Як отримати допомогу від друзів на Facebook для відновлення доступу

Як друзі можуть відновити доступ до акаунту

Оскільки безпека та конфіденційність користувачів дуже важливі, система може скинути дані для входу в ваш аккаунт тільки після ретельної перевірки особистості.

Якщо ви маєте доступ до цієї процедури, ви можете відновити доступ до свого облікового запису протягом 24 годин: досить того, що ваші друзі витратять кілька хвилин.

Як отримати допомогу від друзів на Facebook для відновлення доступу

Ця функція працює наступним чином:

  1. Якщо ви не маєте доступу до облікового запису, перейдіть до сторінки скидання пароля і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб визначити свій аккаунт на Facebook.
  2. При появі відповідного запиту виберіть кілька надійних друзів, з якими ви можете легко зв’язатися за телефоном. Після затвердження Вами вибору, система відправить ваших друзів унікальний код, разом з інструкціями, як ви хочете, щоб Вам допомогли.
  3. Зателефонуйте друзям і попросіть їх перевірити, чи отримали вони лист від Facebook. Не відправляйте SMS-повідомлення або повідомлення електронної пошти.
  4. Почекайте 24 години і знову увійдіть у свій обліковий запис. Цей період очікування є додатковою мірою обережності захисту ваших даних.

Чому я повинен дзвонити друзям, щоб отримати коди безпеки

Спілкування з друзями по телефону з метою отримання захисних кодів продиктована міркуваннями безпеки. Адміністрація мережі хоче бути впевненою, що ніхто не отримає доступу до вашого облікового запису на Facebook, видаючи себе за Вас.

Якщо навідні запитання та повідомлення електронної пошти можуть підвести, то дуже важко видавати себе за когось по телефону (і це неможливо в прямих контактах).

Читайте також:
Чи можна побачити гостей сторінки в профілі на Фейсбук

Проблема з отриманням кодів друзями

Спробуйте подзвонити своїм друзям і отримати від них коди ще раз. Попросіть їх перевірити, чи є в їхньому повідомлення електронної пошти з веб-сайту Facebook. Це повідомлення містить посилання на Facebook, яка дозволить їм знайти свій код і передати його Вам.

Попередження безпеки

Видача себе за іншу людину і фішинг доступу до облікового запису є злочином. Якщо ініціалізує процедуру хтось інший, ніж законний власник акаунту, то йому загрожують серйозні правові наслідки.

Як допомогти другу відновити доступ

Отримав повідомлення з проханням про надання допомоги

Якщо хтось втратить доступ до облікового запису на Facebook, самим безпечним способом перевірки особистості є демонстрація того, що його друзі його знають. Ваш друг вибрав Вас в якості довіреної людини, який може допомогти йому в проходженні цієї процедури, і які можуть легко зв’язатися з вами по телефону.

Повідомлення електронної пошти, отримане з веб-сайту Facebook містить посилання на захисний код, який необхідно ввести одному по телефону для того, щоб допомогти йому відновити доступ до вашого облікового запису. Не передавайте код безпеки одному в разі неможливості підтвердження його особи через телефон.

Що означає можливість відновлення облікового запису

Відновлення доступу до облікового запису за допомогою друзів є безпечним способом підтвердження особи в разі втрати пароля або відсутності доступу для всіх облікових записів електронної пошти, пов’язаних з вашим акаунтом на Facebook.

Оскільки безпека та конфіденційність користувачів дуже важливі, система може скинути реєстраційні дані вашого облікового запису тільки після ретельної перевірки особистості.

Примітка: не всі облікові записи на Facebook можуть скористатися цією процедурою.

Хтось запустив процедуру відновлення доступу

Якщо ви отримали з сайту Facebook повідомлення електронної пошти під назвою Відновлення облікового запису на Facebook і ви думаєте, що хтось почав процедуру без Вашого дозволу, виконайте наступні дії, щоб захистити рахунок:

  1. Негайно зв’яжіться з друзями зі списку, що містяться в цьому повідомленні, і попросіть їх, щоб вони не брали участі у цій процедурі;
  2. Блокуйте обліковий запис.
Читайте також:
Як дізнатися номер телефону на фейсбук в 2 кличу

Примітка: Підтримка Facebook ніколи не попросить користувача ввести пароль по електронній пошті.

Моя довідка - Корисні поради