Як поміняти номер телефону в Фейсбук – покрокова інструкція

При реєстрації в соцмережі Фейсбук новий користувач зобов’язаний підтвердити номер телефону, це потрібно для того, щоб авторизуватися на сайті за допомогою іншого пристрою або спростити процедуру відновлення забутого пароля. Дізнайтеся, як поміняти номер телефону в Фейсбуці, якщо ви вирішили вибрати іншого оператора зв’язку або вам не зручно користуватися старою сім-картою.

Як поміняти номер телефону в Фейсбук  покрокова інструкціяКожен новий користувач підтверджує номер свого телефону, щоб в подальшому спростити роботу з даною соц. мережею.

Номер при первинної реєстрації

Під час реєстрації нового аккаунта на Фейсбуці обов’язково потрібно вказувати свій мобільний. При цьому на контакт приходить СМС-повідомлення з кодом підтвердження, який потрібно ввести в спеціальне поле на сайті протягом доби. Після цього процедура реєстрації вважається пройденою і користувач отримує свій аккаунт в найбільшої соцмережі світу.

Заповнюючи свій профіль, можна вказати і інші контактні дані: електронну пошту, скайп, адреса особистого сайту, посилання на акаунти в інших соц мережах. У розділі контактної інформації може бути вказаний і додатковий телефон, але для авторизації на Фейсбуці буде використовуватися той, який був підтверджений при реєстрації. На нього будуть приходити повідомлення з сайту, доступ до нього знадобиться для відновлення паролю сторінці.

Покрокова інструкція

Якщо ви міняєте ваш основний номер на інший і користуватися старим більше не плануєте, то для безпеки сторінки відразу оновіть контактну інформацію на Фейсбуці. Зробити це нескладно, процедура займе не більше двох хвилин.

Через мобільний додаток

Якщо ви використовуєте мобільний пристрій для входу на Фейсбук, зручніше встановити спеціальну програму на смартфон або планшет, ніж заходити на сайт через браузер. Додаток розроблений з урахуванням можливостей невеликих екранів гаджетів, його інтерфейс не дуже сильно відрізняється від веб-версії, доступні всі можливості соцмережі.

Читайте також:
Як правильно вести сторінку фейсбук - 200% результат

Як поміняти номер телефону в Фейсбук  покрокова інструкціяІнтерфейс мобільного додатку для Facebook майже не відрізняється від сайту.

Для заміни основного контакту в мобільному додатку Facebook для телефону або планшета потрібно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте програму і авторизуйтесь.
 2. Зайдіть в меню «Параметри». Для цього торкніться останньої іконки праворуч у верхньому рядку навігації.
 3. Виберіть розділ «Налаштування і конфіденційність».
 4. Виберіть перший пункт в розділі «Налаштування облікового запису», перейдіть до нього, а потім в «Особисту інформацію».
 5. Торкніться рядка з вашим старим контактом.
 6. Перейдіть по посиланню «Додати номер телефону».
 7. Введіть цифри і пройдіть підтвердження.
 8. Відзначте новий контакт як основний або видаліть старий. Тоді залишився контакт буде призначений основним автоматично.

Через ПК

Для заміни основного номера телефону на сайті соцмережі:

 1. Зайдіть на Фейсбук і авторизуйтесь, використовуючи логін і пароль.
 2. Перейдіть в налаштування. Для цього натисніть кнопку зі стрілкою в верхньому рядку навігації сайту. З цього меню виберіть пункт «Налаштування».
 3. У лівій частині сторінки знайдіть пункт «Мобільні пристрої» і перейдіть в розділ.
 4. Натисніть посилання «Додати інший номер мобільного телефону» і введіть цифри.
 5. Підтвердіть новий контакт зручним для вас способом. Сайт пропонує відправку СМС із запитом коду або дзвінок на вказаний телефон.
 6. Відзначте, який контакт буде основним.

Як видалити номер телефону з Facebook

Номер мобільного потрібен для ідентифікації користувача і служить логіном для авторизації. Видалити номер мобільного телефону, до якого прив’язана сторінка на Фейсбуці, неможливо. Доступна тільки заміна його на інший номер, при цьому знадобиться підтвердження нового контакту.

Є можливість обмежити надходження повідомлень з сайту на ваш мобільний. Для цього не потрібно видаляти свій номер з Фейсбуку. Якщо вам заважають занадто часті повідомлення, то налаштуйте обмеження отримання повідомлень.

Якщо вас турбує питання конфіденційності контактних даних, то закрийте відображення цієї інформації від усіх користувачів соцмережі.

Чи можна поміняти номер без доступу до облікового запису?

Щоб змінити номер телефону через мобільний додаток або в браузері комп’ютера, потрібно авторизуватись на сайті. Якщо у вас немає доступу до аккаунту, тому що ви забули пароль, або ваш аккаунт був заблокований, доведеться пройти процедуру відновлення доступу до сторінки. У складних випадках можна звернутися до служби підтримки сайту онлайн.

Моя довідка - Корисні поради