Як дізнатися, коли людина в останній раз був онлайн Фейсбук: інструкція для різних пристроїв

Репутація ресурсу залежить від ступеня захищеності даних, тому розробники соціальної мережі “Фейсбук” багато уваги приділяють конфіденційності, намагаючись убезпечити особисте життя користувачів від сторонніх очей. Багато хто не знає, як у “Фейсбуці” подивитися, коли чоловік був у мережі. Щоб визначити відвідуваність облікового запису, потрібно розібратися в інтерфейсі соцмережі на гаджеті і комп’ютері.

Як дізнатися, коли людина в останній раз був онлайн Фейсбук: інструкція для різних пристроївВідображення останньої активності у Фейсбуці.

Як подивитися час останньої активності користувача

З-за жорсткої політики компанії від користувачів прихована інформація про дії в облікових записах інших людей. Якщо зайти на чужу сторінку, то на ній не буде даних про останньому відвідуванні. Налаштування інтерфейсу дозволяють ховати від сторонніх очей дату входу до облікового запису, оновлення і статуси. Однак розробники залишили спосіб визначити час активності людини на сайті.

За допомогою мобільного додатку

В магазині Google Play представлені дві офіційні версії Facebook – повна і полегшена. Версія Lite не споживає багато ресурсів і більш зручна, ніж розширена. Щоб дізнатися, коли заходив чоловік на сайт, потрібно зайти в розділ чату, вибрати останнє повідомлення і перейти на сторінку.

Якщо користувач активний, поряд з його зображенням розташовується зелений кружечок – позначка «онлайн».

Полегшене додаток показує, з якого пристрою виконаний вхід:

  • web – зі стаціонарного комп’ютера;
  • mobile – зі смартфона або планшета.

Якщо користувач вийшов з соціальної мережі, то біля його імені відображається інформація про час відсутності. Протягом доби показуються хвилини і години, пізніше – дата останнього появи на сайті. Для телефонів на iOS в додатку Facebook немає вбудованого чату, тому подивитися активність допоможе фірмовий Messenger.

Читайте також:
Як підвищити рівень безпеки особистого кабінету на Facebook

Через повну версію з ПК

Якщо ви користуєтеся соціальною мережею “Фейсбук” в браузері Google Chrome, то, для того щоб визначити, коли останній раз чоловік заходив у свій обліковий запис, перейдіть на його сторінку.

Активність власника видають:

  • нові публікації;
  • зміна фотографії на аватарі;
  • відмітки про вподобаних сторінках;
  • коментарі.

Як дізнатися, коли людина в останній раз був онлайн Фейсбук: інструкція для різних пристроївНова публікація у Фейсбуці.

Якщо користувач закрив доступ до інформації або вніс вас в чорний список, то дані будуть заблоковані. Дізнатися дату останнього входу можна також по листуванню. У повній версії вікно чату зараз знаходиться в правому нижньому кутку. Клацніть по значку і в списку адресатів знайдіть потрібне ім’я. Під аватаром буде відображатися час активності або зелений кружечок – позначка «онлайн».

В інтерфейсі “Фейсбуку” є вбудований додаток Messenger, яке розташоване зліва, в одній колонці з розділами “Стрічка новин”, “Групи” та “Події”. У меню відкривається розгорнутий список користувачів із зазначенням інформації за весь час спілкування в соціальній мережі, навіть з віддаленими акаунтами. Якщо клацнути по імені, то дані будуть вказані праворуч, між фотографією і значком “Налаштування” (шестірня).

Як дізнатися, коли людина в останній раз був онлайн Фейсбук: інструкція для різних пристроївОстання активність людини у Фейсбуці через вбудований додаток Messenger.

Складніше визначити активність людини, з яким ви не спілкувалися. Інформація на сторінках користувачів часто прихована від стороннього погляду, тому важко дізнатися, де в цей момент перебуває власник. Якщо його немає серед адресатів у вашій листуванні, то слід написати йому повідомлення. При першому вході користувача в соціальну мережу поруч з його значком оновлено дані про появу.

Власники соцмережі “Фейсбук” дорожать її репутацією, тому суворо ставляться до захисту інформації про особисте життя користувачів.

Не рекомендується користуватися сторонніми додатками для визначення активності на особистій сторінці сторонньої людини, т. к. в арсеналі соцмережі є способи легально визначити дату і час входу в аккаунт.

Читайте також:
Сторінка або група у Фейсбук: особливості та порівняння функцій

Моя довідка - Корисні поради