Як додати музику в Фейсбук: докладна інструкція

Facebook – найбільша соціальна мережа в світі. Створена для спілкування та обміну фотографіями, вона постійно розширювала набір функцій, надала доступ до ігор, музики, відео. Знаючи, як додати музику в Фейсбук, ви зможете поділитися записом з друзями або обговорити її з шанувальниками.

Як додати музику в Фейсбук: докладна інструкціяМузика на Фейсбук.

Як додати музику в Фейсбук на сторінку

Фейсбук постійно отримує скарги від користувачів на відсутність зручного сервісу для прослуховування музики. Зараз на сайті немає можливості завантажувати і прослуховувати аудіо, це пов’язано зі складнощами, що виникають у зв’язку з авторськими правами на усі музичні твори. Фейсбук проти незаконного розповсюдження музичних файлів.

Навіть якщо ви автор пісні, вам доведеться спочатку завантажити її на сторонній ресурс і тільки потім поділитися посиланням на Фейсбуці.

Способи додавання музики на свою сторінку:

  • розмістити у себе публікацію з посиланням на потрібний трек;
  • знайти чиюсь публікацію, скориставшись пошуком по сайту, і додати до собі;
  • перетворити аудіо у відео і завантажити його в свій профіль.

Щоб розмістити посилання на своїй сторінці, знайдіть вподобану вам пісню, наприклад на YouTube, натисніть кнопку «Поділитися» і виберіть із запропонованих способів значок з іконкою «Фейсбук». У новому вікні відкриється форма для розміщення посилання на вашій сторінці. В ній ви зможете додати опис, свою думку про це треку або кліпі. Виберіть спосіб розміщення: поділитися в групі, в особистому повідомленні або у стрічці новин для всіх друзів. Внизу сторінки натисніть на кнопку «На Facebook», і посилання буде розміщена.

Як додати музику в Фейсбук: докладна інструкціяДодавання музики в Фейсбук на свою сторінку.

 

Якщо ви поділилися посиланнями з YouTube або з інших сервісів, з якими у Фейсбуку є угода про співпрацю, то ваше посилання буде оформлена з вікном перегляду. Зайшов гість зможе подивитися відео або послухати пісню прямо на вашій сторінці, не переходячи по посиланню.

Фейсбук ігнорує пропозиції спростити або змінити процес розміщення аудіо.

Але зате ніяких обмежень на розміщення відеофайлів на цьому сайті немає. Якщо розміщення посилання вам не підходить, а свою пісню ви хочете завантажити тільки на Фейсбук, найпростіше буде конвертувати аудіо в формат відео і запостити в такому вигляді.

Читайте також:
Увійти на Фейсбук на мою сторінку без реєстрації або без пошти

Для конвертації можна використовувати онлайн-сервіси або програми для роботи зі звуком, мають можливість такого перетворення. В процесі конвертації буде необхідно підібрати зображення або відеозапис, на яку буде накладена музика. Після перетворення збережіть результат на комп’ютер і завантажити на свою сторінку в Facebook.

При додаванні нової публікації натисніть кнопку «Фото/відео» і знайдіть файл, збережений на вашому диску. Завантаження займе якийсь час, після цього потрібно буде натиснути на кнопку «Поділитися», і відео з’явиться на сторінці в стрічці новин у ваших друзів і передплатників.

Запостити аудіо на стіну

Розділ «Музика», який знаходиться в профілі користувача, не містить аудіофайлів. Тут опублікована інформація про музичні смаки господаря сторінки, записи з поміткою «Подобається». Відео з музикою, якщо ви залили його зі свого комп’ютера, після модерації з’явиться в розділі «Фото», в альбомі з відеозаписами. Тут його можна редагувати або видалити.

Виберіть відео, яке ви хочете запостити на свою стіну в Фейсбуці, і натисніть кнопку «Поділитися». Воно з’явиться на вашій сторінці і в стрічці новин ваших друзів.

Якщо ви не хочете показувати ваше відео всім друзям, ви можете налаштувати приватність, тоді бачити його на своїй сторінці будете тільки ви або ті, кому ви самі хочете показати запис. Для цього натисніть на кнопку «Поділитися», виберіть з випадаючого списку аудиторію, якій буде доступна публікація: «Всі друзі», «Друзі”, крім…», «Вибрані друзі» або «Тільки я».

Як додати музику в Фейсбук: докладна інструкціяПоділитися публікацією на Фейсбук.

Якщо ви автор пісень, то Фейсбук допоможе вам розширити аудиторію і спростити спілкування зі слухачами. Спробуйте вийти в прямий ефір з живим виконанням. Онлайн-трансляція можлива на сторінці користувача або в співтоваристві. Запускаючи трансляцію відео на своїй сторінці, ви зможете вибрати аудиторію самостійно. При веденні трансляції в співтоваристві врахуйте, що дивитися її зможуть усі учасники групи.

Читайте також:
100% безкоштовний доступ до фейсбук мтс деталізації
Моя довідка - Корисні поради