Як додати адміністратора на сторінку в Фейсбук

Коли учасників в співтоваристві стає багато, у власника виникає потреба в співробітника, який буде допомагати підтримувати порядок, переглядати і публікувати свіжі матеріали. Призначити помічника на нову посаду нескладно – нижче наведено простий спосіб, як додати адміністратора на сторінку в «Фейсбук».

Як додати адміністратора на сторінку в ФейсбукВікно з налаштуваннями для додавання адміністратора на сторінку спільноти в Фейсбук.

Наявні ролі в управлінні групою

Facebook передбачив 5 типів керівників, наділених різними повноваженнями:

 1. Адміністратор. Головна посада в групі з необмеженими можливостями. Тільки ця людина може роздати повноваження іншим людям, поміняти ці права і забрати їх. Він здатний здійснювати всі операції, доступні іншим учасникам, а також ліквідувати співтовариство.
 2. Редактор. Його завдання – публікувати нові пости і редагувати вже розміщені, дивитися за коментарями, змінювати або видаляти. Цей чоловік всього на 1 щабель нижче власника.
 3. Модератор. У його повноваження входить комунікація з читачами та передплатниками. Він стежить за порядком у співтоваристві та дотриманням правил, а також може видаляти коментарі користувачів.
 4. Рекламодавець. Людина, який публікує рекламні пости.
 5. Аналітик. Посада, на яку відведено менше всього повноважень. У його завдання входить відстеження статистики відвідуваності і активності в групі.

Як додати адміністратора на сторінку в ФейсбукРолі в управлінні групою в Фейсбук.

Додавання нового адміністратора

Щоб додати в групу нового керівника, потрібно виконати наступні дії:

 1. В шапці співтовариства знайти напис «Налаштування».
 2. З лівого боку вибрати пункт «Ролі сторінки». Звідси походить управління всіма ролями учасників групи – їх можна додавати, редагувати та змінювати.
 3. У правій стороні екрану клікнути по розділу «Призначити нову роль».
 4. У що з’явилася рядку ввести ім’я та прізвище або прізвисько особи, що буде призначений на посаду.
 5. Поруч з ім’ям обраного учасника з’явиться перелік ролей. Клікнути по потрібній і натиснути «Додати».
 6. Для завершення призначення ввести пароль від аккаунта в вікні.
Читайте також:
Як повідомити про порушення реклами на сторінках Facebook

Після цих маніпуляцій людина, який призначений на посаду, отримає відповідне повідомлення про нові повноваження, після чого відразу зможе приступати до виконання обов’язків.

Змінити роль (замінити посада) можна в цьому ж розділі, клікнувши поруч з учасником кнопку «Редагувати» і встановити необхідну посаду.

Якщо людина призначений на роль помилково, для виправлення потрібно:

 1. Увійти до спільноти.
 2. Перейти в розділ «Учасники», розташований в меню зліва.
 3. Там, де перераховані адміністратори і модератори, поруч з ім’ям людини, що йде з посади, натиснути на значок з трьома крапками.
 4. З випадаючого списку вибрати кнопку «Видалити».

Чому не можна призначати адміністратором сторінки незнайомця

Коли людина стає адміністратором, він отримує повноваження керівника, а значить, і може робити що захоче. Якщо користувач має корисливі плани, у нього буде можливість привласнити співтовариство собі, т. к. адміністратор уповноважений змістити з посади іншого адміністратора (власника) та знизити його на посаді.

Нечесна людина може піти на хитрість і видалити засновника групи, позбавивши його тим самим всіх повноважень. Відновити колишню роль в цьому разі буде не можна, і навіть підтримка Facebook виявиться безсилою.

Адміністрація соціальної мережі рекомендує користувачам давати ролі тільки перевіреним людям, яким довіряють. Безпека спільноти покладено на плечі його керівника. Для роботи в групі малознайомим і неперевіреними користувачам підійде роль «Редактора» зі спектром повноважень, безпечних для власника. Тільки так творець групи не буде турбуватися про долю свого співтовариства.

Моя довідка - Корисні поради