Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзів

Власники сторінок у соцмережі часто запитують, як у Фейсбук подивитися дні народження друзів, щоб не пропустити захід і заздалегідь підготуватися до привітання людини. Зробити це нескладно, якщо мати під рукою комп’ютер або телефон. Для зручності можна включити інформування про іменинах по СМС, поштою або іншим способом. Наведемо покрокові інструкції для кожного з питань.Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзів

Як в Facebook подивитися дні народження

Привітання друзів з днем народження — одна з особливостей соціальної мережі, що дозволяє зробити людині приємне і відправити йому найкращі побажання на найближчий рік. За замовчуванням у Фейсбук налаштовані оповіщення, що дозволяють дізнатися потрібну дату і написати привітанням. Мінус в тому, що інформація приходить в останній момент, і людина не встигає підготуватися до події. Щоб уникнути таких ситуацію потрібно заздалегідь подивитися дати народження, а для цього потрібно знати, де може міститися така інформація.

Як подивитися на ПК

Для отримання наочної інформації загляньте в акаунт на ПК, де відомості викладені в доступному вигляді, а сам процес отримання даних не займає багато часу. Щоб подивитися ІН одного зробіть наступне:

  1. Увійдіть на свою сторінку в Фейсбук під особистими даними.
  2. Тисніть на кнопку Головна в центральній частині сторінки.
  3. Зліва знайдіть пункт Заходи.

Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзів

 1. Перейдіть в розділ Дні народження.

Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзів
На сторінці можна подивитися найближчі іменини друзів із зазначенням дати, дні тижня і віку людини, якщо цей параметр не прихований самим користувачем. Якщо опуститися нижче, можна побачити дні народження по місяцям з відображенням картинок кожного з друзів. При наведенні на аватарку можна побачити точну дату.

Читайте також:
Скільки користувачів фейсбук - Відвідуваність

Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзівЯкщо вам потрібно швидко подивитися день народження конкретного одного в Фейсбук, дійте іншим шляхом:

 1. Перейдіть в профіль людини, який вам цікавий.
 2. Увійдіть в розділ Інформація.
 3. Знайдіть праворуч угорі дані за датою народження людини.

Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзівІнформація по іменин одного може бути прихована у налаштуваннях особистого профілю. У такому разі побачити ІН не вийде.

Як подивитися на телефоні

Якщо під рукою лише смартфон, в ньому також можна подивитися дні народження друзів у Facebook. Але тут алгоритм дій буде трохи відрізнятися. Зробіть наступне:

  1. Увійдіть в повну версію Фейсбук і авторизуйтесь, якщо це не зроблено раніше.
  2. Клікніть на три вертикальні смужки (розташовані праворуч угорі).
  3. Тисніть на кнопку Заходи.

Як і де в Фейсбук подивитися дні народження друзів

 1. Перейдіть в розділ Організовано вами.
 2. Внизу буде список друзів, у яких очікується найближчим часом ІН.

Можна поступити іншим чином. Увійдіть у профіль потрібну людину і нижче натисніть на посилання «Дивитися інформацію про …». Там будуть всі необхідні відомості, в тому числі і день іменин.

Якщо у телефоні встановлений Facebook Lite, зробіть наступне:

 • увійдіть в додаток;
 • клікніть на кнопку Заходи;
 • тисніть на кнопку дні народження.

Система Фейсбук видає весь список із зазначенням дати та можливістю відразу перейти в профіль людини. Як і у випадку з комп’ютером, необхідної інформації може не виявитися, якщо людина вирішила закрити її від інших учасників соцмережі.

Налаштування сповіщень про ІН

Щоб не забути про важливу подію і вчасно відправити листівку, налаштуйте повідомлення про дні народження друзів. Для цього увійдіть в профіль, натисніть стрілку вниз праворуч вгорі і виберіть розділ Налаштування. Там увійдіть в Повідомлення, а після в центральній частині відшукайте блок під назвою Дні народження. Тепер розкрийте цей розділ і встановіть необхідні параметри. Тут можна увімкнути або вимкнути такі повідомлення:

 • push;
 • по електронній пошті;
 • по СМС;
 • отримання найближчих і пройшли іменин.
Читайте також:
Повернути гроші у фейсбук на карту — Варіанти

Після завдання потрібних налаштувань можна не переживати про випадковому пропуску ІН товариша.

Підсумки

Знання, як в Фейсбук подивитися дні народження друзів, може знадобитися відповідальним людям. Завчасне отримання інформації виключає пропуск важливої події і дозволяє заздалегідь підготуватися до події (знайти листівку, купити подарунок або виконати інші кроки).

Моя довідка - Корисні поради