відключити оголошення на Facebook

Ви не можете заблокувати появу оголошень на Facebook на сторінках облікового запису.

Як поскаржитися на рекламу в Facebook

Якщо ви хочете поскаржитись на рекламу, яка зустрічається на сторінках Facebook, заповніть одну з наступних форм:

 • Для того, щоб поскаржитися на рекламу зустрічається на головній сторінці Facebook або поруч з стрічкою, спільнотою, фотографіями чи іншою сторінкою всередині сайту, заповніть цю форму.
 • Для того, щоб поскаржитися на рекламу зустрічаються при використанні додатків Facebook, заповніть цю форму.

Зверніть увагу, що служба підтримки не в змозі безпосередньо відповідати на всі заявки, але вона гарантує, що ваші сумніви будуть перевірені фахівцями і вони видалять все, що порушує правила, що стосуються реклами.

Як Facebook підбирає для мене оголошення

Система прагне показувати Вам оголошення, які можуть Вас зацікавити.

Ось деякі дані, які допомагають цієї мети:

 • Додана Вами інформація про вас, наприклад, місце проживання, стать, вік, сімейний стан, місце роботи і школи;
 • Інтереси згадані Вами в профілі, а також сторінки і групи, з якими ви підтримуєте контакт;
 • Дії, що виконуються на Facebook, наприклад, відвідування сторінок сайтів і груп, а також використання додатків;
 • Ключові слова з ваших повідомлень і зміни стану.

Примітка: Аналіз здійснюється через автоматизовану систему. Ніхто із співробітників Facebook не читає Ваші повідомлення

Розміщення більшої кількості інформації про своїх інтересах в профілі може призвести до того, що Facebook буде показувати Вам більш цікаві оголошення. Якщо коли-небудь ви побачите на Facebook оголошення, що Вас не цікавить, просто наведіть на нього курсор і натисніть ? в правому верхньому куті.

Як це працює:

У Facebook створено групи реклами (наприклад, любителі спорту, любителі кіно тощо), які рекламодавці можуть вибрати, вказавши цільову аудиторію своїх оголошень. Наприклад, кіно може спрямувати рекламу на любителів кіно. Ви можете бути віднесені до групи любителів кіно якщо ви додали теги Мені подобається! на вказану кількість сторінок, пов’язаних з відео і згадуєте про фільм в своїх постах.

Читайте також:
Як видалити сторінку в фейсбук з Андроїда назавжди

Рекламодавці можуть також вказувати цільову аудиторію своїх оголошень на основі тим і ключових слів. Наприклад, рекламодавець може зв’язати споживачів оголошень з темою спорт і тоді кожен користувач Facebook, який любить сторінку, пов’язану зі спортом, можна побачити такі оголошення. Також можна вибрати ключові слова, такі як Звуки музики, тоді реклама показується користувачам Facebook, які люблять сторінку Звуки музики або додали її в свої інтереси на осі часу.

Як завжди, ніякі ваші дані не будуть передані рекламодавцям. Визначення одержувачів реклами здійснюється виключно за допомогою автоматичної системи. Рекламодавці не мають доступу до інформації про людей, яких показується або натискають на їх оголошення.

Як повідомити про непристойних оголошеннях

Якщо ви помітили небажане рекламне оголошення на сторінці веб-адресу (URL) якої починається фразою https://apps.facebook.com/, швидше за все, це оголошення виводиться через зовнішню програму, а не через Facebook. Однак у Facebook вважають, що оголошення найбільш ефективні, коли вони доречні і задовольняють очікування користувачів щодо ціни та достовірної інформації.

Facebook робить все можливе, щоб забезпечити найвищу якість використання сайту, тому постійно вивчає оголошення, які порушують правила. І приймають заходи проти розробників, які розміщують рекламні оголошення, що порушують правила.

У разі підтвердження, що це реклама, виводиться в рамках зовнішнього застосування, ви можете відправити скаргу його розробникам. Для цього перейдіть на сайт програми, а потім виберіть пункт Зв’яжіться з розробником програми, розташовану в меню значка шестерні або команду Поскаржитись / Зв’яжіться з додатком у правому нижньому куті будь-якої сторінки, додатки на Facebook. З’явиться можливість прямого контакту з розробником програми.

Як повідомити про порушення реклами на сторінках Facebook

Безпека вашої особистої інформації та реклама

Чи мають вони доступ до особистої інформації

Немає. Визначення цільової аудиторії реклами на Facebook здійснюється анонімно через автоматизовану систему, без надання рекламодавцям інформації, що дозволяє встановити особу. Якщо рекламодавці будуть визначати демографічні дані цільової групи для своїх оголошень, система автоматично регулює ці оголошення для відповідної аудиторії.

Читайте також:
Як видалити сторінку, аккаунт на Facebook, видалення бізнес сторінки

Рекламодавці одержують тільки анонімні узагальнені звіти про те, що їх оголошення були сприйняті через певні ними цільові групи.

Facebook використовує моє ім’я та фотографії у рекламі

Повідомлення та події активності, які містять Ваше фотографії, ім’я і прізвище – наприклад, подія, про схвалення компанії Starbucks – можуть бути пов’язані з рекламою. Ваше ім’я та прізвище, а також нові фотографії будуть видні тільки для людей, яким був наданий доступ на оригінальна подія.

Мої фотографії або дані в рекламі на Facebook

Facebook не дає рекламним організаціям або додатків інших розробників право на використання в рекламі Вашого імені та прізвища або фотографії.

Ви можете висловити свої сумніви з приводу змісту або дій всіх додатків платформи безпосередньо творцям даної програми. Для цього перейдіть на сторінку інформації про програму та виберіть Повідомити про додатку в нижній частині сторінки, або натисніть кнопку ” Поскаржитися в нижній частині будь-якої сторінки в додатку.

Пам’ятайте, що параметри конфіденційності для оголошень на Facebook не мають ніякого впливу на роботу додатків. Тим не менш, у випадку додатків, які порушують Правила або умови використання сайту, адміністрація мережі робить відповідні дії.

Що відбувається, коли я натискаю “Мені подобається!” в рекламі

Коли ви натискаєте кнопку Мені подобається! у рекламі, встановлюється з’єднання з компанією, брендом або продуктом.

Як і інші сполуки, це з’єднання буде відображатися у Вашому профілі (в осі часу), і друзі зможуть побачити у стрічці новин інформацію про нього. Ваше ім’я також може бути видно на сторінку, з якої ви встановили з’єднання, а також в оголошеннях, які стосуються цієї сторони.

Пам’ятайте, що ви завжди можете контролювати свої зв’язки. У більшості випадків, ви можете швидко видалити прив’язку. Ви також можете керувати своїми зв’язками в профілі і з допомогою налаштувань конфіденційності, ви можете обмежити коло користувачів, які мають доступ до Ваших зв’язків.

Налаштувати конфіденційність для рекламних оголошень

Ви можете редагувати свої налаштування конфіденційності рекламних оголошень, використовуючи посилання Налаштування облікового запису у верхній частині будь-якої сторінки Facebook. На цій сторінці ви можете відмовитися від об’єднання соціальних мереж з оголошеннями.

Моя довідка - Корисні поради