Використання одноразових паролів для входу в аккаунт Facebook

Що таке одноразовий пароль Facebook

Одноразовий пароль – це додаткова функція захисту, яка допомагає захистити обліковий запис для входу в Facebook з загальнодоступного комп’ютера.

Щоб отримати одноразовий пароль, відправте на номер 32665 SMS-повідомлення з текстом otp (для США, для інших країн дивіться список).

У відповідь буде відправлено 8-символьний тимчасовий пароль. Одноразовий пароль зберігає силу протягом 20 хвилин і може бути використана лише один раз.

Коли варто використовувати одноразовий пароль

Ми рекомендуємо використовувати одноразовий пароль завжди, коли для входу в аккаунт на Facebook ви використовуєте загальнодоступного комп’ютера, наприклад в бібліотеці або інтернет-кафе, оскільки комп’ютери загального користування часто заражаються шкідливим програмним забезпеченням.

Одноразовий пароль, ви можете запитати завжди, коли ви відчуваєте, що введення постійного пароль до вашого облікового запису на Facebook може бути ризикованим.

Як я можу отримати одноразовий пароль

Якщо у вас є підтверджений номер мобільного телефону:

Щоб отримати одноразовий пароль, просто надішліть sms-повідомлення з текстом otp на номер 32665 (для США, для інших країн дивіться список).

У відповідь ви отримаєте 8-значний код, який ви можете використовувати, щоб отримати доступ до облікового запису. Введіть цей код в якості пароля на сторінці входу в систему, разом з адресою електронної пошти, який використовується для входу в систему.

Примітка: код спливає через 20 хвилин після відправлення.

Якщо ви не підтвердили номера мобільного телефону в налаштуваннях вашого облікового запису:

Скористайтеся перевагами мобільного телефону відправити SMS-повідомлення з текстом otp на номер 32665 (для США, для інших країн дивіться список).

Читайте також:
Як зробити опитування в фейсбук сторінці і групі ??

Коли Facebook отримає SMS-повідомлення, відправить e-mail з проханням підтвердити мобільний телефон. Після виконання цієї дії ви отримаєте 8-значний тимчасовий код, який є одноразовим паролем облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради