Як підвищити рівень безпеки особистого кабінету на Facebook

Якщо у Вас станеться ситуація, коли не буде можливості увійти в свій обліковий запис Facebook, обслуговуючий персонал соціальної мережі повинен мати можливість зв’язатися з вами і переконайтеся, що обліковий запис дійсно належить вам.

Щоб зменшити ризик втрати доступу до аккаунту:

 • Додайте іншу адресу електронної пошти для вашого облікового запису: Це захистить від втрати доступу до електронної пошти, яку ви використовуєте для входу. Адреси електронної пошти можна додавати і редагувати в Налаштуваннях облікового запису доступного з розкривного меню у верхній частині будь-якої сторінки Facebook.
 • Додайте запитання у свій обліковий запис: Якщо ви забули свій пароль, ви втратите доступ до облікових записів електронної пошти, він може допомогти вам відновити доступ до Facebook аккаунту.
 • Переконайтеся, що ніхто, крім вас, не має доступ до електронної пошти доданої в акаунт на Facebook: Адміністрації соціальної мережі потрібна можливість зв’язатися з вами по електронній пошті, якщо вам потрібен новий пароль. Будь ласка, зверніть увагу, що будь-яка людина, який отримує доступ до одному з адрес електронної пошти ваша аккаунта може запросити новий пароль. Якщо ви втратите доступ до одного з додаткових адрес електронної пошти, не забудьте видалити його з вашої облікового запису Facebook.
 • Додати номер мобільного телефону на ваш аккаунт: Інформація про облікового запису (наприклад, код для скидання пароля), можна також відправити номер мобільного телефону.
 • Введіть у свій акаунт достовірні дані: вкажіть реальні ім’я та прізвище, дату народження, які дозволять знайти ваш особистий кабінет, якщо ви втратите доступ до нього.
Читайте також:
Конфіденційність неповнолітніх користувачів Facebook

Як додати обліковий запис електронної пошти

Додавання додаткового адреси електронної пошти є одним із способів захистити себе від втрати доступу до основної адреси електронної пошти для вашого облікового запису. Ви можете додати або змінити електронну пошту в налаштуваннях облікового запису:

 1. Виберіть розділ електронної пошти;
 2. Натисніть кнопку Додати іншу адресу електронної пошти та введіть адресу електронної пошти;
 3. Введіть пароль і збережіть зміни;
 4. Перевірте вашу поштову скриньку: у ньому повинно з’явитися повідомлення від Facebook з інструкціями про підтвердження нового адреси електронної пошти, а також завершіть процедуру.

Як підвищити рівень безпеки особистого кабінету на Facebook

Як мені додати запитання

Контрольне запитання є корисним способом підтвердження прав на ваш аккаунт, якщо ви втратите доступ до нього.

Секретний питання може бути встановлений в Налаштуваннях безпеки:

 1. Натисніть кнопку Як підвищити рівень безпеки особистого кабінету на Facebook в правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook і виберіть Налаштування облікового запису.
 2. Клацніть Безпека в меню зліва.

  Як підвищити рівень безпеки особистого кабінету на Facebook

 3. Натисніть редагувати в рядку Секретне питання і дотримуйтесь інструкцій.

Примітка: Цей розділ не відображається, якщо ви вже створили контрольне запитання.

Поради щодо вибору хороших секретних питань:

 • Виберіть запитання і відповіді, які Ви напевно запам’ятайте;
 • Тримайте секретний питання безпеки;
 • Постарайтеся, щоб відповідь була настільки специфічний, що його неможливо було легко вгадати.

Повідомлення про підвищення рівня безпеки облікового запису

Дійсно, ця інформація надходить з Facebook. Якщо ви бачите це повідомлення, то існує ризик втрати доступу до вашого облікового запису Facebook, якщо ви втратите доступ до адреси електронної пошти, який використовується для входу на Facebook.

Рекомендується додати в свій аккаунт іншу контактну інформацію (наприклад, додатковий адресу електронної пошти або номер мобільного телефону). Також керівництво соціальної мережі рекомендує встановити контрольний питання.

Примітка: При оновленні критичної інформації облікового запису система може запитати повторне введення пароля.

Моя довідка - Корисні поради