Втрата даних для авторизації на Facebook і злом особистого кабінету

Мій e-mail закритий або недійсний

 1. Якщо ви пам’ятаєте свій пароль Facebook, спробуйте увійти в свій акаунт за допомогою пароля і будь-якого іншого адреси електронної пошти або номера мобільного телефону, який був раніше підтверджений в особистому кабінеті. Після входу в систему ви можете змінити адресу електронної пошти в налаштуваннях облікового запису.
 2. Якщо ви забули свій пароль на Facebook, перейдіть на скидання пароля, щоб спробувати відновити доступ до свого рахунку.

Втрата даних для авторизації на Facebook і злом особистого кабінету

Підказка: Якщо ви не можете знайти ваш аккаунт за допомогою електронної пошти, спробуйте пошукати своє ім’я або ім’я одного.

Не можу отримати доступ до адреси електронної пошти

Якщо у вас більше немає доступу до електронної пошти, пов’язаної з вашим акаунтом на Facebook, ви можете увійти в свій аккаунт, відповівши на запитання або за допомогою друзів. Для цього ви можете скористатися наступними опціями:

 1. Перейдіть на сторінку входу в Facebook і натисніть Забули пароль.
 2. Заповніть форму, щоб визначити ваш рахунок.
 3. Перегляньте список адрес електронної пошти доданих до вашого аккаунту. Якщо у вас немає доступу до одного з них, натисніть на посилання Більше немає доступу?

  Втрата даних для авторизації на Facebook і злом особистого кабінету

 4. Дотримуйтесь інструкцій, щоб дати відповідь на секретне питання або отримаєте допомогу від друзів, якщо ці параметри видно, або зверніться до постачальника послуг електронної пошти.

Примітка: Якщо ви відновите доступ до свого облікового запису, ви завжди можете змінити свій Логін (адресу електронної пошти), в налаштуваннях облікового запису. Ви також можете увійти на Facebook, використовуючи будь-яку адресу електронної пошти доданий до вашого рахунку.

Читайте також:
Як оскаржити операції по карті після злому аккаунта PayPal

Використовував адресу електронної пошти іншої людини

Перед виконанням наступних кроків, ви повинні переконатися, що у Вас є адреса захищеної електронної пошти, який тільки ви маєте доступ. Після налаштування адресу електронної пошти, зверніться до власника e-mail щоб допомогти вам отримати доступ до вашого аккаунту. Після отримання доступу поновіть інформацію про обліковий запис у частині адрес електронної пошти, які використовуються для входу в систему.

Щоб зробити це, виконайте такі дії:

 1. Перейдіть в Налаштування облікового запису через спливаюче меню у верхньому правому куті;
 2. У рядку адреси електронної пошти, натисніть кнопку Редагувати.
 3. У рядку Новий адресу електронної пошти контакту уважно введіть адресу.
 4. Натисніть кнопку Додати нову адресу електронної пошти. Вам буде запропоновано ввести пароль для підтвердження змін, а на вказану адресу буде відправлено лист з посиланням для підтвердження.
 5. Дотримуйтесь інструкцій підтвердження, щоб завершити процедуру.
 6. Після затвердження нового облікового запису електронної пошти, ви можете повернутися до налаштувань облікового запису і видалити адресу електронної пошти, який належить комусь іншому.

Мій аккаунт Facebook зламаний хакерами

Якщо з вашого облікового запису здійснюється розсилка спам-повідомлень (таких, як реклама або підозрілі посилання), або особистий кабінет Facebook був захоплені іншою людиною (хакером), скористайтеся цим посиланням щоб захистити його.

Моя довідка - Корисні поради