Як дізнатися хто видалився з друзів на Фейсбук: способи

Офіційний відповідь на те, як дізнатися, хто видалився з друзів у «Фейсбук», заперечує можливість коректного використання для цього різних програм. Представники соціальної мережі блокують такі програми, керуючись політикою конфіденційності. Але попит на них є, тому можна знайти сервіси, які допомагають стежити за активністю на сторінці «Фейсбук» і перевіряють відписки.

Як дізнатися хто видалився з друзів на Фейсбук: способиЄ кілька способів дізнатися хто видалився з друзів в Фейсбук.

Ручний спосіб дізнатися, хто видалив мене з друзів в «Фейсбуці»

Пошук віддалився друзів ручним методом не продуктивний тоді, коли потрібно постійно перебувати в курсі активності на сторінці соціальної мережі. Для нього потрібно цілеспрямовано шукати одну людину, пам’ятаючи ім’я користувача.

З переваг виділяється те, що ручний спосіб позбавляє від необхідності завантажувати і встановлювати різні додатки. Він доступний з будь-якого пристрою, за допомогою якого є можливість дивитися списки своїх друзів.

Як дізнатися, пішов людина з друзів:

  1. Через свій профіль перейти на список усіх контактів.
  2. У пошуковому рядку ввести ім’я цікавить користувача.
  3. Перейти на його сторінку.
  4. Подивитися, чи є у відкритому профілі кнопка «Додати в друзі».
  5. Якщо є, чоловік пішов або не був у списку контактів, якщо немає, він є в друзях.

Є ще один варіант. Потрібно зайти в розділ, де видно всі наявні друзі, і здійснити пошук по імені в ньому. Якщо такого користувача немає, значить, він пішов.

Такий варіант підходить, коли потрібно визначити одного або декількох осіб. Коли ж цікавить повна статистика, потрібно буде записувати всіх, хто додається і вручну перевіряти кожного.

Читайте також:
Як розблокувати акаунт у фейсбук - Топ 5 способів !

Додаток, щоб дізнатися, хто пішов з моїх друзів

Багато додатків, які нібито дозволяють дізнатися, хто відписався, фейкові і не виконують ніякої функції, вимагаючи при цьому оплати за послугу. Не слід довіряти кожної такої програми, адже можна втратити час і кошти.

Зараз особливо обговорюваною є програма Who Deleted Me («Хто видалив мене»). Це неофіційне додаток від соц. мережі, але і не шахрайське. Воно дозволяє відстежувати підписки і відписки за період користування ним. «Хто видалив мене» не покаже, хто прибрав з друзів, до моменту його встановлення.

Як дізнатися хто видалився з друзів на Фейсбук: способиДодаток для перевірки тих, хто видалився з друзів на Фейсбук.

Де працює додаток

Зручність програми в тому, що його можна завантажити на смартфон і встановити на ПК в якості розширення для браузера. Для установки потрібно використовувати Play Market для Android, AppStore для iPhone і магазин додатків Chrome чи інших браузерах.

Щоб завантажити це додаток, а не підробку, потрібно дивитися на виробника. Програма «Хто видалив мене» розроблена командою Deleted Io.

Функції програми

Після скачування додатка до нього потрібно прив’язати акаунт Facebook. Програма просканує список ваших друзів і запам’ятає їх. Якщо хтось відпише, Who Deleted Me повідомить про це після чергової перевірки.

Інтерфейс простий і зрозумілий. У верхній частині екрану можна бачити кількість добавившихся і віддалився друзів. Під цим написом вже з’являються іконки з фотографіями та іменами користувачів.

Що може ця програма:

  • показувати список усіх існуючих зараз користувачів у вашому списку контактів;
  • зберігати інформацію про те, хто підписується і на кого відбуваються підписки;
  • підказувати, хто з контактів деактивував/видалив свою сторінку в «Фейсбук».

Додаток зручне, але не підійде для тих, хто без установки хоче дізнатися віддалився з контактів користувачів. На сьогодні немає програми, яка б могла це визначати.

Читайте також:
Utm мітки в фейсбуці - як прибрати або поставити ?

Перевагою використання сервісу є швидкість обчислень, можливість встановлювати на різних пристроях, доступність для всіх. З недоліків потрібно відзначити, що він неофіційний, «Фейсбук» проти використання таких сервісів, оскільки вони суперечать правилам. Також потрібно бути готовим до того, що в будь-який момент програма буде видалена через скарги.

Моя довідка - Корисні поради