Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

Facebook — Мега популярний сайт у Всесвітній павутині. Йому потрібно армада вебдизайнеров, менеджерів, технічних працівників. Численні працівники гарантують безперебійну роботу ресурсу.

Оклади звичайних робочих

Зарплати в Фейсбук одні з найвищих у галузі.

 

1.Інженер Програмного забезпечення 3 рівня

Його зарплата становить 170830 доларів в рік. Але і відповідні обов’язки. Потрібно проектувати, розробляти і створювати. Для того, щоб влаштуватися на таку спеціальність, необхідно мати 4-6 років досвіду роботи. Часто цей термін менше, так як у Facebook виникає необхідність у нових кваліфікованих кадрах.

Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

2. Інженер по роботі додатків

Точної інформації про заробітну плату за даною спеціальністю немає. Соціальна мережа шукає талановитих і розумних людей. Вони повинні підтримувати швидку і безперебійну роботу сервісів. Для цього необхідно знати як мінімум про адміністрування Linux.

3. Розробник користувальницьких інтерфейсів

Вони отримують 145 тис. дол. у рік. Дані працівники Фейсбуку відповідають за те, яким буде взаємодія людей з соціальною мережею. Влаштуватися працювати за даною спеціальністю непросто з-за ретельного відбору на співбесіді. Є інформація, що претендентам доводиться проходити восьмигодинний тест. Вам запропонують роботу тільки при отриманні гарної оцінки. Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

4.Інженер З

Зарплата становить 140 тис. дол. у рік. Компанія інтенсивно розвивається, тому вона постійно набирає таких співробітників. Співробітники говорять, що Facebook зобов’язує впроваджувати код через 2 доби після його створення програмістом.

В інших корпораціях на Тестування може йти пару місяців.

 

? Раджу почитати нашу статтю — Як стажуватися в компанії Fb Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

 

5. Інженер мережі

Спеціаліст отримує $160 129 кожен рік. Він отримує за правильну роботу Facebook. Дана спеціальність має кілька напрямків.

6. Інженер-технолог

Зарплата — $134 775. Фахівець відповідає за працездатність продуктів Фейсбук. В їх зону відповідальності входить постійне зростання їх популярності.

Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

 

7. Інженер З IV

Зарплата — 209 тис. дол. Це цінні співробітники компанії. Саме вони генерують більшу частину прибутку.

8. Інж. Баз даних

Зарплата — 146 тис. дол. Фахівець займається проектуванням і аналізом баз даних. Це задачка не з простих, так як Facebook генеруються величезні обсяги інформації.

 

Топ найвищих

3. Старший інж.

Зарплата — 212 тис. дол. Це досвідчені співробітники, які володіють численними навичками. Тому немає нічого дивного в тому, що сплачують величезну зарплату.

2. Програмного забезпечення 5 рівня

Зарплата — більш 259 тис. дол. Це одні і ті ж фахівці. Тільки їх досвід роботи становить 7-11 років.

1. Самий Головний Інж.

Отримую — 380 тис. дол. у рік. Це менеджери, вони самі формують свою команду співробітників. Їм відводиться конкретний продукт, яким вони керують. Якщо виникають проблеми, то вони негайно їх вирішують. Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

Всі інженери фейсбуку та їх зарплати $

Моя довідка - Корисні поради