Як додати і просувати Facebook сториз? – Facebook Blog

Що ж являє собою Facebook Stories? Як грамотно використовувати функціонал? Ці питання цікавлять велику кількість користувачів. Інтерес до опцій значно збільшився після того, коли на ресурсі стали висвітлюватися короткі історії друзів…….

Як виглядають Історії ФБ ?

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

А адже Раніше Історії читалися ось так ? Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Тепер трохи інший формат….

 

Кадри активності протягом дня зникають через добу.

Аудиторія:

Сториз в Фейсбук щодня дивляться 300 мільйонів чоловік.

Тому запуск реклами є відповідальною справою.

Особливості функції

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Facebook Stories являє собою аналог соціальної платформи Instagram. Величезна кількість користувачів задають запит даної опції в пошуковій системі, щоб вивчити її можливості.

Причина створення:

Вихід на ринок програми «Snapchat» змусив компанію Фейсбук шукати нові шляхи для модернізації.

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Придбання конкурента не вдалося, тому перед інженерами Цукерберга були поставлені амбітні завдання.

Звідки прийшла ідея:

Організація «Snapchat» є в повній мірі незалежною. Загальна вартість активів компанії складає 30 мільярдів доларів. Фішкою розробника є те, що користувачі програми можуть знімати короткі повідомлень. Після перегляду інформація зникає.

Розробники Фейсбук перейняли схожу річ і оперативно інтегрували її в платформу Instagram. В результаті була збільшена цільова аудиторія. ?

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

FB Історії

При активному використанні Фейсбуку рекомендується знімати Stories.

Переваги:

Тут зосереджений мінімальний рівень конкуренції. При наявності декількох тисяч друзів мінімум 10 з них будуть знімати історії кожен день.

Рівень конкуренції:

 1. Таким чином, показник по додаванню історій у популярній соціальній мережі становить менше 1%.
 2. Так, наприклад, в Instagram даний показник становить 79,9%.

Розробники платформи Facebook роблять ставку на історії в якості конкурентного етапу. Технологія дозволить залучити додатковий потік користувачів, які підписані на Вас. Профіль стане більш помітним. Популярність стане неминучою. Можливості методу є абсолютно безкоштовними.

Механізм додавання

Для додавання історії потрібно виконати кілька нескладних дій. Розібратися в алгоритмі зможе навіть недосвідчений користувач.

Порядок кроків наступний:

 1. Відкрийте доступ безпосередньо до камери;Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook BlogЯк додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog
 2. Сформуйте персональний оригінальний контент. Зробити знімок вийде, просто натиснувши на кнопку, розміщену в центрі екрану. Вона також служить для запису відео;Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog
 3. Поділіться stories в мережі. Для виконання даного процесу натискається спеціальний значок стрілки, яка знаходиться в центрі екрану. Визначтеся з власною історією і клікніть по області «відправити» (знак стрілочки). Інформація відправляється далеко не всім учасникам, а конкретного одному в особистих повідомленнях.
 4. Дізнайтеся про те, хто вивчив ваші персональні stories. Аналіз історій в соціальній мережі Фейсбук є простим процесом. У нижній частині екрана розташований лічильник, який контролює потік глядачів. Таким чином, користувач зможе наочно переконатися в статистиці переглядів профілю. У випадку кожного нового перегляду історії буде висвітлюватися синя крапка. Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog
 5. Можливість для реагування на відповіді різних користувачів. У такому випадку система видає відгуки в загальних повідомленнях. Набирайте текст в полі під коментарем одного.

 

Кльові ефекти які можна накласти ?

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

 

Формат сториз в Фейсбук можна вибрати різний. Після відображення запису в історії, вона зберігається добу. Технологія надійно працює вже Снапчат і Instagram.

Застосування реклами

Реклама в сторіс Фейсбук є ефективною. За стандартних налаштувань додаток показує photo протягом шести секунд. Відео в 3 рази довше. З метою створення реклами користувачами активно використовується ADS Manager (API). Для початку показів вибирається відповідний плейсмент. В instagram кожна трансляція виставляється в ручному режимі.

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Параметри реклами:

 1. Розробники компанії Facebook рекомендують задіяти картинки з роздільною здатністю 1080*1920 пікселів.
 2. При цьому співвідношення сторін має пропорцію в 9:16. Тут розміщується невелика кількість тексту.
 3. У момент застосування відео загальна тривалість файлу на повинна перевищувати 15 секунд і обсяг даних в 2,3 Gb. Мінімальний рівень якості video повинен складати 720 p.

Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Користувач без проблем може вибрати зручний для нього формат реклами.

Величезна кількість брендових організацій використовують функціонал для проведення ефективних маркетингових компаній. Як зробити сторіс у фейсбук?

В процесі швидко розбереться навіть недосвідчений користувач.Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Імениті виробники і продавці активно застосовують розробку, так як вона добре видно, і її популярність помітно зростає.

Архів історій

Розробка і публікація в соціальній мережі історій є доступною лише для певної кількості аудиторії протягом доби. Після зазначеного терміну цінну інформацію можна зберегти в спеціальному архіві.

 • Для знаходження даної галузі потрібно перейти в верхній лівий кут персонального профілю (значок «Архів»).

Stories від Facebook запущені по всьому світу. Команда розробників соціальної мережі робить акцент на просуванні функції. Користувачі мають можливість бути завжди в тренді і оперативно дізнаватися про поточні події в житті їхніх друзів. З контентом для Stories можна без проблем експериментувати.

Ефекти:

В історію можна додати наступні елементи:

 1. Музичні твори уривки і повні треки.
 2. Унікальні наклейки.
 3. Розгорнуті опитувальники.
 4. Спеціальні тексти
 5. Конкретне місце розташування.Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Складно поділитися ? — Інструктаж

Користувачі мають можливість для поширення історії з ПК в додатку Facebook для iOS або Android. Додані фото і відео легко проглядаються в соціальній мережі або месенджері. Власник облікового запису може в будь-який час вказати власну історію певному колі друзів.

Як просувати сторіс через Фейсбук конкретно?

Ось кілька кроків:

 • перейдіть у вкладку «Сториз», які розташовані в верхній частині правого кута;
 • далі клікніть по області, щоб додати історію;Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog
 • наберіть конкретні розміщення або перейдіть до «Photo/video»;
 • для додавання графічних або відеофайлів клікніть по інструменту для активації певної аудиторії. Поширеними формами є «Доступне всім» і «Друзі»;
 • активувавши функцію «Поділитися», Ваша інформація стане доступною для певного кола друзів.

 

Визначення людей, які побачили мою історію

Як додати сторіс у Facebook вже докладно розглянуто. Велика кількість користувачів цікавить інформація, хто переглянув публікації.

Клацнувши по значку «Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog», ви зможете докладно вивчити контакти.

Секрет широкої популярності stories полягає в оптимальному поєднанні в собі низку якостей.

Розглянемо кожну з них детальніше:

 1. Особисті історії. Розділ зберігає photo і video селфи. Також сюди входять фрагменти вашого життя, особисті моменти, що впливають на роботу. Улюблені цитати і філософські міркування без проблем збережуться на ресурсі.
 2. Цінні історії. Це надійний і перевірений механізм для формування нетерпимості людей до ваших оновлень. Запропонуйте користувачам практичні рекомендації, продемонструйте ключові події і підберіть цінні книги.
 3. Позитивні історії. Facebook в більшій мірі являє собою платформу для розваги. Тому ставку на мотивацію, натхнення, гумор і нові способи житті завжди є актуальними.
 4. Секретні історії. Спеціальні таємниці і ексклюзивні події виступають цієї привілеєм. Отримавши знання, ви можете стати першовідкривачем у певній справі. Для цього користувачі використовують ексклюзивні пропозиції та приватні моменти з життя. Секрет успішної інтеграції інструментів дозволить вам рости. Робіть прогнози, про які буде знати обмежена кількість людей.
 5. Бізнес – напрямок. Надсилайте на контент сайту. Залучати додатковий потік користувачів слід грамотно. Публікуйте невеликі фрагменти коштовного контенту. Залишок інформації буде показаний у прямому ефірі або на сторонньому сайті. Вмикайте заклик до дії. Таким чином, здійснюється перенаправлення глядачів на основну частину вмісту. Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog
 6. Плануйте і втілюйте в життя унікальні пропозиції.

Як налаштувати рекламу в сторіс через Фейсбук без помилок? Попередньо вивчіть особливості процесу і дерзайте. Тільки так ви розберетеся в практичних варіанти розв’язання проблеми.

Основні недоліки цієї функції в Instagram:

Ключовим недоліком реклами в Instagram Сторіс виступає неможливість додавання тексту або розповсюдженні посилань. Користувач просто обмежений у діях. Ліміт також стосується тривалості висвічування зображень і відео.

Успіх реклами багато в чому залежить від винахідливості безпосередньо власника. Тут не завадять креативні ідеї і тонке мислення.

Творець Фейсбуку в РФ ? Як додати і просувати Facebook сториз?  Facebook Blog

Моя довідка - Корисні поради