Як поступати при отриманні підозрілих повідомлень «від PayPal»

Підроблені повідомлення електронної пошти (відомі як фішинг) мають своєю метою вкрасти вашу особисту або фінансову інформацію. Вони повинні переконати одержувача, що відправник відома компанія, і примушують повідомляти особисту або фінансову інформацію.

Як поступати при отриманні підозрілих повідомлень «від PayPal»

Як захистити себе від шахрайських повідомлень

Щоб переконатися в тому, що електронна пошта була надіслана PayPal:

  • Завжди перевіряйте привітання на початку e-mail повідомлення. Повідомлення PayPal завжди починаються з привітання, яке містить ім’я власника рахунку або назва компанії, зареєстрованої на вашому рахунку. Компанія ніколи не розсилає повідомлення починаючи зі слів «Дорогою PayPal користувач» або «Hello, член PayPal».
  • Зверніть увагу на зворотній зв’язок. У разі, якщо повідомлення електронної пошти вас просять натиснути на розміщену там посилання – будьте обережні.
  • Переконайтеся, що повідомлення електронної пошти не вимагає особистої інформації. В e-mail повідомлення від PayPal ніколи не запитують вашу адресу електронної пошти, ім’я, прізвище або повний номер банківського рахунку, кредитної / дебетової картки.
  • Зверніть увагу на наявність вкладення до листа. PayPal ніколи не відправляє вкладення або оновлення програмного забезпечення, яке має бути встановлено на вашому комп’ютері.

Повідомити про отримання підроблених листів

Якщо ви отримали по електронній пошті повідомлення від PayPal, яке здається підозрілим для вас – відправте його на адресу spoof@paypal.com, додавши заголовок, а потім видаливши з поштової скриньки. Ніколи не натискайте на посилання або вкладення, що містяться в підозрілих повідомленнях.

Примітка: Якщо ви натиснули на посилання в підробленому e-mail – відразу змініть пароль і секретне питання для Вашого рахунку в PayPal.

Читайте також:
Фід товарів для facebook - Всі Секрети
Моя довідка - Корисні поради