Як отримати доступ до своєї сторінки на Фейсбук

 • 3 Як повернути сторінку після видалення
 • Сторінка на Facebook підлягає відновленню після видалення і при блокуванні. Шляхи вирішення в кожному разі будуть різними. Перед тим як повернути свою сторінку на «Фейсбуці», потрібно переконатися, що збереглися дані для входу в особистий профіль, тобто логін і пароль. Якщо ж вони втрачені, доступ відновлюватиметься через пошту або телефон.

  Як отримати доступ до своєї сторінки на ФейсбукСторінка на Facebook.

  Відновлення логіна і пароля старої сторінки

  Втрата пароля є найбільш поширеною причиною втрати доступу до своєї сторінки. Вона ж швидше за все вирішується. В формі входу потрібно натиснути на «Забули аккаунт?». Після цього з’явиться форма для введення номера телефону або адреси електронної пошти. Потрібно використовувати тільки ті, які були раніше прив’язані до профілю.

  Після введення даних з’явиться форма для вибору способу отримання коду доступу, а праворуч будуть видні ім’я користувача і аватар. На електронну адресу або телефон будуть відправлені дані для відновлення. Потрібно буде ввести присланий від Facebook код і придумати новий пароль.

  При втраті і логіна і пароля, коли немає ніяких даних для входу і відновлення, вирішити проблему буде не так просто. Якщо контактна інформація сторінки відкрита для всіх, то можна подивитися е-мейл з іншого аккаунта і застосувати його для відновлення пароля.

  Як отримати доступ до своєї сторінки на ФейсбукФорма для відновлення пароля.

  Також можна спробувати ввести наявні номери телефонів, щоб перевірити, чи не були вони прив’язані до сторінки. Якщо немає доступу до пошти і сім-карті, відновити сторінку вже не вийде. У такому випадку потрібно розглянути останній варіант – звернення в службу підтримки для підтвердження особи за документами. Але це допомагає не завжди. Потрібно мати повну і правдиву інформацію про себе в профілі і особисті фото.

  Читайте також:
  Робота в facebook - як влаштуватися + відгуки

  Як відновити сторінку на “Фейсбук” після блокування

  Деякі акаунти на Facebook блокуються модераторами за порушення правил співтовариства. Підозріла активність у вигляді розсилки спаму, активного набуття велика кількість груп може послужити для цього приводом. Після блокування є можливість відновити свій профіль. Для цього потрібно пам’ятати секретне слово, вказане при реєстрації.

  Є ще один зручний спосіб відновлення сторінки. Полягає він у тому, що Facebook пропонує вибрати надійних друзів. Їм буде відправлятися код, коли відбувається процедура відновлення. Залишається тільки ввести його і повернути доступ.

  Як отримати доступ до своєї сторінки на ФейсбукФорма відновлення після блокування.
  Якщо сторінка заблокована за використання чужих даних, відновити її можна буде тільки при підтвердженні особистості. Для цього потрібно надіслати копію паспорта та особисті фото. Може знадобитися й інша інформація, яку запросить «Фейсбук». Використання профілю з неіснуючими «фейковими даними і фото не залишає жодної можливості знову отримати доступ до заблокованої аккаунту.

  Мобільний додаток

  Покрокова інструкція відновлення через офіційне додаток:

  1. Увійти в додаток.
  2. Натиснути на «Забули пароль».
  3. У діалоговому полі ввести номер телефону або пошту.
  4. Натиснути на відповідний варіант для отримання коду – через СМС/ WhatsApp/ електронну адресу.
  5. Ввести код підтвердження.
  6. Завершити процедуру, вписавши новий пароль для входу.

  Через веб-сайт

  Інструкція відновлення сторінки на «Фейсбук» через веб-сайт:

  1. Після введення даних для входу з’явиться інформація з причиною блокування і пропозицією відновити профіль.
  2. Натиснути «Відновити» і уважно слідувати інструкціям.
  3. Відповісти на запитання, який зазначався при реєстрації.
  4. Відповісти на додаткові запитання від Facebook, наприклад, співвіднести фото друзів з їх іменами.
  5. Після перевірки ввести новий пароль.

  Як отримати доступ до своєї сторінки на ФейсбукВідновлення пароля.

  Щоб акаунт у «Фейсбук» не був знову заблоковано, потрібно регулярно міняти пароль, запам’ятовувати електронні адреси і телефони, які прив’язані до сторінки, зберігати дані для входу в недоступному для інших місці. Злом часто стає причиною блокування.

  Є й інші важливі правила:

  • на одного користувача – лише один запис;
  • заборона на використання чужих фотографій (якщо видавати їх за свої);
  • додавання в друзі не більше 15 чоловік в день;
  • вступ не більше ніж на 10 груп на добу;
  • ввічливе спілкування з іншими користувачами;
  • відсутність в профілі інформації непристойного характеру;
  • використання тільки особистих карток для оплати рекламних послуг.
  Читайте також:
  Як у Фейсбук знайти людину за номером телефону

  Щоб уникнути блокування, важливо слідувати правилам співтовариства і не розголошувати нікому свої паролі. Потрібно враховувати й те, що на аккаунт може поскаржитися будь-який користувач. Після розгляду скарги адміністрацією профіль можуть заблокувати, але для цього потрібні підстави. Якщо користувач, який скаржиться, не надає доказів, звернення не розглядається.

  Як повернути сторінку після видалення

  Отримати доступ до свого облікового запису після видалення можна протягом 14 днів після процедури деактивації. Потрібно ввести свої логін та пароль в формі входу. Після цього сторінка активується без будь-яких змін у профілі.

  Повне видалення інформації з «Фейсбуку» є незворотнім, і, щоб уникнути непорозумінь, користувачеві дається деякий час для прийняття рішення. Якщо після деактивації не заходити протягом 2 тижнів, сторінка віддалиться безповоротно.

  Моя довідка - Корисні поради