Як Facebook вибирає новини для показу в особистому профілі

Як Facebook вибирає найцікавіші новини

Алгоритм актуальності визначає найцікавіші події на основі декількох факторів, таких як кількість коментарів, хто підписався на ці сторінки в Facebook і тип події (наприклад, фотографія, відеозапис, зміну статусу і т. д.).

Як Facebook вибирає новини для показу в особистому профілі

Якщо у вас є відчуття, що повз Вас проходять події, які Ви хотіли б бачити у своїх новинах на Facebook, відрегулюйте параметри.

Чому в стрічці з’являються події чужих людей і груп

У ваших стрічках новин з’являються події про дії ваших друзів на Facebook, в тому числі використання кнопки Like і коментарі, додані вашими друзями на повідомлення користувачів, які не є вашими друзями.

Якщо ви не хочете бачити в стрічці новин подій, що стосуються діяльності цього одного на Facebook, ви можете відключити спостереження за одним.

У вашій стрічці новин на Facebook також можуть з’являтися події, пов’язані з публікаціями та коментарями, доданими вашими друзями у відкритих групах, до яких ви не належите.

Новини про осіб, які не прийняли запит на додавання в друзі

Якщо ви посилаєте комусь запрошення на додавання в друзі, то публічні події (наприклад, публікації яких був обраний пункт конфіденційність Публічні, можуть почати з’являтися у вашій стрічці новин).

Завдяки цьому, Вам не доведеться чекати відповіді на ваш запит на додавання в друзі, щоб бачити публічні новини, про це.

Люди, які ще не прийняли ваші запити на додавання в друзі, будуть видні на сторінці Друзі.

Якщо ви не хочете бачити в стрічці новин події, що стосуються осіб, які ще не прийняли ваш запит на додавання в друзі, ви можете приховати їх. Для цього наведіть вказівник на правий верхній кут події і натисніть на інформацію, що з’явилася посилання Приховати.

Читайте також:
Реєстрація особистої сторінки в соціальній мережі Facebook

Ви також можете видалити людини з числа друзів, натиснувши на значок ? поруч з його ім’ям на сторінці Друзі.

Моя довідка - Корисні поради