Використання на Facebook імені і прізвища на місцевому мовою

Ім’я і прізвище в вашому профілі Facebook можуть відображатися на іншому (місцевому) мовою. Таким чином, ваші друзі можуть побачити ваше ім’я мовою, яку вони розуміють.

Використання на Facebook імені і прізвища на місцевому мовою

Коли ви додаєте ім’я і прізвище на місцевому мовою для свого профілю в соціальній мережі, Ваші друзі будуть бачити ім’я і прізвище в тій формі, які для них найбільш природна.

Це означає, що якщо вони використовують Facebook на такому ж мовою, на якому ви зберегли своє ім’я і прізвище, то побачать їх у звичній формі. Будь-яка інша людина побачить Ваше ім’я та прізвище, записані також як у формі реєстрації.

В даний час імена та прізвища на місцевому мовою доступні лише в декількох країнах.

Як додати ім’я і прізвище на місцевому мовою

Якщо ви використовуєте Facebook на іншій мові, ви можете отримати варіант додавання в акаунт імені і прізвища на місцевому мовою.

Щоб додати або змінити своє ім’я та прізвище на місцевій мові:

 1. Відкрийте спадне меню облікового запису Використання на Facebook імені і прізвища на місцевому мовою в правому верхньому кутку сторінки Facebook і виберіть пункт Настройки облікового запису;
 2. Виберіть розділ Ім’я та прізвище;
 3. Введіть ваші ім’я і прізвище, у полі, що відносяться до певної мови;
 4. Натисніть кнопку Зберегти зміни.

Примітки:

 • Опція додавання імені і прізвища на місцевій мові відображається тільки в тому випадку, якщо якась мова включений до даних вашого рахунку.
 • Щоб мотивувати користувачів на використання реальних імен і прізвища, адміністрація соціальної мережі ввела обмеження на кількість змін імені та прізвища.
 • Якщо Ваше ім’я буде змінено представником Facebook, це зміна вважається остаточним.
Читайте також:
Стандартні смайли на Фейсбук

Не вдається змінити ім’я та прізвище на місцеву мову

Це може бути викликане несумісністю обраного Вами імені та прізвища з правилами, що стосуються імен і прізвищ. Якщо після прочитання принципів, що стосуються імен і прізвищ ви вважаєте, що Ваше ім’я було відхилено помилково, повідомте про це.

Ім’я та прізвище відрізняються від зазначених при реєстрації

У разі введення імені та прізвища на місцевому мовою, крім імені та прізвища, використаних при реєстрації, ваші ім’я та прізвище будуть відображатися на місцевому мовою для користувачів, що використовують Facebook на цій мові.

Приклади імен і прізвищ на місцевій мові:

 • Hanako Yamada / ????
 • Chen WeiJie / ???
 • Young Hee Kim / ???
 • Elena Baranova / Олена Баранова
Моя довідка - Корисні поради