Як оплатити рекламу в Фейсбук: налаштування порогу білінгу

 • 3 Як правильно встановити поріг білінгу
 • 4. Що буде, якщо в момент списання на карті буде недостатньо коштів
 • Соціальні мережі є гарною платформою для просування бізнесу. Тут можна пропонувати товари і послуги, а також набувати їх. Нерідко виникає питання про те, як оплатити рекламу в Фейсбук. Існує кілька способів внесення грошових засобів, вибір яких залежить від виду бізнес-аккаунта.

  Як оплатити рекламу в Фейсбук: налаштування порогу білінгуОплатити рекламу в Фейсбук можна в Центрі реклами.

  Типи рекламних акаунтів за способом поповнення

  Існує 2 типу бізнес-профілів в Фейсбук:

  1. З ручної оплатою.
   Розміщення реклами можливо тільки після поповнення балансу. При роботі сума на рахунку буде зменшуватися після кожного замовлення послуг. Коли відбудеться обнулення балансу, реклама припиниться. Така система використовується більшістю соціальних мереж.
  2. З автоматичною оплатою.
   Зараховувати гроші на баланс у Фейсбук в цьому випадку необов’язково. Реклама буде розміщуватися постоплатным методом. Гроші списують з електронного гаманця або банківської карти.

  Способи оплати реклами для фізичних осіб

  Фізична особа може поповнити баланс допомогою кредитної картки, банківських додатків або електронних гаманців.

  Банківська карта

  Щоб оплатити рекламу цим методом, виконують такі дії:

  1. Заходять в Фейсбук. Вводять ІПН в налаштуваннях облікового запису. Знаходять вкладку “Реклама”.
  2. У нижній лівій частині сторінки натискають на вкладку “Налаштування платежів”. При першому відвідуванні доступно 3 способи оплати. Серед них вибирають потрібний.
  3. Натискають кнопку “Додати спосіб оплати”, після чого починають поповнення рахунку. У полі потрібно вказати строк дії та номер картки. Після переходу до наступного етапу платіжний інструмент стає активним. Вказані в обліковому дані повинні збігатися з особистою інформацією власника карти. В іншому випадку обліковий запис заблокують.
  Читайте також:
  Вконтакте через Фейсбук: як увійти в ВК через соціальна мережа Facebook

  Платіжна система PayPal

  Спосіб підходить для користувачів постоплатных акаунтів. Американська система електронних платежів вимагає прив’язки карти. Фейсбук виставляє рахунок, який сплачується при наявності коштів. Необхідно вибирати валюту, що використовується соціальною мережею. У налаштуваннях платежів задають новий пункт і знаходять в списку PayРal. Після цього вводять логін і пароль платіжної системи.

  Купон Facebook

  Цей метод також призначений для постоплатного розміщення оголошень.

  Отримати купон можна у таких випадках:

  • при відправці на електронну пошту власником соціальної мережі;
  • при перегляді рекламних постів з посиланням;
  • при співпраці з компаніями, які видають купони Фейсбук.

  Це платіжний засіб активують так:

  1. Вибирають розділ налаштувань реклами. Додають новий спосіб поповнення балансу.
  2. У списку вибирають пункт “Купон”. У відповідне поле вводять номер цього платіжного засобу. Натискають клавішу “Готово”. Після цього відобразиться баланс і термін дії купона.

  Через Сбербанк Онлайн

  Як оплатити рекламу в Фейсбук: налаштування порогу білінгуОплатити рекламу можна через Ощадбанк і Ківі-гаманець.

  Соціальна мережа виставляє рахунок, який сплачується через електронну банківську систему. Для цього реєструються в Ощадбанку Онлайн. Після цього підтверджують переказ коштів, витрачених на замовлення реклами. Банк стягує комісію за користування послугами.

  Qiwi-гаманець

  Для поповнення бюджету цим способом відвідують розділ “Налаштування платежів”. Вибирають потрібний метод поповнення. Після введення в поле необхідної суми натискають клавішу “Перевірити”. Якщо задано значення некоректно, його можна змінити. Потім вказують прив’язаний до гаманця номер. Здійсниться автоматичний перехід на сайт Qiwi, де процедура завершується.

  Як правильно встановити поріг білінгу

  Порогом білінгу називається сума, після списання якої надання послуг припиняється. Це допоможе уникнути непередбаченого витрати грошових коштів.

  Ліміт встановлюють так:

  1. Відвідують розділ “Налаштування”. Знаходять число, що відображає обсяг витрачених коштів.
  2. Поруч із знайденим значенням знаходиться клавіша “Задати ліміт”. Після натискання вводять потрібну суму. Використовуючи ту ж кнопку, зберігають зміни.
  Читайте також:
  Що робити якщо не приходить код підтвердження facebook

  Що буде, якщо в момент списання на карті буде недостатньо коштів

  Якщо коштів на картці не виявиться, соціальна мережа припинить розміщення реклами. З’явиться заборона на розміщення оголошень. Для зняття обмежень оплачують рахунок, для чого відвідують розділ “Manager”. Після натискання кнопки “Оплатити” кошти списують автоматично.

  Моя довідка - Корисні поради