Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook

Ви маєте можливість блокувати окремих користувачів Facebook для того, щоб вилучити його з кола друзів і заборонити писати особисті повідомлення або відтворювати матеріали, опубліковані Вами на особистій сторінці.

Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook

Люди, яких Ви блокували, не зможуть:

 • Переглядати матеріали, опубліковані вами у Хроніці,
 • Відзначати Вас.
 • Запрошувати Вас на заходи або в групи.
 • Починати розмову з Вами.
 • Додавати в друзі.

Блокування має двосторонній характер, тобто Ви теж не будете мати можливості почати розмову з заблокованим користувачем Facebook або додати його в ваш список друзів і т. д.

Пам’ятайте, що блокування не може запобігти всіх форм спілкування, таких як контакт в додатках або в групах, і відноситься виключно до використання Facebook, а не інших сервісів інтернету.

Примітка: зняття блокування не поверне встановленого раніше знайомства. Після блокування одного і видалення його зі списку заблокованих пристроїв, відновлення контакту зажадає відправлення запиту на додавання в друзі.

Як заблокувати людини на Facebook

Щоб заблокувати користувача Facebook:

 1. Натисніть кнопку Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook в правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook.
 2. Натисніть Як припинити настирливе спілкування?
 3. Введіть ім’я користувача або адресу електронної пошти людину, якого ви хочете заблокувати, а потім натисніть кнопку Заблокувати.

  Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook

 4. Після введення імені та прізвища виберіть із запропонованого списку конкретної людини, якого ви хочете заблокувати.

Заблоковані люди не повідомляються про цей факт.

Якщо ви не можете таким чином знайти конкретної людини, спробуйте зайти в профіль і вибрати пункт Поскаржитись/Заблокувати у спливаючому меню Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook.

Читайте також:
Як зберігати публікація з мережі Facebook для читання на потім

Якщо не вдається знайти людину, якого ви хочете заблокувати, ймовірно, він не користується Facebook або обрав параметрів конфіденційності. Пам’ятайте, що ви завжди можете вибрати аудиторію, якій доступні опубліковані Вами матеріали.

Хто може надсилати мені запити в друзі

За замовчуванням кожен користувач Facebook може запросити Вас у друзі. Якщо ви хочете змінити налаштування, які визначають, хто може надсилати запити на додавання в друзі:

 1. Натисніть на значок Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook в правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook і виберіть Параметри.
 2. Натисніть Конфіденційність в лівій колонці.
 3. Натисніть Змінити поруч з розділом Хто може надсилати мені запити на додавання в друзі?
 4. Виберіть аудиоторию у розкривному меню

Не можу знайти людину, якого хочу заблокувати

В разі проблем з пошуком людину, якого ви хочете заблокувати, можна скористатися функцією блокування, використовуючи адресу e-mail:

 1. Натисніть на значок Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook в будь-якому місці Facebook і виберіть Параметри.
 2. Натисніть Заблокуватиліворуч.

  Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook

 3. У полі Блокувати користувачів, введіть електронну адресу людини, якого ви хочете заблокувати, а потім натисніть кнопку Заблокувати.

Якщо вказану адресу електронної пошти пов’язаний з обліковим записом Facebook, то відповідний користувач буде заблокована. На жаль, з міркувань конфіденційності, Вам не буде надано інформацію про те, хто може бути пов’язаний із заблокованим адресою електронної пошти.

Яка інформація доступна після блокування

Функція блокування дозволяє запобігти більшість контактів із цією особою на Facebook, але, незважаючи на це, ви все одно можете зіткнутися наданими їм змістом.

Ось що можна побачити:

 • Повідомлення: Історія спілкування з заблокованим вами людина залишиться у вашій поштовій скриньці. Якщо заблокований людина включається в розмову в групі друзів, повідомлення будуть для Вас видно. Пам’ятайте, що ви можете залишити бесіду, в якій ви не хочете брати участь, або видалити беседеу, яка Вам не підходить.
 • Події, спільних друзів: Може статися, що ви побачите події, що стосуються співрозмовника через спільних знайомих. Наприклад, якщо заблокований людина відзначить спільного друга на фотографії, ви побачите це подія в Хроніці одного.
 • Фотографії: Ви можете побачити фотографії або позначки про заблокованому людині, які додали інші користувачі.
 • Групи: Заблокований Вами людина не зможе додати Вас в групу, але ви будете мати можливість побачити групи, створювані заблокованим користувачем і групи, до яких він належить.
 • Події: Заблокований Вами людина не зможе запросити Вас на захід, але ви можете бачити події, на які були запрошені одночасно і Ви, і заблокований користувач.
 • Ігри та програми: Так як ігри і програми підтримуються зовнішніми розробниками, блокування встановлена на Facebook для них не діє. Тому ви можете побачити заблокованого людини під час гри (наприклад, в чаті гри).
Читайте також:
Facebook база акаунтів і всіх даних

Як розблокувати людини на Facebook

Щоб розблокувати людини:

 1. Натисніть на значок Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook в правому верхньому куті головної сторінки, Facebook і виберіть пункт Як припинити настирливе спілкування?
 2. Натисніть ” Перегляд всіх заблокованих користувачів.

  Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook

 3. Натисніть Розблокувати поряд з іменем користувача, якого ви хочете розблокувати.

Примітка: Розблокований людина не буде автоматично доданий в список друзів. Якщо ви хочете, щоб ця людина знову опинилася в колі ваших друзів, ви повинні надіслати нове запрошення на додавання в друзі.

Моя довідка - Корисні поради