Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта – Інструкція

Перед тим як запустити рекламну кампанію на фейсбук, необхідно вивчити всі питання оплати. Вона має здійснюватися вчасно, щоб уникнути блокувань і безперервний показ.

Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

? Дізнаємося, як поповнити баланс фейсбук і в яких випадках це потрібно робити……. Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

Особливості рекламних акаунтів

Насамперед необхідно відрізняти рекламні акаунти за їх видами. Від первісної установки, яка була зроблена в момент реєстрації, залежить спосіб поповнення балансу.

Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

 

Цей параметр встановлюється лише один раз і не може бути відредагований в подальшому:

1. Неавтоматичні платежі. Якщо був обраний спосіб оплати QIWI, баланс облікового запису, потрібно буде поповнювати вручну, до початку показу реклами. Списання буде проводитися за фактично надані послуги, але гроші на баланс необхідно перераховувати заздалегідь.

2. Автоматичні платежі. Якщо в момент реєстрації зазначена банківська карта або Pay Pal, списання будуть відбуватися автоматично безпосередньо з даного платіжного засобу. Це відбуватиметься кожного разу, як сума боргу за показану рекламу досягне порогу білінгу.

Увага — Головна Відповідь на питання:?

 • Таким чином, як вимагають правила фейсбук, поповнити баланс облікового запису можливо тільки для системи неавтоматичних (ручних) платежів.

Розберемося, як це зробити…….

Читайте — спосіб отримати купон для реклами в Fb на 50$-100$ безкоштовно

Процедура від А до ЯЯк поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

Система неавтоматичних платежів може застосовуватися не у всіх країнах. Наприклад, в Росії її використовувати дозволяється, а в країнах СНД такої можливості немає. Якщо встановлений неавтоматичний спосіб списання, неможливо буде змінити країну платника податків. Для кожної країни фейсбук встановлює платіжні системи, через які допускається перерахування грошей.

В Росії це:

 • QIWI (банківський переказ);
 • Сбербанк онлайн;
 • Банківські карти (в будь-якій валюті).

Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція

Для роботи з грошима рекламного кабінету необхідно ознайомитися з наступними правилами платформи:

 • Додавати кошти на баланс рекламного аккаунта його може лише адміністратор.
 • Комісію за внесення грошей на рахунок рекламного кабінету соціальна мережа не стягує, однак платіжні системи можуть нараховувати власні збори.
 • Максимальна сума, яку можна зараховувати на баланс, залежить від країни і обраного способу перерахування.

Тепер розберемося, як поповнити баланс рекламного кабінету фейсбук поетапно:

 1. Зайти в Ads Manager, перейти в меню «Налаштування платежів».
 2. Вибрати розділ «Способи оплати».
 3. У правому верхньому куті вікна відкрився натиснути зелену кнопку «Поповнити рахунок» (або Add Money).Як поповнити баланс Фейсбук аккаунта  Інструкція
 4. Відзначити потрібний спосіб оплати та натиснути «Продовжити».
 5. Ввести необхідну суму та натиснути «Продовжити».
 6. Якщо буде стягуватися комісія за платіж, стане активна рядок «Розрахувати внесок», так можна ознайомитися з додатковим збором до здійснення платежу.
 7. Натиснути «Перевірити платіж», потім «Зробити платіж».

 

Після цього буде виконаний перехід на сторінку платіжної системи, де, слідуючи інструкціям, необхідно буде ввести необхідні платіжні дані і завершити процедуру.

Тепер, маючи на балансі достатню суму грошей, можна приступати до показу реклами, як тільки кошти будуть витрачені, він буде припинений. Не варто відразу перераховувати великі суми, так як повернути їх буде практично неможливо. Також у випадку блокування облікового запису, він буде заблокований разом з грошима.

Моя довідка - Корисні поради