Як налаштувати рекламу в Instagram за допомогою прив’язки до бізнес-аккаунту у Фейсбуці

Таргетовану рекламу в соціальних мережах запускають, щоб продати товари або послуги, збільшити аудиторію. Ще 4 роки тому SMM-, PPC-фахівці, маркетологи та власники бізнесу використовували для просування “ВКонтакте”, а тепер шукають докладну інформацію про те, як налаштувати рекламу в “Instagram” через “Фейсбук”.

Що таке реклама в “Instagram” через “Фейсбук”

Як налаштувати рекламу в Instagram за допомогою привязки до бізнес аккаунту у ФейсбуціЗначок Инстаграма.

Массфолловинг, масслайкинг, робота з лідерами думок – базові способи розкрутки аккаунта в соціальних мережах. Щоб завоювати лояльних передплатників, для просування використовують таргетинг. Оголошення бачать тільки ті, хто підходить за інтересами, місцем проживання та іншим критеріям.

Реклама запускається через FB, оскільки останній в 2012 р. купив “Instagram” і зараз виконує функції майданчики-агрегатора. Дані для таргетингу заповнюються з урахуванням знань про аудиторії “Фейсбуку”, а оголошення показуються тим, чиї FB і Instagram акаунти пов’язані.

У “Фейсбук” кожен місяць заходить 53,5 млн росіян, більшість яких платоспроможні. Таргетинг призведе потенційних клієнтів, а не любителів безкоштовних бонусів.

Що потрібно врахувати перед запуском

Перед тим як зробити оголошення, потрібно визначитися з метою і бюджетом. Це може бути збільшення трафіку, конверсії, впізнаваності, відвідування магазинів, встановлення програми і т. д. Сума вкладень залежить від товару, його вартості, популярності бренду, рівня конкуренції. Щоб розрахувати, скільки доведеться витратити на просування, потрібно створити 2-3 тестових оголошення, почати кампанію і оцінити результати: скільки коштує один клієнт, яка чистий прибуток отримано і т. д.

Перед тим як запустити рекламну кампанію, потрібно:

 • створити бізнес-акаунти в “Фейсбуці” і “Инстаграме”;
 • інтегрувати профілі;
 • вибрати зручний спосіб оплати: через PayPal, Qiwi або карту.

При першому запуску реклами спосіб оплати потрібно вибрати після налаштування.

Як налаштувати рекламу в Instagram за допомогою привязки до бізнес аккаунту у ФейсбуціЗначок Фейсбуку.

Читайте також:
Чому Фейсбук просить завантажити фото для перевірки і скільки це займає часу

Порядок налаштування реклами через майданчика

В покрокової інструкції описаний порядок налаштування реклами від створення бізнес-аккаунта до оплати оголошень.

Створення бізнес-аккаунта на ФБ

Перший крок – потрібно зареєструвати бізнес-сторінку на “Фейсбуці”:

 1. Відкрити основне меню.
 2. Перейти на вкладку “Сторінки”.
 3. Натиснути “Створити сторінку”.
 4. Вибрати категорію. Після натискання на кнопку “Почати” з’являться поля для заповнення: “Назва”, “Категорія”, “Адреса”.
 5. Додати фото профілю та обкладинки.

Прив’язка аккаунта “Instagram”

Наступний етап – зв’язати сторінки в 2 соціальних мережах. Для цього необхідно:

 1. Увійти в “Налаштування”.
 2. Вибрати зі списку “Instagram”.
 3. Натиснути “Увійти” і ввести логін і пароль від аккаунта в “Инстаграме”.

Досить підключити сторінку, щоб управляти публікаціями та коментарями з однієї соцмережі і створювати рекламу для просування.

Створення таргетованої реклами

Як налаштувати рекламу в Instagram за допомогою привязки до бізнес аккаунту у ФейсбуціЛоготипи Инстаграма та Фейсбуку.

Після підготовчих етапів потрібно налаштувати кампанію:

 1. Відкрити Ads Manager.
 2. Вибрати мету кампанії. Для нових організацій на ринку підійде “Впізнаваність бренду”. Для тих, кому важливі переходи на сайт, – пункти зі списку “Ліди”. Один з найпоширеніших варіантів – “Трафік”. Його мета – привести користувачів з “Инстаграма” на сайт.
 3. Вибрати, куди направляти трафік. Це може бути пост, інтернет-магазин, сайт. Далі слід визначити географію і вік користувачів, інтереси цільової аудиторії. В одній кампанії об’єднують схожі показники.
 4. Вибрати плейсменты. “Фейсбук” рекомендує залишити “Автоматичні плейсменты”, але в такому разі оголошення будуть показуватися скрізь: у стрічці і сторіс FB, в месенджері. Щоб транслювати рекламу тільки в “Инстаграме”, потрібно вибрати “Редагувати плейсменты” і залишити галочки на стрічці новин або Instagram Stories.
 5. У блоці “Бюджет і графік” потрібно вибрати подію, під яке буде оптимізована рекламна кампанія: перегляди цільових сторінок, кліки по посиланнях, денний охоплення серед нових користувачів, покази. Потім встановити ставку (поле необов’язково заповнювати), вартість, дати початку і закінчення показу оголошень. Натиснути “Продовжити”.
 6. Вибрати формат оголошення, зображення, ввести текст (Google AdWords можна переглянути популярні запити), URL сайту і заклик. Натиснути “Підтвердити”.
Читайте також:
Як додати аудіо в фейсбук - в 3 кліка

Порядок оплати цільових оголошень

Після налаштування кампанії залишається вибрати спосіб оплати і ввести дані. Для верифікації карти на рахунку повинно бути не менше 1 дол. США. “Фейсбук” спише суму і відразу ж поверне її.

Після оплати починається показ оголошень. Вимкнути його або змінити налаштування можна в будь-який момент в рекламному кабінеті.

Часті помилки при налаштуванні реклами через “Фейсбук”

Рекламна кампанія може не дати бажаних результатів, якщо на сторінці, на яку перейде користувач, міститься нерелевантная інформація. Або реклама орієнтована не на цільову аудиторію продукту.

Основні помилки при налаштуванні реклами:

 1. Вибір неправильної мети. FB показує оголошення аудиторії, яка імовірніше здійснить цільове дію. Запуск реклами з відео та налаштування завдання “Перегляди” призведе людей, які дивляться ролики, але рідко переходять на сайти. Щоб користувачі кликали на посилання, краще вибирати мету “Трафік”.
 2. Нерелевантні контент на сайті. Якщо переходів по оголошеннях багато, а конверсионное дія на сайті або лендинге здійснюють одиниці – причина в якості сторінки. Потрібно відстежити коефіцієнт конверсії, перевірити, чи збігається те, що обіцяли в рекламі, з заявленої на сайті інформацією.
 3. Реклама порушує правила FB. Платформа постійно оновлює і доповнює вимоги, які регулюють розміщення пропозицій. “Фейсбук” припинить трансляцію оголошення, якщо воно не відповідає даним нормам.
 4. Занижений бюджет. Оголошення з низькою вартістю можуть не показуватися, т. к. інші рекламодавці вибрали ставки вище. FB попереджає про це, коли вказується мінімальна ціна.
 5. Неправильно націлено. Реклама може не принести очікуваного зростання продажів, якщо вказати лише географію, стать і вік. Щоб точніше визначити таргет, потрібно звузити аудиторію. Для продажу будівельних матеріалів в сфері B2B виберіть “Інтереси” → “Будівництво”, а в меню “Демографічні інтереси” → “Посади” додайте “Директора”.
 6. Поганий контент. Нерелевантні зображення низької якості, тексти без переваг – і потенційні клієнти пройдуть повз пропозиції.
 7. Запуск реклами на цілодобовий показ. Оскільки оголошення примелькається, а бюджет буде витрачатися на покази в “погане” час: коли низький трафік і маленький показник конверсії.
Читайте також:
Можливість заробітку з допомогою соц.мережі Фейсбук

Крім того, помилка може бути не в налаштуванні реклами, а у перегляді статистики та очікуванні результатів через 2 години після запуску. Щоб оцінити ефективність оголошення, потрібно дочекатися стабілізації показників.

Моя довідка - Корисні поради