Як поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

У процесі користування соціальною мережею може виникнути питання, як змінити дату народження у Фейсбук. Відзначимо доступність такої опції, але кількість змін обмежена адміністрацією. Крім того, алгоритм дій має свої відмінності для ПК і телефонів (iPhone і Android). Нижче розглянемо покрокову інструкцію, яка допоможе змінити дату в Фейсбук або приховати інформацію від інших користувачів (якщо в цьому є необхідність).Як поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

Що потрібно врахувати

Кожен користувач Фейсбуку може вносити зміни в особисту інформацію. Не винятком є і дата появи на світ, яку легко поміняти. Якщо дані внесені коректно, краще відмовитися від правок, адже друзі та знайомі можуть зіткнутися з труднощами при пошуку.

Кількість змін обмежена адміністрацією. Якщо людина недавно міняв дату народження у Фейсбук, для внесення чергових правок доведеться почекати кілька днів. Це означає, що робити правки необхідно свідомо і без зловживання цією можливістю. Також врахуйте, що мінімальний вік користувача Facebook повинен бути 13 років.

Є ще один важливий момент. Якщо раніше ви встановили дату народження більше 18 років, поміняти її на менше число не вийде. Це зроблено для того, щоб не вводити в оману інших користувачів соцмережі.

Як поміняти дату народження в Facebook на ПК та телефон

За бажанням можна змінити дату народження у Фейсбук через комп’ютер або смартфон. Розглянемо інструкцію до дії для кожного з варіантів.

Через ПК

Щоб змінити дату народження в Facebook на комп’ютері, виконайте такі кроки:

 • увійдіть у свій профіль;
 • у новинній стрічці натисніть своє ім’я зліва вгорі;
Читайте також:
Стандартні смайли на Фейсбук

Як поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

 • знайдіть розділ Інформація біля свого імені і клікніть на нього;

Як поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

 • виберіть розділ і основна Контактна інформація (наведено у меню з лівого боку);
 • проведіть униз до місця, де можна поміняти дату і рік народження;

Як поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

 • з правого боку кожного з елементів тисніть на кнопку Редагувати і внесіть ваші дані (пам’ятайте про обмеження, про які йшлося вище);
 • після внесення змін натисніть людей, яким будуть доступні відомості;
 • збережіть внесені правки.

Якщо все зроблено правильно, у записі Фейсбук буде відображатися нова інформація. Врахуйте, що кількох найближчих днів вносити правки не можна.

Через телефон

Як варіант, можна поміняти дату народження за допомогою смартфона. Тут багато залежить від операційної системи, яка встановлена на апараті:

Для смартфонів з Android необхідно увійти в профіль Фейсбук, перейти на Стрічку новин та доторкнутися до своєї фотографії (зліва вгорі). Далі прокрутіть вниз і доторкніться до ссылке Інформація (знаходиться під низом фото). Далі знайдіть пункт Основна інформація, увійдіть в нього і тисніть на Редагування. Використовуйте наявне меню, щоб змінити дату народження. Далі прокрутіть вниз і натисніть на кнопку Зберегти.

Як поміняти/приховати/змінити дату народження у ФейсбукЯк поміняти/приховати/змінити дату народження у ФейсбукЯк поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

Для телефонів iPhone необхідно увійти на особисту сторінку, а в стрічці новин доторкнутися до фотографії зліва вгорі. Далі прокрутіть сторінку вниз і знайдіть розділ Інформація (під фотографією). Тепер перейдіть до розділу Основна інформація, а там виберіть розділ Редагування. Використовуйте з’явився розділ, щоб поміняти день народження. На останньому етапі збережіть дані.

Як видно, внесення змін на Android і iPhone проходить по ідентичного принципом.

При бажанні можна поміняти дату і в полегшеній версії Facebook Lite. Для цього зробіть наступне:

 • увійдіть у профіль Фейсбук;
 • у новинній стрічці доторкніться до фотографії профілю зліва вгорі;
 • знайдіть посилання Докладніше про …;
 • прокрутіть вниз і знайдіть символ олівця біля напису Дата народження;
 • внесіть зміни в ці дані і збережіть зміни.
Читайте також:
Всі платні послуги фейсбуку - підписки, повідомлення та інше

Тут актуальні ті ж обмеження за віком і частотою заміни, як і для комп’ютера.

Як приховати дату народження?

Користувачі соцмережі часто запитують, як приховати дату народження у Фейсбук від інших користувачів. Можливості програми дозволяють не тільки поміняти дані, але і закрити їх для сторонніх. Для цього потрібно встановити аудиторію, якій будуть видні конфіденційні відомості. Тут доступно два варіанти:

 1. Перша аудиторія бачить тільки рік.
 2. Другий доступні більш докладні відомості (в тому числі рік і місяць).
 3. Як поміняти/приховати/змінити дату народження у Фейсбук

  Друзям не приходить оповіщення про дні народження, якщо вони потрапили у аудиторію, якій не видно день і місяць. При бажанні можна виставити такі параметри:

 • доступно всім;
 • друзі;
 • друзі друзів;
 • тільки я.

В окремій категорії наведені налаштування користувача, де можна встановити заборону для конкретних людей. Аналогічний інструмент можна застосовувати і при розміщенні матеріалів в соціальній мережі. Наприклад, після додавання посту можна змінити аудиторію і людей, які будуть його переглядати. Якщо стоїть завдання прибрати рік народження доступу, необхідно встановити «тільки я».

Підсумки

Знаючи, як поміняти дату народження, ви в будь-який момент можете внести зміни в Фейсбук з урахуванням правильних відомостей. Але будьте уважні і пам’ятайте про ліміти щодо зміни даних, які встановлює система. Крім того, намагайтеся вказувати точні параметри, щоб друзі та знайомі могли знайти вас за датою народження. Що стосується приховування цієї інформації, кожен користувач сам вирішує — ховати її від інших учасників мережі.

Моя довідка - Корисні поради