Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook

Існує два основних методи, як дати доступ до рекламного кабінету Facebook — з допомогою Ads Manager або Business Manager. Поширена помилка новачків в тому, що вони передають доступ до профілю (логін і пароль), і тим самим полегшують собі життя. Але так робити не можна. Фейсбук контролює IP адреси та в разі входу в аккаунт з чужого адреси можливі проблеми. Так, при частих порушеннях людина може нарватися на блокування. Ось чому краще офіційно надати доступ до рекламного кабінету. Тим більше, що ця робота не становить будь-якої праці.Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook

Які бувають види доступу до рекламного аккаунту

Якщо ви вирішили надати права іншій особі по роботі з рекламою, відразу розберіться з рівнями доступу. У розпорядженні власників рекламних кабінетів Фейсбук наступні варіанти:

 1. Адміністратор. Такий користувач має найбільші права після власника аккаунта. Він вправі створювати, вносити правки і переглядати рекламу. Крім того, його можливості дозволяють працювати зі звітами, вносити зміни в способи оплати, а також керувати дозволами адміністратора.
 2. Рекламодавець. Отримання такого доступу до рекламного кабінету Facebook дає трохи менші повноваження. Людина зі статусом рекламодавця має право переглядати та вносити правки в рекламу, працювати зі звітами і вносити зміни в способи здійснення платежу.
 3. Аналітик. Такому користувачеві відкриваються обмежені можливості — дивитися результати по рекламі, проаналізувати звіти і приймати рішення щодо подальших дій. Статус відкривається у випадку, якщо людина хоче додати таргетолога і підвищити ефективність рекламної кампанії.

За правилами Фейсбуку можна дати доступ до рекламного аккаунту в Фейсбук кільком людям шляхом передачі логіна і пароля. Такі дії суперечать чинним правилам соцмережі і можуть призвести до наслідків у вигляді блокування. Набагато простіше — додати людини в акаунт «законним» методом, відкривши йому функції з урахуванням наявних доступів. Це важливо, адже додані користувачі отримують доступ тільки до рекламного кабінету, а не сторінки в цілому. Вони не зможуть спілкуватися в профілі, переглядати новини або історії, додавати публікації і залишати коментарі.

Читайте також:
Як забезпечити захист доступу до профілю Facebook – правила безпеки

Як дати доступ в рекламний кабінет Фейсбук через ADS Manager

У соцмережі діє правило, згідно з яким дати доступ до рекламного аккаунту може тільки його власник. Якщо у людини, якого ви хочете додати, відсутній профіль, він може створити його.

Для початку розглянемо, як додати в рекламний кабінет Фейсбук людини, якщо той вже створено в профілі. Алгоритм дій такий:

  1. Увійдіть у Ads Manager і перейдіть в Налаштування. Якщо система вимагає цього, вкажіть пароль.

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook

 1. Тисніть Додати людей.
 2. Пропишіть ім’я користувача або його e-mail. Вказуйте дані тієї людини, якій плануєте дати доступ.
 3. Натисніть спадне меню для вибору ролі користувача, а після тисніть Підтвердити.

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook
Доданий користувач з перших хвилин вступає в нові права у Фейсбук. Таким способом можна дати доступ одному або кільком людям відразу, зробивши для кожного з них індивідуальний доступ. Надалі можна в будь-який час змінити дозвіл (дати додаткові права) або взагалі видалити людини з профілю. В останньому випадку достатньо натиснути на символ Х біля імені.

Якщо рекламний кабінет Фейсбук ще не готовий, зробіть наступні кроки:

 1. Перейдіть по посиланню facebook.com/business.
 2. Тисніть на посилання Створити рекламу.

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook

 1. Далі система відправляє в Ads Manager, де необхідно задати налаштування. Для цього тисніть кнопку з трьома смужками (зліва вгорі) і виберіть Установки.
 2. На новій сторінці змініть назву профілю, часовий пояс і грошову одиницю. Врахуйте, що для зміни валюти в подальшому необхідно зробити новий профіль. При цьому старий акаунт втратить силу. Ось чому важливо відразу вибирати валюту, щоб надалі уникнути створення нового кабінету

Як дати доступ до рекламного кабінету FacebookСтворення рекламного кабінету в Фейсбук можливо і для Business Manager. У цьому разі увійдіть у Акаунти, а після тисніть на кнопку Додати і клікнути на посилання Створення рекламного облікового запису. На наступному кроці відкривається вікно, де вносяться налаштування, і підтвердити дію. Подальші кроки виконуються за схемою, яка розглянута вище.

Читайте також:
Як поміняти мову на фейсбук на російську | Facebook переклад

Як дати доступ до рекламного кабінету з допомогою Business Manager

Ще один спосіб дати доступ до своєму рекламному кабінету Фейсбук іншому користувачеві — скористатися можливостями Business Manager. Для цього перейдіть в необхідний розділ business.facebook.com/, а далі зробіть такі кроки:

 • натисніть на кнопку зі смужками зліва вгорі;
 • у контекстному меню виберіть розділ Налаштування компанії;

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook

 • перейдіть в розділ Користувачі/Люди, а після тисніть на кнопку Додати;
 • пропишіть поштову скриньку користувача, якому плануєте дати можливість управління кабінетом;
 • призначте необхідні права і перейдіть до наступного етапу;
 • вкажіть, до яких профілів у людини буде відкритий доступ.

Розглянута інструкція наведена для схеми, якщо в business.facebook.com вже є реклама. При відсутності кабінету Фейсбук необхідно увійти в розділ облікових записів і натиснути на кнопку Додати. Додавання доступно тільки для тих профілів, за якими був хоча б один платіж.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як дати доступ іншим користувачам в рекламний кабінет Фейсбук і тим самим вирішити питання з адміністратором, рекламодавцем і аналітиком. Виконавцю залишається отримати і використовувати наявні права з урахуванням інтересів замовника.

Моя довідка - Корисні поради