Хештеги Facebook: як правильно прописати

Хештег являє собою слово або фразу без пробілів, перед якою розміщується символ #. Якщо сказати простіше, це текстовий маркер, який коротко описує тематику публікації. Роль хештегов у “Фейсбуці” та в інших соціальних мережах полягає в об’єднанні постів і записів за темами. Компанії застосовують цей корисний інструмент для просування сайтів – в якості ключових слів.

Хештеги Facebook: як правильно прописатиХештегі служать для швидкого пошуку публікацій, які будуть цікаві.

Значення хэштегов у “Фейсбук”

Вперше поняття hashtag розробники впровадили “Твіттера” в 2007 р., і тільки через кілька років ці мітки стали доступні для користувачів “Фейсбуку”. Розпізнати хештеги легко: перед початком слова розміщується символ #, який перетворює фразу у посилання. Посилання, в свою чергу, дає можливість вивести на сторінку всі пости з таким же тегом.

Використання “решітки” допомагає користувачам в пошуку цікавої інформації, а бізнесменам – розповісти про продукт потенційним передплатникам.

Хештеги використовуються в наступних цілях:

  • щоб висловити головну думку повідомлення;
  • для пошуку інформації по заданій темі;
  • щоб розбити запис на групи;
  • для залучення нових користувачів у групу або на сторінку;
  • для пошуку користувачів з такими ж інтересами;
  • в якості реклами компанії або товару.

Хештеги Facebook: як правильно прописатиПереваги використання хэштегов в Facebook.

Як правильно прописати хештег

Щоб перетворити фразу посилання, досить увійти в свій профіль, зробити публікацію і поставити перед головними фразами знак “решітка”. Слова потрібно писати разом або розділяти нижнім підкресленням. Дозволяється вичинити початок нових слів верхнім регістром. Використовувати пробіли не можна, т. до. у посилання перетвориться лише частина фрази до першого пробілу.

Розміщувати теги можна в будь-якій частині тексту. Але для кожної соціальної мережі існують свої негласні правила застосування хештегов. Так, у Twitter “грати” розташовані безпосередньо за текстом, а в Facebook – внизу, після тексту публікації.

Ліміти на проставлення

Загальних лімітів на використання хештегов не існує. Однак фахівці з просування в соціальних мережах не рекомендують вписувати в текст занадто багато ключових слів. Вважається, що результатом застосування # є наявність якісних запитів, відповідних тематиці ключових слів, а не їх кількість. Дані опитування, проведеного в 2018 р., свідчать, що для залучення нових читачів досить розмістити три мітки внизу поста. Надлишок слів з “гратами” викликає у користувачів роздратування. Хоча обмежень по кількості ключових фраз немає.

Читайте також:
Як зберігати публікація з мережі Facebook для читання на потім

Як використовувати хештегі для просування

Користувачі мережі з допомогою тематичних хештегов знаходять публікації. Завдання компаній полягає в наданні інформації про продукти або послуги тим, хто її потребує. Зробити це можна, прикріпивши до запису власні мітки або вже існуючі.

Тематичні хештегі

Найефективнішим є просування публікацій за тематичними мітках. Популярними вважаються хештегі, які використовували для написання понад 100 тис. посад. Однак конкуренція за ним теж висока, тому запис може загубитися.

Доцільним методом просування є використання вузькопрофільних або локальних ключових фраз.

Наприклад, запит #монтаж відкриває широку тему і включає інформацію про різних компаніях і облікових записів. А запит #монтажкотловмосква звужує зону пошуку і знижує конкуренцію по мітці.

Хештеги Facebook: як правильно прописатиПриклад використання брендового хештега в Фейсбук.

Брендові хештегі

Для просування брендових продуктів рекомендується придумувати власні теги і рекламувати їх. Нові та нестандартні мітки привертають більше уваги, легко запам’ятовуються, асоціюються з окремим продуктом або фірмою. Найчастіше використовують назву бренду і слоган рекламної компанії.

Хештегі заходів, конкурсів та флешмобів

Компанії і бренди нерідко створюють власні мітки для конкурсів, заходів та флешмобів. Технологія застосовується в першу чергу для реклами. Зображення з хештегом використовується в листівках і відеороликах, щоб спонукати користувачів “Фейсбуку” знайти сторінку бренду в соціальній мережі і підписатися на неї.

Другий завданням міток є забезпечення зручності пошуку інформації. Наприклад, у місті проходить конференція з маркетингу. Користувач може вбити в пошук #название_мероприятия і отримати повний список постів з місцем зустрічі, датою і правилами участі.

Поради з використання

Щоб мітки в “Фейсбуці” дали результат, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Не потрібно розміщувати всі теги внизу замітки, краще розподілити їх рівномірно по тексту і виділити основні тези.
  2. Мітки слід використовувати раціонально. Спеціальні сервіси допоможуть підібрати популярні # для кожної сфери діяльності.
  3. Довжина фрази не повинна перевищувати 25 символів: читачів відштовхують занадто довгі запити.
  4. Смайли розміщуються окремо від хештегов. Запит зі смайлом і без нього – це два різних ключових слова.
Читайте також:
ОГОЛОШЕННЯ manager Facebook: що це, як зайти | Реклама в Instagram

Як зробити пошук по хештегу

Щоб отримати всі записи по мітці, необхідно вбити її в рядок пошуку і натиснути “Знайти”. У стрічці з’являться записи груп, сторінок, особистих акаунтів, а також відеозаписи, заходи і фотографії.

Щоб звузити видачу, необхідно зазначити додаткові параметри. Наприклад, виділити тільки відеозапису з тегом або тільки особисті записи користувачів.

Моя довідка - Корисні поради