Як додати аудіо в фейсбук – в 3 кліка

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

При створенні публікації на фейсбук можна завантажувати свої зображення, фотографії і відео. Однак завантаження аудіофайлів немає. Є кілька порад, які підкажуть, як додати аудіо і поділитися ним зі своїми друзями і передплатниками у фейсбук, це різноманітить контент на сторінці і приверне увагу аудиторії.

Чому не підтримуються звукові формати ?

Інші соціальні мережі дозволяють своїм користувачам завантажувати музику, ділитися і завантажувати вподобані композиції.

? Однак такої функції, як завантажити аудіо, чомусь у фейсбук немає. Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Цьому є свої причини:?

 1. Строге дотримання авторських прав. Серед музичних файлів найбільший відсоток нелегального контенту.
 2. Спочатку ідея створення соціальної мережі полягала в спілкуванні і швидкої листуванні. Часта завантаження і просушування музики будуть створювати додаткове навантаження і порушувати роботу.
    

Але Ми розповімо як це зробити : Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка ?

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Способи записати і викласти

Незважаючи на те, що в стандартному функціоналі не передбачено, як викласти аудіо запису в фейсбук, прямої заборони немає. Це можна зробити, застосувавши один з непрямих способів

? ? Сервіси для завантаження музики

Якщо скористатися одним з популярних сайтів, вставити музику в свою публікацію можна всього за три кліка.

1. Яндекс-Музика. Вимагає обов’язкової авторизації. Кожен пропонований плейлист або трек має кнопку «Поділитися», доступні всі популярні соц. мережі. Після натискання на кнопку з логотипом фейсбук система автоматично сформує публікацію, залишиться тільки підтвердити її. Можна скопіювати посилання на контент в яндекс-музиці і вставити її у вікно «Що у вас нового» у своєму профілі фейсбуку, після опублікування обкладинка стане відображатися, а публікацію можна буде відредагувати і видалити текст посилання. Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

2. Sound Cloud. Сервіс англійською мовою, але інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Зручний процес реєстрації: є вхід через facebook, Можна ділитися вже наявними файлами або завантажувати свої. Є кнопка «Поділитися», можна скористатися їй для створення швидкої публікації або скопіювати посилання для вставки в новий матеріал.

3. YouTube. Відео хостинг має широкий вибір музичних кліпів, під кожним роликом є кнопка «Поділитися», після вибору кнопки з піктограмою facebok буде створена публікація з вбудованим плеєром, який буде програвати ролик одразу зі сторінки у соціальній мережі.

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Тобто процедура можлива через вставку з Будь-якого іншого сайту

Супер простий метод — Посиланням

Якщо скористатися одним з популярних сайтів, вставити музику в свою публікацію можна всього за три кліка. Використовуючи сторонній джерело, можна зробити одним із способів:

 1. Скопіювати посилання на музичний файл з адресного рядка, після чого вставити її в свою публікацію. Після натискання кнопки «Поділитися», звуковий файл стане доступний аудиторії для прослуховування, а публікацію можна буде відредагувати текст і посилання з неї видалити.Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка
 2. Скористатися вбудованими сервісами «Поділитися на фейсбук», які є практично на всіх популярних сайтахЯк додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

 

? ? Програми

У додатках фейсбуку є цілий розділ «Музика». Тут можна вибрати один з музичних сервісів, натиснувши кнопку «Почати прослуховування». Прив’язавши свій профіль до додатком, можна буде ділитися треками у своїй стрічці.

 

Створення відео зі звуком

Всім добре відомий спосіб, як додати відео, він допоможе розібратися з тим, як завантажити аудіо в фейсбук, це буде найзручніше робити з комп’ютера.

Достатньо скористатись одним з додатків для створення власного відео, наклавши на нього потрібний звук. Це може бути відео або фото презентація. Головна умова – щоб формат підтримувався соц. мережею. Зі списком форматів можна ознайомитися тут.

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Нижче представлені популярні безкоштовні сервіси для створення власного оригінального контенту:

 1. Slideshow-creator — безкоштовна програма для створення власних слайд-шоу зі звуковим супроводом. Дозволяє зберігати файли у форматі MKV, AVI, FLV, MP4 або AVI.
 2. Windows Movie Maker – ця програма була на всіх комп’ютерах, де встановлена windows. Тепер її можна завантажити безкоштовно. Інтерфейс російською, можна робити плавний відеоряд з фото, працювати з відеозаписами, і додати будь-який звуковий супровід.
 3. Avidemux – сервіс англійською, але все ж має свої плюси за рахунок широкого функціоналу і швидкості обробки. Можна різати відео, перемішувати і склеювати частини, додавати візуальні ефекти і звук.

Колекція звуків

Тепер, маючи в арсеналі набір інструментів для створення роликів, можна приступати до творчості. Однак вибираючи треки, необхідно пам’ятати про авторські права, адже можна порушити закон, навіть не підозрюючи про це.

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Для своїх користувачів фейсбук зібрав власну колекцію звуків. Ці файли можна використовувати, не побоюючись порушити авторські права: весь контент належить компанії і може вільно використовуватися для публікацій на facebook і Instagram. Тут є музичні композиції, звукові ефекти і навіть звуки космосу від NASA. Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка Колекція постійно поповнюється.

 1. Для того щоб почати роботу з колекцією, потрібно перейти за посиланням.
 2. У лівому стовпці вибрати розділ «Колекція звуків».
 3. Знайти потрібний трек за допомогою рядка пошуку або фильтов (жанр, настрій, вокал).
 4. Скачати файл.
 5. Тепер, використовуючи додаткове ПО для створення відео, можна накласти цей звук в незмінному вигляді, створити або відредагувати його.

Не можна створювати публікацію з використанням тільки музики з колекції, без відео.

 

Голосові повідомлення

Крім створення публікацій із звуком, є можливість записати аудіо повідомлення і відправити його своїм друзям в фейсбук, для цього потрібен месенджер. У мобільному додатку є стандартна кнопка мікрофона, утримуючи яку, потрібно записати послання, а потім відправити.

Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка

Крім цього, в веб-версії мессендера, при написанні повідомлення доступна кнопка «Прикріпити» у вигляді скріпки. Тут можна прикріпити і відправити будь-який файл, в тому числі і аудіо, збережене на пристрої.

 

Звук в Сториз

Одна з найбільш популярних новинок у сфері створення контенту – короткі історії, які можна супроводжувати всілякими спецефектами. Набір опцій постійно поповнюється: рамки, спецефекти, написи, опитування. Одне з останніх оновлень – музичні наклейки. Раніше відео в історіях можна було озвучити тільки двома способами: або це звук самого відео, або потрібно спеціально монтувати ролик за допомогою додаткового ПЗ.

 1. Тепер, щоб скористатися музичними наклейками, потрібно:
 2. Почати створювати історію, клікнувши на іконку «Камера» нагорі ліворуч прямо в кутку.
 3. Створити фото або видосы, після чого клікнути на іконку «Наклейки».Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка
 4. Змахнути екран вправо, стане доступний набір музичних треків, наклейка буде виглядати як напис із зазначенням треку й виконавця.
 5. Після додавання музики можна вибрати частину треку, яку потрібно програвати під час показу stories.Найближчим часом користувачі чекають можливість додавати пісні на свою сторінку і ділитися улюбленими треками з друзями. Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка Як додати аудіо в фейсбук  в 3 кліка
Моя довідка - Корисні поради